קורסים ספרדית פנים-ארגונית לחברות

114967_foto-junta.jpeg

Think in Spanish בעיצובים Think in Spanish קורסים בהתאמה אישית בשיתוף עם צוות משאבי האנוש של כל לקוח. כתוצאה מכך התוכניות שלנו חורגות מהספרדית הכללית והעסקית והן כוללות גם היבטים אחרים שמטרתם להבטיח שעובדים יקבלו שליטה שוטפת ויעילה בספרדית ביחס לתחומי העניין העיקריים, האחריות והתרבות הארגונית של כל חברה.

הקורסים המותאמים שלנו שמים דגש מיוחד גם על חשיבותה של יכולת בין-תרבותית, המהווה מיומנות מכרעת להצלחה מקצועית ותאגידית בסביבה עסקית גלובלית.

באשר לשיטות ההוראה שלנו, הקורסים שלנו מציעים אפשרות לעסוק בספרדית במצבים תקשורתיים אמיתיים. כל תכנית כוללת באופן טבעי זמן כיתתי המוקדש לשכלול ארבע מיומנויות התקשורת (דיבור, האזנה, קריאה וכתיבה) באמצעות מצגות, התכתבויות, דקות, דוחות, מכרזים, ומדיה חברתית וכו ', ומתן תשומת לב מיוחדת לדקדוק, אוצר מילים, הגייה ואינטונציה ותרבות כללית ותאגידית. אך מלבד זאת אנו כוללים שיעורים במצבים מקצועיים בחיים האמיתיים על ידי ליווי וחניכה של אנשי מקצוע במצבים ובמשימות היומיומיות השונות שלהם, ומאפשרים לנו לעקוב אחר ההתקדמות, למטב את הלמידה ולמקסם את ההזדמנויות שמציעה טבילה.

120814_congresos1copia.jpg

Palacio de Congresos y Exposiciones בלאון

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית
  • ספרדית

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי Think in Spanish »

עדכון אחרון: ספטמבר 11, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
הרשמה פתוחה
Duration
בקשת מידע
תכנית מלאה
Price
- הזמנה לרישום: 300 אירו. לקבלת שכר לימוד אנא צרו קשר.
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
הרשמה פתוחה
מועד אחרון להגשת בקשה

הרשמה פתוחה

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date