פיתוח אתרים Bootcamp

כללי

10 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

הקורס מוצע באופן מקוון ובאתר.

הפוך למפתח ערימה מלאה בעוד 9 שבועות. למדו תכנון מקדימה ויסודות ארכיטקטורה אחורית באמצעות טכנולוגיות מהשורה הראשונה כמו Angular 2, Express, MongoDB ומתודולוגיות זריזות.

למי מיועד Ironhack Bootcamp לפיתוח אתרים של Ironhack ?

קריירה Changers

מחפשים לעשות מעבר לקריירה טכנית? פיתוח האינטרנט של Ironhack Bootcamp נועד לעזור לך לרכוש את מערכת המיומנויות הנכונה כדי לנחות עבודה כמפתח זוטר או להתחיל בתפקיד טכני אחר.

יזמים

אם אתה חושב להקים חברת טכנולוגיה, קורס זה יעזור לך לרכוש את הכישורים הטכניים הנדרשים לבניית MVP או לנהל טוב יותר צוות טכני.

מאיצי קריירה

קורס זה מושלם לכל מי שמחפש להשלים את מערך המיומנות הקיים שלו ולעבור לתפקידים ממוקדים יותר טכנית למשל (מנהלי מוצר, האקרים צמיחה וכו ')

בוגרים אחרונים

רק סיימת תיכון או מכללה? קורס זה יעניק לך את הכישורים הבסיסיים לפתיחת קריירה בתחום טכני או לפתוח עסק משלך.

131445_MADRID_1.jpg

סילבוס וקורס מבנה

עבודת הכנה

תוך 50 שעות בלבד, חומרי ההכנה של הפלטפורמה שלנו ינחו אתכם דרך היסודות של תכנות באמצעות HTML, CSS ו- JavaScript. הגדר את סביבת פיתוח האינטרנט שלך במחשבך, וללמוד לתקשר בקלות עם עוזרי המורה המומחים שלנו באמצעות דואר אלקטרוני או Slack. לאחר שתסיים את הכנת העבודה, יהיה לך:

 1. פיתח את המיומנויות כדי לנצל באופן מלא את ה- campcamp שלך
 2. הוצג בפני קהילת Ironhack וצוות ו
 3. בנה הלך רוח אופטימלי.

אז תהיה מוכן לחלוטין לשגשג בקמפוס המהיר שלנו!

מודול 1: עיצוב רספונסיבי עם HTML, CSS ו- JavaScript (שבועות 1 עד 3)

בשבועיים הראשונים של מודול 1 ב- Ironhack תוכלו ללמוד את יסודות פיתוח האינטרנט, אם כי JavaScript תהיה המוקד העיקרי שלכם מעל לכל. הנושאים כוללים:

 • יסודות HTML-CSS.
 • עיצוב אינטרנט רספונסיבי באמצעות יסודות Flexbox ו- Bootstrap ו- JS.
 • מושגי ליבה של תכנות מונחה עצמים, מניפולציה של DOM ובקרת גרסאות.

השבוע השלישי ב- יוקדש לפרויקט הראשון שלך: קידוד משחק לבחירתך באמצעות JavaScript. צור מחדש את משחק הילדות האהוב עליך, או פתח משחק מקורי משלך - זה תלוי בך!

מודול 2: הצד האחורי (שבועות 4 עד 6)

בשבועות הרביעי והחמישי שלך ב- Ironhack , מודול 2 ישלח אותך לצלול לקצה האחורי ולהפוך למפתח MERN של Full-Stack. למדו כיצד ליצור שרת ולגלות את המורכבויות של דוגמנות נתונים. הנושאים כוללים:

 • NodeJS
 • ExpressJS
 • כידון
 • MongoDB, בסיס נתונים שאינו יחסי
 • Mongoose, ספריית דוגמנות נתוני אובייקטים המספקת סביבת דוגמנות קפדנית לנתונים שלך.

פרויקט מודול 2 מתחיל בשבוע 6. תוכלו לשלב את כל הטכנולוגיות שלמדתם כאן ליצירת יישום אינטרנט מלא-סטאק. על מנת להפוך את התהליך למהנה ומעשי יותר, תוכלו להשלים את הפרויקט בזוגות, מכיוון שחברות טכנולוגיה בדרך כלל משתמשים בתכנות זוגות.

מודול 3: חזית (שבועות 7 עד 9)

המודול הסופי יביא לפיצוח הפרונט-אנד בשבועות 7 ו -8. אתם תתחילו לשלוט בטכנולוגיות בהן מסתמכות חברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם ובעולם. הנושאים כוללים:

 • ReactJS, אחת המסגרות הקדמיות הנפוצות ביותר.
 • אפליקציות לדף יחיד (SPA)
 • מסגרות מבוססות רכיבים

ולבסוף, בשבוע 9, גבישו את כל מה שלמדתם עם פרויקט הגמר של bootcamp: צרו יישום Full-Stack הכולל את הידע האחורי שלכם, ובחזית הקדמית צרו SPA על ידי שימוש ב- ReactJS. חברות יודעות שיישומי Full-Stack הם בדיוק מה שהעולם צריך היום, כך שבניית משלך תתן לך התחלה כשאתה מחפש עבודה.

שירותי קריירה

תיק עבודות ובניית קורות חיים

בנה תיק עבודות והחדש בתמיכה ובמשוב של מומחים בכל רחבי ה- bootcamp.

הכנת ראיון עבודה

תעמדו בפני אתגרי קוד מדי שבוע להבטיח שאתם מוכנים לעמוד לראיון אמיתי.

אירועי רשת ובוגרים

Ironhack מארח כמה Ironhack החשובים ביותר בכל עיר. צלול לקהילה באמצעות סדנאות, אירועים וכנסים המתארחים בקמפוס.

שכירת תמיכה הוגנת ותמיכה

חברות סומכות על ההכשרה שלנו ובואו לראיין אותך אחרי מחנה האתחול במהלך יריד ההשכרה שלנו. אנו ניתן לך כלים והזדמנויות להנחות את עבודת החלומות שלך.

אופציות פיננסיות

זקוק לסיוע בתשלום? אפשרויות המימון שלנו באמצעות מלווים של צד ג 'מאושרים נותנות לך את הגמישות לשלם את הקורס לאורך זמן. https: // www. Ironhack Com / he / מימון

לְהַפְקִיד

הקורסים שלנו מתמלאים במהירות. כדי להבטיח מקום, עליך לבצע הפקדה שתתקבל כאשר תתקבל לקורס. סכום הפיקדון: 750 €

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Ironhack is an international school with courses in Web Development, UX/UI Design and Data Analytics in Madrid, Barcelona, Miami, Paris, Mexico, Berlin, Amsterdam, Lisbon and Sao Paulo. Ironhack's pur ... קרא יותר

Ironhack is an international school with courses in Web Development, UX/UI Design and Data Analytics in Madrid, Barcelona, Miami, Paris, Mexico, Berlin, Amsterdam, Lisbon and Sao Paulo. Ironhack's purpose is to transform the education space by making it customer-centric and outcomes-driven. Students finish the bootcamps with a new way of thinking and approaching problems, resulting in new jobs, promotions at their current jobs, or companies they’ve built. קרא פחות
מדריד , ברצלונה , אמסטרדם , ברלין , ליסבון , העיר מקסיקו , מיאמי , פריז , סאו פאולו , מדריד + 9 יותר פחות