פיתוח iOS קורס immersive

כללי

24 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

הפוך למפתח iOS

כן, יש אפליקציה בשביל זה. וזה. וזה. אפליקציות לנייד מציעות אינספור עסקאות יומיות על פני עבודה ומשחק - והביקוש ליוצרים מיומנים מעולם לא היה גדול יותר. התוכנית החדשה שלנו פיתוח iOS immersive רכשת אותך בקוד, עיצוב, ואת כישורי איטרציה אתה צריך לפרוץ לתחום זה תחרותי.

למד ממומחים

קבל הדרכה וחונכות ממפתחי iOS מובילים והתחבר לקהילת המומחים והעמיתים של GA.

בניית יישומים אמיתיים

צור מוצרים מוכנים למוצרי App Store על ידי השגת ידע מפתח בתעשייה ומיומנויות מיוחדות ב- Swift, Xcode, עיצוב לנייד ועוד.

קבל שכר

מאמנים הקריירה שלנו בבית לספק משאבים והדרכה כדי לקבל אותך על המסלול עבור קריירה מרגשת ביצירת App.

פגוש את צוות התמיכה שלך

General Assembly , מצוינות חינוכית היא מאמץ קהילתי. אנו מוודאים שתמיד תוכל לסמוך על צוות המומחים שלנו כדי לספק הדרכה ותמיכה בכל עת שתזדקק לו.

מדריכים

המדריכים שלנו הולכים על ההליכה. למד בתעשייה כיתה מסגרות, כלים, אוצר המילים, ואת שיטות העבודה המומלצות של אנשי מקצוע אשר לרומם את המשחק על בסיס יומי.

עוזרי הוראה

חומר חדש עשוי להעלות שאלה או שתיים (או עשר). הצוות שלנו של TAs נמצא על הסיפון במהלך שעות המשרד באינטרנט עם תשובות ספציפיות השיעור, טיפים ועוד.

קורס מפיקים

קורס המפיקים להתחבר עם תלמידים ומדריכים כדי להבטיח חוויית למידה חלקה עבור כולם. תן משוב, קבל הדרכה, או פשוט לבדוק!

הדרכה קריירה

הורים כישורים חדשים והכניסו אותם לעבודה. כל הבוגרים שלנו immersive לקבל מאמן קריירה, הכשרה מוכנות עבודה, וגישה ישירה למעסיקים ואנשי מקצוע.

עבודה

שים את הרגל הטובה ביותר שלך קדימה. מאמנים הקריירה שלנו בבית לעזור לך לייעל את קורות החיים שלך, הרכבת ראיונות טכניים לנהל משא ומתן משכורות והצעות עבודה.

צור קשר עם משאבים

הצג את היתרונות של iOS בפעולה. בקר בחברות מקומיות המקימות אפליקציות חדשניות עבור פלטפורמת iOS. צור קשר עם אנשי התעשייה בתעשייה במהלך האירועים ודיוני הפאנל.

הזדמנויות עבודה ברשת

צור קשר עם הרשת הגלובלית שלנו של חברות מובילות וגלה הזדמנויות עבודה חדשות ונתיבי קריירה. הצג את העבודה שלך ב- Meet

חיי תלמיד

לוח הזמנים הדינמי היומי שלנו כולל מצגות, דיונים ושיעורים אינטראקטיביים כדי לספק מגוון דרכים לחנך ולהעניק השראה.

מה תלמד

ב- iOS Immersive של iOS, תלמד כל מה שאתה צריך כדי ליצור אפליקציות iOS מאפס. אנו מכסים תכנות, שירותי צד שלישי ועיצוב איטרטיבי לפיתוח ספרינטים - כולם מותאמים לפלטפורמה.

סוויפט, Xcode, ממשק בונה

בנה אפליקציות iOS מובילות ויכולות אינטראקטיביות מאפס באמצעות Xcode והגרסה האחרונה של Swift, שפת התכנות של קוד פתוח של Apple.

עיצוב נייד ואת הנחיות ממשק האדם של אפל

צור ממשקים ניידים יפים ופונקציונליים לאפליקציות iOS, אשר תואמות את העיצוב העדכני ביותר של Apple ואת הנחיות UX.

ממשקי API, עבודה ברשת

התעמק באסטרטגיות שמעצימות משתמשים לשתף תוכן עם חברים, מוריד מדיה למכשירים שלהם ומתחבר לאתרי מדיה חברתית. מדוד ולשפר את הביצועים של האפליקציה שלך במכשירים שונים.

עבודה בצוותים, שיטות עיצוב

עבוד עם תלמידים אחרים כדי ליצור רעיונות לאפליקציות, לתכנן ביחד, ולהביא רעיונות חדשים לחיים באמצעות פרויקטים ומשימות.

קרן העתיד שלך

זקוק לסיוע בתשלומים? אפשרויות המימון שלנו מאפשרות לך להתמקד במטרות שלך במקום במחסומים המונעים ממך להגיע אליהם.

לְטַפֵּס

החל על 3 שנים, בריבית קבועה, על בסיס זכות ההלוואה¹ עבור שכר הלימוד שלך ואת העלות של החיים מימון. ההכנסה השוטפת לא נתמכה באישור מימון לתלמידים עקיפים.

אוֹ

להתרגל

החל על 5 או 10 שנה אקדמית המבוססת על ההלוואה הלוואה (לדחות את התשלום בזמן הלימודים) ולקבל גישה חופשית לשירותי קריירה מ Meritize. Mer

¹ להיות אזרח ארה"ב או תושב קבוע; אישור עד לתאריך התושבות.
⁷ חשוב להיות אזרח ארה"ב או תושב קבוע; אישור עד לתאריך התושבות.
אפשרויות המימון שונות בכל שוק וזמינות לסטודנטים המתקבלים לתוכניות שלנו בלבד.
פנה לקצין הקבלה המקומי לקבלת מידע נוסף.

עדכון אחרון: ינו 2018

אודות בית הספר

General Assembly is a pioneer in education and career transformation, specializing in today’s most in-demand skills. The leading source for training, staffing, and career transitions, we foster a flou ... קרא יותר

General Assembly is a pioneer in education and career transformation, specializing in today’s most in-demand skills. The leading source for training, staffing, and career transitions, we foster a flourishing community of professionals pursuing careers they love. קרא פחות
ניו יורק , אטלנטה , אוסטין , בוסטון , שיקגו , דאלאס , דנוור , לוס אנג'לס , סנטה מוניקה , אירווין , ניו יורק , השגחה , סן פרנסיסקו , סאן חוזה , סיאטל , וושינגטון , ארלינגטון , לונדון , הונג קונג , סינגפור , בריסביין , מלבורן , סידני , ארה"ב מקוונת + 23 יותר פחות