עיצוב וייצור דיגיטלי: קורס קיץ בעיצוב חיצוני

כללי

תיאור התכנית

דרך קורס זה יש לך הזדמנות להעמיק ולחוות את תהליכי העיצוב הדיגיטלי ולהבין את האינטראקציה היצירתית האפשרית עם טכניקות העיצוב המסורתיות ביותר . באופן ספציפי, תהיה לך הזדמנות להתקרב לעיצוב וייצור של מבני עיצוב ריהוט פנים וחוץ זמניים שונים, לפונקציות ושימושים שונים.

הפרויקטים יפותחו בטכניקות תכנון פרמטריות ויופקו הן בטכנולוגיות דיגיטליות והן בפרקטיקות מסורתיות עם חומרים מקומיים או בר-קיימא לסביבה (עץ, ביו-פלסטיק, בד).

הביקורים בחברות ומקומות מעניינים יהוו חווית למידה פעילה המשמשת להשלמת הידע והכישורים שנרכשו בכיתה, כמו גם העשרה תרבותית ומקור השראה לפרויקטים שלכם.

לוח זמנים ואורך: משך הקורס של 60 שעות על פני שבועיים והשיעורים מתקיימים מיום שני עד שישי, באופן חלקי, בשעות הבוקר והן אחר הצהריים.

יעד: הקורס פתוח לבוגרי תיכון בתחומי אמנות או מדע, כמו גם סטודנטים באוניברסיטה עם שנה אחת לפחות בתחומי האדריכלות, הפנים או העיצוב של המוצר, המעוניינים להתקרב לתחום עיצוב הרהיטים והטכניקות האחרונות של הדיגיטל. ייצור. הכניסה ללימודי תיכון, רמת ביניים עליונה באנגלית, הכרת ידע טוב בקרנף תלת-ממדי ותיק עבודות (אדריכלות, עיצוב פנים או מוצר), על מנת להתקבל.

מתודולוגיה ומבנה - 'אטלייה' עיצוב דיגיטלי זה מורכב מגישה מיידית לעיצוב ועבודה מעשית במעבדה, בה, תחת הדרכתם של אנשי מקצוע בתעשייה, יחד עם חברי כיתתך, תתנסו בכלים וטכניקות מסורתיות ודיגיטליות לפרוטוטייפים. אתם תתמודדו עם תקצירים ותרחישים שונים ותעבדו בקבוצות לפרויקטים שונים. הרעיונות התיאורטיים יטופלו במהלך ההכשרה המעשית שתתקיים בפאבל.

הקורס כולל חלק מבוא הקשור לנושאים הבסיסיים בהם יטופלו: תקציר פרויקט, לימוד היסטוריות מקרה שונות, סקירה של המגמות העיקריות במגזר, תוכנית עבודה, הגדרת התפוקה והמתודולוגיה הנכונה שיש מאומץ. אחרי זה יעבור הכשרה מעשית, באמצעות תוכנות עיקריות, כלים דיגיטליים וייצור אשר יובילו ליצירת אבות טיפוס שונים.

תכנית לימודים

מבוא לעיצוב חישובי ועיצוב פרמטרי

באמצעות סדרת שיעורים תיאורטיים ובאמצעות ניתוח של מקרי מקרה שונים, תוכלו להכיר את שיטות העיצוב האחרונות המיושמות בתחומי העיצוב, האדריכלות והריהוט. מגמות, ניתוח תרחישים והקשר. השקה ולימוד התקציר.

כלים לעיצוב דיגיטלי המיושמים על עיצוב

הסדנאות השונות המוצעות במהלך הקורס מאפשרות לכם לרכוש את היסודות של דוגמנות תלת מימד בעזרת קרנף וחגב, שהם הכלים העיקריים המשמשים לפיתוח הפרויקטים. לאחר פיתוח הפרויקטים, אתה וחבריך לכיתה תוכלו להעריך עבודות משלכם ולדמיין אותם באמצעות תוכנת מציאות מדומה, כמו Enscape ו- Unreal Engine.

הפקה

חלק זה של הקורס מספק לכם את הכלים הנדרשים למימוש הפרויקטים. תוכלו להכיר את ייצור התוספים (הדפסת תלת מימד) וייצור החיסור (CAM וחתך לייזר) ותרכשו את הטכניקות והפרקטיקות של הרכבה ובנייה של מבנים זמניים.

הפקולטה

פרנצ'סקו פוסטרלה

רכז קורס קורס אדריכל ועיצוב רהיטים ב- Accademia di Belle Art 'אלדו גלי' משנת 2017. בשנת 2016 הוא הפך לחבר מייסד ב"ביקיני האמנות של ביקיני ", תוכנית אמנות צעירה שמקורה בסרנוביו, איטליה. הוא החל את הקריירה שלו כאדריכל בניו יורק בשנת 2008, שם עבד באדריכלות אסימפטוטה. חוויה זו גיבשה את התעניינותו בארכיטקטורה דיגיטלית, אותה המשיך לפתח עם NAU בציריך. לאחר חוויות בינלאומיות אלה הוא חזר לאיטליה והקים את RPArch., סטודיו לאדריכלות שהתמקד בשימוש בחומרים מתחדשים ואנרגיה. הוא מקיים באופן קבוע כנסים וסדנאות בנושא חדשנות וטכנולוגיות חדשות במוסדות חינוך שונים, כולל אוניברסיטת האמנויות והמדעים היישומיים בדרום שוויץ ו"טרינלה די מילאנו ".

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Universally acknowledged for its great quality in manufacturing textiles – especially silk — this lakefront city was the epicenter of last century artistic and architectural avantgardes. A cultural in ... קרא יותר

Universally acknowledged for its great quality in manufacturing textiles – especially silk — this lakefront city was the epicenter of last century artistic and architectural avantgardes. A cultural institution that is the pride of this city and one of Italy's finest schools of restoration, the Galli Academy joined the IED Group in 2009. קרא פחות