קורס אנגלית: מתחילים ומתחילים

כללי

תיאור התכנית

אנגלית קורס: מתחילים למתחילים

ברמה זו, תוכל להשתמש ביטויים בסיסיים כי אתה יכול ליישם את חיי היומיום שלך. תוכל גם לתאר היכן אתה ואנשים שאתה מכיר לחיות, יש שיחות פשוטות, לשאול ולענות על שאלות בנושאים מוכרים.

כמו כן, תוכל להבין ולהשתמש אוצר המילים בתדירות הגבוהה ביותר של רלוונטיות אישית, מידע אישי ומשפחתי בסיסי, קניות, מקומי, תעסוקה.

מה אתה יכול לצפות עם הכיתות שלך?

דובר: אני יכול לתקשר בצורה פשוטה ובלבד שהאדם השני מוכן לחזור או לנסח מחדש את הדברים בקצב איטי יותר של דיבור ולעזור לי לנסח את מה שאני מנסה לומר. אני יכול לשאול ולענות על שאלות פשוטות בתחומים של צורך מיידי או על נושאים מוכרים מאוד. אני יכול להשתמש בביטויים פשוטים ומשפטים כדי לתאר היכן אני גר ואנשים שאני מכיר.

הַקשָׁבָה: אני יכול להבין מילים מוכרות וביטויים בסיסיים מאוד בנוגע ל- A1, למשפחתי ולסביבת הבטון המיידית, כשאנשים מדברים לאט ובבהירות.

קריאה: אני יכול להבין שמות מוכרים, מילים ומשפטים פשוטים מאוד, למשל על מודעות וכרזות או בקטלוגים.

כְּתִיבָה: אני יכול לכתוב גלויה קצרה, פשוטה, למשל שליחת ברכות חג. אני יכול למלא טפסים עם פרטים אישיים, למשל להזין את שמי, אזרחות וכתובת על טופס רישום המלון.

עובדות קורס

כניסת הקורס: רמה 1-2 (A1)

מספר השיעורים:

 • אינטנסיבי: 2 שעות ביום - 10 שעות בשבוע
 • סופר אינטנסיבית: 3 שעות ביום - 15 שעות בשבוע
 • אינטנסיבי פלוס: 4 שעות ביום - 20 שעות בשבוע

הכיתות הן בימים שני עד שישי.

אורך השיעור: 60 דקות

גודל כיתה: ממוצע 10, מקסימום 12

הגבלת גיל: בן 16

לוח זמנים: בוקר וערב

מיומנויות שיעורים

 • כתיבה ואוצר מילים
 • דיבור והגייה
 • אידיוטים
 • תרבות מקומית

מה אתה יכול לצפות עם הכיתות שלך:

דובר: אני יכול לתקשר במשימות פשוטות ושגרתיות הדורשות חילופי מידע פשוטים וישירים על נושאים ופעילויות מוכרים. אני יכול להתמודד עם חילופי חברתיים קצרים מאוד, למרות שאני לא יכול בדרך כלל להבין מספיק כדי לשמור על השיחה הולך לעצמי. אני יכול להשתמש בסדרה של משפטים ומשפטים לתאר במילים פשוטות את בני משפחתי ואנשים אחרים, תנאי מחייה, הרקע החינוכי שלי ואת העבודה הנוכחית או האחרונה שלי,

הַקשָׁבָה: אני יכול להבין את הביטויים ואת אוצר המילים בתדירות הגבוהה ביותר הקשורים A2 לתחומים הרלוונטיים ביותר אישי אישי (למשל מידע אישי מאוד אישי ומשפחה, קניות, מקומי, תעסוקה). אני יכול לתפוס את הנקודה העיקרית הודעות קצרות, ברורות, פשוטים והודעות.

קריאה: אני יכול לקרוא טקסטים פשוטים וקצרים. אני יכול למצוא מידע ספציפי, צפוי מראש בחומרים פשוטים יומיומיים כגון פרסומות, תשקיפים, תפריטים ולוחות זמנים ואני יכול להבין קצר, מכתבים אישיים פשוטים.

כְּתִיבָה: אני יכול לכתוב הערות קצרות, פשוטות ומסרים. אני יכול לכתוב מכתב אישי פשוט מאוד, למשל להודות למישהו על משהו.

עובדות קורס

כניסת הקורס: רמה 3-4-5 (A2)

מספר השיעורים:

 • אינטנסיבי: 10 שעות בשבוע
 • סופר אינטנסיבי: 15 שעות בשבוע
 • אינטנסיבי פלוס: 20 שעות בשבוע

הכיתות הן בימים שני עד שישי.

אורך השיעור: 60 דקות

גודל כיתה: ממוצע 10, מקסימום 12

הגבלת גיל: בן 16

לוח זמנים: בוקר וערב

מיומנויות שיעורים

 • כתיבה ואוצר מילים
 • דיבור והגייה
 • אידיוטים
 • תרבות מקומית
עדכון אחרון: May 2017

אודות בית הספר

Links English Language Institute is a leading educational institution in the Ironbound – New Jersey. Our mission is to provide non-native English speaking adults with dramatically improved language sk ... קרא יותר

Links English Language Institute is a leading educational institution in the Ironbound – New Jersey. Our mission is to provide non-native English speaking adults with dramatically improved language skills by providing an integrated and structure-based curriculum, and by providing a small student-teacher ratio. Our students are empowered with the necessary language skills to pursue their academic goals, and /or to secure improved employment opportunities, and/or personal enrichment opportunities. Effective teaching methodology and highly qualified instructors support our mission. קרא פחות