מלון בינלאומי

כללי

תיאור התכנית

תוכנית המכללה

אבן הדריכה שלך

תוכנית ה- ITM נותרה נאמנה לשיטות העבר שלה על ידי התמקדות בחשיפה מעשית וניסיון רב בשילוב עם ידע תיאורטי. זה מה שעושה את התלמידים שלנו מוכנים לעבודה מהיום הראשון. הבוגרים שלנו נשבע את הידיים על הגישה נתמך הכניסה שלהם ולאחר מכן הצמיחה במקצועות שלהם.

מסלול כניסה קצר עבור HLW / HLT / HLF עבור מקצוענים

אתה זכאי עם תעודת האירוח / תיירות בתי הספר של האיחוד האירופי. יש לך A2 או B1 בגרמנית, צרפתית או ספרדית.

אנו יכולים להציע לך מבנה מחקר קל יותר עם כניסה ללימוד שפה מתקדמת, כך שתלמד עם תלמידי שנה 2 ותרוויח את היתרונות של קידום מעבר לסטטוס הנוכחי שלך.

אם יש לך הסמכה מקצועית חשבונאות, ניהול חשבונאות, שיווק, עסקים או כלכלה, אנחנו יכולים גם להציע לך מסלול לימוד קל יותר. אתה יכול לקחת את הבחינות הפנימיות ואת סוף השנה כדי להבטיח את רמות הלימוד הם בהון עם תקני ITM .

מאז אנחנו רשומים כבית ספר עם Landeschulrat (LSR) אנחנו לא יכולים להציע הסמכה של הלמידה הקודמת, אבל אנחנו יכולים לתמוך פוטנציאל שלך לגדול נוספת.

שנת לימוד ראשונה

שפות

אנגלית היא דיבור נרחב בעולם הוא המפתח להצלחה הבינלאומית שלך ואת השפה המדוברת ביותר בעולם! מושלם אנגלית מיומנויות השפה בכתב ושיחה הוא חייב להיות בתחום המלון והתיירות בכל רחבי העולם. מסיבות אלה, תכנית המכללה של ITM מופעלת בשפה האנגלית: כל הקורסים נלמדים באנגלית ובנוסף, על התלמידים להשתתף בשיעורי חובה בשפה האנגלית, המכינים אותם למשימות, דו"חות ומיומנויות כתיבת פרויקטים, מלבד מצגות ותקשורת מקצועית.

כמו שפות זרות חשובים מאוד בענפי התיירות והפנאי התלמידים שלנו יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של שיעורים בשפה. ITM מציע קורסים ב:

 • גרמנית (חובה)
 • צרפתית (בנוסף לגרמנית)
 • ספרדית (בנוסף לגרמנית)

תיירות וניהול מלונות

בין אם אתה חולם שיש ביסטרו אופנתי משלך, מארגן סיורים או הופך למנהל כללי ברשת מלונות בינלאומית - מלון המחקר וניהול התיירות לרכוש את המיומנויות ואת היכולות של החלום היזמי שלך!

כמו מכללת ITM מכין סטודנטים לקריירה בינלאומית בתחום המלון והתיירות, זהו המוקד של תוכנית הלימודים ITM .

הסטודנטים חוקרים את עולם הניהול של המלון בקורסים הבאים: מלון

הניסיון המעשי בעבודה בקולג 'גארדן מאפשר לתלמידים ליישם את התיאוריה שנרכשה בכיתה בפעולות המלון.

מימון ועסקים אופ

ITM קולג 'יש פוטנציאל לתת לתלמידים את הכישורים הדרושים ואת הדחף לבנות על קריירות המתחילות אירוח ותיירות ולהמריא לתוך יוזמה יזמית חדשה וחדשנית.

התלמידים מקבלים הבנה מקצועית של האופן שבו ארגונים בתי מלון ותיירות משלבים פונקציות עסקיות ומתמקדים באחריות מחלקית ספציפית, כמו גם במיומנויות ניהול תפעוליות. התוכן של הקורסים נע בין מנהל עסקים, חשבונאות

13 שבועות התמחות

ידיים על ניסיון בתעשייה

לאחר הסמסטר השני, התלמידים צריכים להתמחות 13 שבועות. מקום ההתמחות עדיף באוסטריה, כדי להבטיח לתלמידים את החשיפה המקסימלית לתעשייה באוסטריה.

סטודנטים חתמו על חוזה חוקי עבור ניסיון ההתמחות שלהם עם ITM ואת המעסיק. ITM דואג ההתמחות היא ניסיון חוקי עבור התלמיד ועונה על הדרישות של החוזה. ITM יש תיעוד הולם כי הוא יבוצע על ידי התלמיד במהלך תקופה זו לבין המעסיק להעריך את תוצאות האימון.

ביקורים באתר של סגל ITM מבטיחים שהתלמיד עומד בדרישות של מקום העבודה ומשלים את ההתמחות בהתאם להנחיות ולמבנה שנקבעו על ידי בית הספר.

שנת הלימודים השניה

תיירות וניהול מלונות

מִקרֶה

קורס רכבות להיות מתכנן אירוע מקצועי. הוא מכסה היבטים חשובים של תכנון אירועים - כולל קונספטואליזציה, תכנון, ארגון ולבסוף ביצוע אירוע. זה ילמד את התלמיד איך לשווק אירוע, לפרסם אותו, ליצור עניין, ולמשוך משתתפים.

תיירות וניהול מלון / תפעול

התלמידים מקבלים בסיס איתן לתפקידים ניהוליים בינוניים בתעשיית המלונאות והתיירות. התעודה מציידת את הבוגרים בהבנה מעמיקה של ההיבטים התפעוליים והניהוליים של ענפי האירוח והתיירות. חינוך היין מספק את הידע והמיומנויות בתחום ניהול המשקאות, שירות היין ותרבות היין האוסטרית.

Health

הסטודנטים מפתחים מיומנויות עסקיות ושיווקיות המותאמות אישית לתעשיית הבריאות והספא, ומאומנים היטב בתחום הבריאות, אוריינטציה ושירות לקוחות. התלמידים מקבלים הבנה בסיסית של יסודות רפואיים, תזונה, טיפולים ומוצרים.

IELTS תעודת אנגלית

תנאי קבלה ללימודים בינלאומיים

בשיתוף עם המועצה הבריטית

המכללה ITM מכין סטודנטים להעברת חלקה ללימודי רווקים בינלאומיים על ידי שילוב ההכנה למבחן IELTS לתוכנית הלימודים שלנו. קורס השפה האנגלית שלנו מכין לתלמידים את הסמכה של IELTS, דרישה מחייבת למחקר נוסף כמעט בכל האוניברסיטאות הבינלאומיות.

מדינה אוסטרלית - דיפלומה

האישורים שלך לאחר קולג 'של ITM

 • תעודת המדינה האוסטרית לאחר כל שנת לימוד מוצלחת
 • כותרת "Hotelkaufmann / Hotelkauffrau" (מנהל המלון מוסמך המדינה)
 • תחליף של "Unternehmerprüfung" (רישיון היזם)
 • תחליף לבחינת ההסמכה לאזורים המוסדרים
 • מלון / מסעדה: רשיון מיד לאחר קבלת התעודה
 • סוכנות נסיעות: רישיון לאחר דיפלומה 1,5years עבודה מעשית
 • 30 נקודות עבור "רוט-וייס-רוט" האוסטרי - כרטיס (כרטיס תושב)

קונספט חינוכי

בקרת איכות

לאחר המעמד של מכללה פרטית להפעיל תוכנית הלימודים שלנו הוא מוכר רשמית ומבוקר על ידי משרד החינוך הפדרלי האוסטרי לחינוך.

ידיים למעלה

לאחר הסמסטר השני, התלמידים צריכים לבצע אימון מעשי 13weeks. במהלך אימון זה, התלמידים מקבלים תובנה עמוקה בארגון של בתי מלון או תיירות הקשורים לארגונים ויש להם את האפשרות להרוויח ניסיון בעל ערך עבור הקריירות העתידיות שלהם. תוך כדי לימוד ב- ITM , התלמידים לקבל תובנה פעולות המלון של קולג 'גארדן מלון ובכך לתוך חיי העבודה האמיתיים של מפעל מוצלח הליבה. למידה על הידיים, הכשרה תוך כדי עבודה ופיתוח מקצועי להכין את התלמידים שלנו לעבודה בעתיד שלהם. טיולים למלונות המובילים של וינה מסייעים לתלמידים לפתח רעיונות ולקבל השראה לעתידם המקצועי.

הבינלאומי

הבינלאומי הוא לא רק לימד במכללת ITM , הוא חי. סטודנטים מכל רחבי העולם יוצרים אווירה דינמית, גלובלית ורב-תרבותית בקמפוס. סגל ITM גאה ביותר מ 1600 בוגרי 96 מדינות שונות. אנחנו גרסה מינימלית של משפחת האו"ם!

אנגלית היא המפתח להצלחה

אנגלית היא השפה של העולם המודרני ואת השפה המדוברת ביותר בעולם - הרבה צורך בתחום התיירות והמלונאות. כמקצוען בתחום זה, תוכלו לתקשר עם אנשים מכל רחבי העולם. אנגלית היא עדיין השפה המועדפת ביותר של תקשורת בעולם כך כישורי השפה האנגלית מושלמת יהיה להגביר את הקריירה הבינלאומית שלך!

ייעוץ אישי

מספרי תלמידים קטנים מאפשרים למשפחת ה- ITM לקחת טיפול אישי בכל תלמיד. חינוך הנפש ללא חינוך הלב אינו חינוך כלל. לכן, ITM מתמקדת בתהליך חינוכי חברתי ורגשי מאוד, שבו התלמידים מגיעים ראשון. היחס הנמוך בין התלמידים לסטודנטים מאפשר לכם ללמוד בסביבה קטנה, לעבוד על אחד עם אנשי סגל מנוסים ולשמור על קשרים מקצועיים קרובים לאורך הקריירה שלכם.

החל עכשיו!

כדי להגיש בקשה, מלא את טופס הבקשה ושלח אותו אלינו בחזרה לכל דוא"ל או הודעה, יחד עם המסמכים הבאים:

 • בית ספר תיכון עוזב תעודה
 • תעודת לידה
 • קורות חיים
 • מכתב המוטיבציה 300 - 500 מילים (אנגלית)
 • עותק של דרכון
 • 2 תמונות דרכון האחרונות

ההרשאות מוכחות על ידי ועדת הקבלה של ITM על בסיס דרישות היישום. בנוסף לדרישות המינימום, היישום יוערך על ידי:

 • ניסיון בעבודה (אישורים והמלצות של מעסיקים בעבר)
 • רקע אקדמי: השכלה נוספת, תעודות על-תיכוניות
 • תקופות לימוד או תארים אקדמיים
 • כל חינוך אחר הקשור לתיירות

מקומות לימוד: 26 בשנה

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

ITM College was founded in 1986 as the first privately run college for tourism and management in Austria with English as the language of instruction.

ITM College was founded in 1986 as the first privately run college for tourism and management in Austria with English as the language of instruction. קרא פחות