סטודיו לקולג 'סטודיו לאקולוגיות גלובליות

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

בית הספר לקיץ הסטודיו הגלובלי לאקולוגיות הוא סטודיו משולב וקורס מדעים המוצע לסטודנטים המחפשים הזדמנות לחקור את תרגול האמנות הסטודיו שלהם תוך בחינת מושגים שונים הנמצאים במערכות אקולוגיה ומערכת אדמה. מבוסס על Burren של מערב אירלנד, קורס זה מספק מיקום חוויתי ייחודי וניתן לצפייה לחקר היחסים בין הנוף לתחום החברתי.

אנו נחקור, תוך שימוש במדע משולב ואמנות יפה, כיצד האקולוגיות החברתיות והארציות שלנו מתקיימות זו בזו וקושרות זו בזו. נבדוק דרכים בהשפעות אנתרופוגניות הן עיצוב אינטראקציות רחבות היקף של אקלים, אוקיינוסים וביוספרה כדי להגדיר את הסביבה המשותפת שלנו. המפגשים הכיתתיים יכללו סמינרים בנושא השיח המדעי סביב חשיבה אקולוגית, וכן דיונים על תרגול אמנות עכשווית עכשווית של אנשי סגל ומבקרים אמנים אירועים, ומומחים מקומיים של The Burren. טיולים רבים וטיולים בנוף המקומי ובסביבה התרבותית יהוו מרכיב חשוב בקורס. צדק סביבתי וחברתי, מחשבה אקולוגית ואקטיביזם יהיו נושאים מרכזיים.

סטודנטים רשאים להרוויח עד שש נקודות זכות בסיום הלימודים בקיץ (3 סטודיו, 3 מדעים) 200/300.

ההערכה תתבסס על הקריטריונים הבאים:

  • איכות השתתפות ומעורבות פעילה.
  • איכות המחקר הראשוני והמשני כולל יומנים, ספרי סקיצות, קלט יצירתי, תכנון פרויקטים ופתרון.

לתלמידים המשתתפים יהיה שטח סטודיו ייעודי במטרה לחקור את הפרקטיקה היצירתית שלהם בתגובה למושגים המוצגים בכיתה. מצופה מהתלמידים לקרוא תיאוריה אקולוגית עכשווית, לכתוב, לחקור ולבטא את ממצאיהם ורעיונותיהם בכיתה. השתתפות הסטודנטים תימשך ממגוון מוסדות אמנות ועיצוב הקשורים לקונסורציום PALS, תוכנית איגוד המכללות העצמאיות לאמנות ועיצוב (AICAD). התלמידים יכולים לצפות לחוויה סוחפת, מגרה ומעשירה אינטלקטואלית המעודדת דיאלוג ביקורתי וקישוריות בינלאומית תוך שהם ממשיכים בצמיחה האמנותית שלהם.

הקורס יועבר על ידי יו פוקוק ואמילי בוסנקט.

Ireland’s Cliffs of Moher

יו פוקוק

עבודתו של יו פוקוק, ילידת ניו זילנד וגדלה בארצות הברית, מבקשת לשלב את הדינמיקה של תופעות טבע ותרבות. עבודתו של פוקוק מאכלסת את החלל שבו "הטבעי" וה"טכנולוגי "אינם נפרדים. חומרים אורגניים כמו מים, אוויר, מלח, עץ ואדמה ותהליכי העבודה והתעשייה הם הפלטפורמות שעליהן בנויה עבודתו של פוקוק. ההיסטוריה והמטפורה של הקשר האנושי למשאבי טבע, זמן ואנרגיה הם בין הנושאים שפוקוק חוקר בפסליו, במיצביו, במופעיו ובסרטוניו. בשני העשורים האחרונים הוא הציג את עבודותיו בלוס אנג'לס, סן פרנסיסקו, ניו יורק, סנטה פה ובולטימור, כמו גם בינלאומית בברית המועצות לשעבר, גרמניה וסין. עבודותיו הוצגו בגלריות ובמוזיאונים כולל מוזיאון פורטיקוס בפרנקפורט, גרמניה, מוזיאון ווקסנר, מוזיאון סנטה מוניקה לאמנות ומוזיאון בולטימור לאמנות. עבודתו של פוקוק נבנתה גם עבור "אתרים שאינם אומנותיים" כמו בתים פרטיים, בתי קולנוע וחוות. הוא קיבל את BFA שלו מהמכון לאמנות בסן פרנסיסקו ואז השלים את התואר השני שלו ב- UCLA בז'אנרים חדשים.

יו פוקוק הוא חבר סגל במשרה מלאה במכללה לאמנות של מכון מרילנד והוא המנהל המשותף של המייג'ור החדש "מערכות אקולוגיות, קיימות וצדק" של MICA.

הוא היה עמית MICA PALS מאז 2010.

אמילי בוסנקט

אמילי בוסנקט היא מחנכת מדע המעוניינת בפרקטיקות בינתחומיות כדרך לבחון את הקשרים בין תופעות טבע, דינמיקה חברתית ותרבותית, לבין המוסדות הפוליטיים, המשפטיים והכלכליים שמארגנים את חיינו. בוסנקט מלמדת במכללה לאמנות באוקיאנוס השקט, PNCA, שם פרסמה והציגה מתודולוגיות אמנות ומדע. היא גם מלמדת מדעים משניים בקהילות מגוונות במגזר בית הספר הציבורי.

בוסנקט עבד כגיאולוג וכמדען סביבתי באוסטרליה, דרום מזרח אסיה וארצות הברית. היא למדה באוניברסיטת אדינבורו, סקוטלנד, ובעלת תארים מתקדמים באוניברסיטת קליפורניה, סנטה ברברה ולואיס אנד קלארק קולג ', פורטלנד, אורגון. בוסנקט הוא המנהל המייסד של יוזמת האמנות + מדע ב- PNCA ונציג השותפות למנהיגות אקדמית בקיימות. כיום היא ממלאת את תפקיד מנהלת הפרויקט לשנת 2020 ACIAD / NOAA Fisheries Art & Science Fellowship בשותפות עם המכללות העצמאיות לאמנות ועיצוב ו- NOAA Fisheries.


בית הספר לקיץ Burren College of Art מציע קורס מרוכז פרטני של למידה ממוקדת ומסורה. תוכנית זו, בהקשר העשיר מבחינה היסטורית והייחודית לסביבה של בורן במערב אירלנד, נועדה לסייע לסטודנטים בפיתוח גוף מגובש של עבודה חזותית. התוכנית פתוחה לאמנים וסטודנטים לאמנות, אך עשויה גם לעניין אנשים בעלי ידע בתחומי ההיסטוריה, ארכיאולוגיה, אנתרופולוגיה, אקולוגיה או מדעי הסביבה. העשייה האמנותית והמתודולוגיות היצירתיות שלה ישמשו כאמצעי לחקירת קשרים בין תחומיים בין אתרים מסוימים לבין הנרטיבים ההיסטוריים, התרבותיים, החברתיים והסביבתיים שמסגרים אותם. פרויקטים בסטודיו ידגישו מעורבות בנושאים שהוקצו, תוך סיוע טכני ייעודי המתאים לכל רמת התלמידים והריכוז הניתנים.

אמנות + מדע: מדוע שניהם עושים?

מה שבאמת ייחודי ומעשיר בלקיחת קורס מדעי בשילוב עם תרגול סטודיו הוא ההזדמנות שיש לכם לעשות ולהגיב לתכנים המדעיים; טרנספורמציה, תרגום והצבת המדע בתחום התרבותי, ובכך לאפשר גישה אחרת, חקירה ותגובה. כאשר אנו רואים את הדאגות החברתיות והאקולוגיות העומדות בפנינו כחברה - אובדן מגוון ביולוגי, מחסור במים, שינויי אקלים, צדק סביבתי וחברתי - אנו יכולים לשלב חקירה מדעית לצד מחקר יצירתי, עשייה ושיתוף פעולה עם מדענים וקהילות כדי לטפח דרכים קריטיות חדשות. לעסוק ולהמחיש את החששות.

הסטודיו העולמי לאקולוגיות יפתח ויידע את תרגול האמנות שלך, יתמוך בך כשאתה הופך לחושב ומייצר ביקורתי עצמאי המוקף בקבוצת עמיתים של אמנים בינלאומיים, ויחבר אותך עם אנשי מקצוע אזוריים ככל שתכיר את השיח האקולוגי הנוכחי. תהיה לך גישה לסגל עם ניסיון נרחב בהוראה במכללות לאמנות ועם פרקטיקות מקצועיות חזקות, ותהיה שקועה בהיסטוריה התרבותית המרתקת וביופי המעורר והנוף של נוף בורן.

קבלה

בתגובה למצב המשתנה הקשור למגיפה של נגיף העטרה, קבענו מחדש את קיץ בית הספר העולמי לקיץ סטודיו לקיץ 2021, וכעת אנו מקבלים בקשות באופן מתגלגל עד ה- 29 בינואר 2021. מנסיעה לאירלנד לפני תחילת התוכנית, אנו יכולים להרחיב את מדיניות ההחזרים שלנו כדי לתת החזרים מלאים עד שבועיים לפני תחילת בית הספר לקיץ.

יישומים מוזמנים מסטודנטים לתואר ראשון באוניברסיטה, כמו גם מתארים מתואר שני, אמנים עצמאיים או חוקרים מעוניינים מתחומים סמוכים בתחומי מדעי הרוח והטבע.

על מנת לקבל תחושה מי אתה כאמן והדרכים בה אתה מביע רעיונות ומושגים בכתב, כחלק מתהליך הבקשה אנו מבקשים להגיש את הדברים הבאים לצורך בחינה:

  • 3-10 תמונות של עבודות אחרונות
  • מדגם כתיבה מכיתה של תואר ראשון לאחרונה. זה יכול להיות טופס ארוך או קצר, חומר כתוב שעשוי להיות נרטיב מבוסס מחקר או אישי יותר.
  • הצהרת כוונות (הצהרה קצרה של כ -500 מילים המתארת את מה שאתה מקווה להשיג מזמנך Burren College of Art ).
  • תמליל
  • מכתב המלצה אחד

ניתן להגיש את כל חומרי הבקשה באופן מקוון דרך פורטל AICAD SlideRoom.

תשלומי שכר לימוד

התשלום עבור התוכנית לארבעה שבועות הוא 4620 אירו , הכולל שכר לימוד, סטודיו ודיור על בסיס תפוסת חדרי טווין במגורים בשירות עצמי.

מדיניות ביטול

כל שכר הלימוד והשכר נדרשים לפחות 4 שבועות לפני תחילת התוכנית. Burren College of Art אינה מתחייבת להחזיר עמלה כלשהי, או חלק ממנה, לאחר תאריך זה.

עדכון אחרון: ספט 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

To be a hothouse for artists, led by artists – reflective and challenging; remote and connected; at the confluence of cultures.

To be a hothouse for artists, led by artists – reflective and challenging; remote and connected; at the confluence of cultures. קרא פחות