קורס: הכלים של המעצב הגרפי. יצירה, ריטוש והצגה עם Adobe Suite

כללי

תיאור התכנית

כתובת קוויק לופז וואלריה דובין
משך // שעות בין התאריכים 7 עד 18 בספטמבר 2020 (36 שעות)
בשעות 16:30 עד 21:15 (למעט ב 11 ו- 16)
רמה מבוא / בינוני
שפה ספרדית
מחיר 680 אירו. לסטודנטים הרשומים ב- ELISAVA הנחה מיוחדת של 25% מסכום הקורס. ELISAVA בוגרי ELISAVA מודגש של ELISAVA יקבלו הנחה של 15% מסכום התוכנית.

מצגת

בקורס 8 מפגשים זה, 36 שעות בסך הכל, ננסה לגשת לשימוש בכלים המקצועיים של אדובי המוקדשים לעולם העיצוב הגרפי. משלושה תרגילים שקל ליישם במקום העבודה - מי לא נאלץ להגיש מצגת בחברה שלך? מי לא העביר כמה קבצים בתוכנית של הגייה קשה (InDesign, Photoshop, Illustrator?) ולא ידע מה לעשות איתם? - אנו ננסה להסביר את השימוש הבסיסי בכלים בהם מעצבים גרפיים משתמשים. לפרט את העיצובים שלנו מדי יום.

מצגת, ריטוש של קובץ שכבר נוצר ועוצב או פריסת תיק עבודות או מגזין יהיו הפרקטיקות שייקח אותנו לסיור בעולם Adobe CC, להסביר ולנתח את המאפיינים של תוכניות אלה ולהוציא לפועל כי זה כפי שנלמד הכי טוב, כל אחת מהאפשרויות שמציעה תוכנה עוצמתית זו. נחזור על השימוש בכלים ותהליכי עבודה שונים, ונקדם את הידע שלהם על מנת להפיק את המרב מהתוכניות.

מפחות למורכב יותר, ביצוע תרגילים אלו יעניק לנו ביטחון מספיק בכדי להיות מסוגלים להתמודד עם ריטוש, יצירה או עיצוב של יצירות גרפיות בסיסיות אלו בכל מקצוע ללא צורך להיות מעצבים גרפיים.

132549_Curso-LasHerramientasdelDisenadorGrafico.CreaRetocayPresentaconSuiteAdobe.jpg

© ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering

מטרות

המטרה העיקרית היא לגרום לתלמיד לרכוש את הידע הדרוש כדי להמיר את הפרוייקט או הרעיון, המצגת וכו 'שלו למסמך דיגיטלי בעל קוהרנטיות, תוך ניסיון לייעל ולמקסם את כלי המחשב העיקריים המשמשים את / מעצבים גרפיים.

מבנה ותכולה

  • גוש 01. מצגות שהוצגו היטב
  • בלוק 02. ריטוש של העלון והקטלוגים
  • גוש 03. תכנון ומתווה של דוחות, תיקים ומגזינים

צוות הוראה

ולריה דובין
בוגר תקשורת חזותית מהפקולטה לתקשורת ואמנויות באוניברסיטת מקנזי בסאו פאולו, ברזיל. מנהל אומנות ב- EstudiCanó, סטודיו לעיצוב גרפי יצירתי ותקשורת חזותית בברצלונה שמאז 1998 מפתח פרויקטים של תדמית תאגידית, קמפיינים לתקשורת, גרפיקה של מוצרים, גרפיקה היקפית, אריזה, עיצוב עריכה, הקלטה ומולטימדיה, גרפיקה לעמוד תערוכות.

לופז קוויק
בוגר פרסום ויחסי ציבור, דיפלומה בצילום ותואר שני באומנויות גרפיות מהאוניברסיטה הפוליטכנית של ולנסיה; דיפלומה בסוציולוגיה מאוניברסיטת אליקנטה; תואר שני בטיפוגרפיה מאת אינה. הוא עבד כמנהל אמנות בחברת Cosmic Gráfica עם לקוחות כמו Esade, Albert ו- Ferran Adrià International Concepts, Grup3, Ingoprint או Natursystem. היא פועלת עבור לקוחות כמו Cochochos Karey, Amnesty International ולנסיה, משרדי הפרסום Syameses ו- KeepU Media, בשילוב עם הכיוון האמנותי של רשת המלונות והנופש הבינלאומית Dolce Hotels או מסעדת Meatpacking. הוא משלב את פעילותו המקצועית עם הוראה בבתי ספר שונים בברצלונה, בהיותו פרופסור ELISAVA (מחזור תואר ואוניברסיטה) ומנהל משותף של התואר הראשון בעיצוב דיגיטלי ואינטראקטיבי ב- IDEP. חבר המושבעים של לאוס 2014 בקטגוריית הסטודנטים. זוכה פרס גרפיקה עם קולקטיב Muuu.

מקבלים

עצבו סטודנטים, אדריכלים, צלמים, מאיירים, וקריאייטיבים אחרים ובעלי מקצוע אחרים שצריכים לעבוד ולהניח מסמכים ומצגות גרפיות. דרוש מינימום של ידע ב- Mac.

זהו ELISAVA (ES) מבית ELISAVA Disseny i Enginyeria BCN ב- Vimeo.

הודאה

בקשת הרשמה

כדי לבקש הרשמה עליכם:

  1. מלא את כל הנתונים האישיים (כפי שהם מופיעים בדרכון או במסמך הזהות הלאומי שלך) ופרטי קשר בטופס הבקשה המקוון.
  2. צרף את התיעוד הבא: סורק הדרכון התקף אם אתה זר או סורק של ה- DNI אם יש לך אזרחות ספרדית או של מדינה באיחוד האירופי, בפורמט PDF.

בתום בקשת ההרשמה המערכת תייצר שם משתמש וסיסמא איתם עליכם לעקוב ולשלם באמצעות אתר האינטרנט שלנו; אתה תקבל אותם גם בדוא"ל שלך, אם לא תקבל אותם עליך לכתוב אל: ELISAVA @ ELISAVA .net.

שימו לב: אנא השתמש בכתובת דוא"ל חוקית, שונה מ- "hotmail", אחרת לא נוכל לאשר את הבקשה. כדי להבטיח את אבטחת וסודיות הנתונים שלך, השתמש רק בכתובת הדוא"ל הרשומה ברישום שלך כדי ליצור קשר עם Admissions @ ELISAVA .net

מועדי הרשמה

  • סטודנטים עם לאום של האיחוד האירופי, איסלנדית, ליכטנשטיין, נורבגיה או שוויץ: אם יש מקומות פנויים, עד 4 ימי עסקים לפני תחילת הקורס.
  • סטודנטים זרים ללא אזרחות באיחוד האירופי *: אם ישנם מקומות פנויים, עד 10 ימי עסקים לפני תחילת הקורס.

* בקורסים הנמשכים פחות משלושה חודשים, ויזת לימוד אינה הכרחית, עם זאת, עליך לבדוק עם הקונסוליה הספרדית במדינתך אם יש צורך בויזה לתייר או אם עליך לעמוד בכל נוהל מיוחד.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architectu ... קרא יותר

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architecture in Europe according to the Domus magazine. קרא פחות