מחקר המבוסס על הקהילה הבינלאומית

כללי

9 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

FSD מחקר התמחויות לאפשר למשתתפים להתעסק עם שותפי FSD הקהילה במחקר בנושאים מקומיים ופיתוח פתרונות פוטנציאליים. עם מחקר משתתף קהילתי, שאלת המחקר מוגדרת ומנתחים את הממצאים יחד עם הקהילה. המטרה היא יצירת ידע אשר משמשת לפעולה קהילתית. התמחויות מחקר יש דגש חזק על מחקר קהילתי מבוסס על מנת להבטיח את העבודה לצד העובדים עם חברי הקהילה.

מהו מחקר השתתפותי מבוסס קהילה?

מחקר השתתפותי מבוסס-קהילה (CBPR) הוא מסגרת או גישה לניהול מחקר המאופיין ביחסים בין הקהילות והחוקרים. סוג זה של מחקר הוא שיתופי ודורש פיתוח שותפות, שיתוף פעולה, משא ומתן, גמישות ומחויבות לטיפול בנושאים מקומיים. CBPR עובד להשיג מטרות ופיתוח באמצעות העצמה ובעלות.

סקירה כללית

כל FSD מחקר התמחות להתחיל חודשים לפני הגעתו של מתמחה. צוותי FSD עובדים עם שותפי הקהילה שלנו כדי לסייע להם לזהות סדרי עדיפויות במחקר ולפתח הצעת מחקר מבוססת קהילה. מומחי מחקר יכולים לחול על מחקר אחד של הצעות מחקר אלו לצד אחד משותפי הקהילה שלנו שהסכימו לארח מתמחים. עם קבלת אישור לתוכנית ההתמחות, מתמחים במחקר מתבקשים לערוך מחקר רקע על הנושא שהם יחקרו בארץ, כמו גם שיטות מחקר משתתפות מחקר שעשויות להיות שימושיות.

כאשר מתמחים מגיעים לשטח, צוותי FSD מקומיים יובילו את הכיוון המקומי, ויספקו לכל מתמחה הדרכה ותובנה לא יסולא בפז שיעזרו להם לאורך כל התוכנית. אוריינטציה היא שילוב של נושאים תיאורטיים כגון FSD של הנכס מבוסס מודל פיתוח הקהילה ומחקר מבוסס הקהילה ופרטים היום יום כגון איך לנווט את מערכת התחבורה המקומית, בטיחות, אבטחה. באמצעות תהליך האוריינטציה, המתמחים הם הציג את האנשים שיהיו רשת התמיכה שלהם בזמן שהם נמצאים במדינה: צוות FSD, מפקחים המחקר שלהם, ארגונים מארח, משפחות מארח, ומתמחים אחרים המשרתים באזור.

לאחר הכיוון, תתחיל את המחקר שלך עם הארגון הקהילתי שלך. המתמחה והארגון המארחת יפתחו תוכנית עבודה לאיסוף סוגי נתונים שיספקו לארגון מידע תובנה ופעולה על סנטימנט הקהילה, התנהגויות, העדפות, אתגרים, הזדמנויות ומשאבים. מחקר המבוסס על קהילה מסייע ביצירת ידע הנמשך ישירות מהאינטראקציות הקהילתיות. ידע חדש זה יעזור לארגונים קהילתיים לשרת טוב יותר את הקהילות ולפעול באופן כולל יותר. המתמחים יכולים להמשיך במחקר הקיים, בהערכת פרויקטים או בעבודה עם הארגון שלהם כדי לחפש תשובה לשאלה חדשה שתסייע להם לשפר את עבודת הקהילה שלהם.

התמחויות מחקר הם מינימום של תשעה שבועות או כל עוד שנה שלמה. עם זאת, ככל שהמשתתף יוכל להתחייב לפרויקט - לתכנן פרויקט מחקר חדשני, לנהל איסוף נתונים זהיר ולנתח את התוצאות שלהם לצד עבודה אקדמית וקלט קהילתי - כך הוא יעיל יותר. מחקרים רבים מבוססי קהילה דורשים סיבובים מרובים של איסוף נתונים - כל בניין על והעמקת הבנה של מה שנלמד בסיבוב מוקדם יותר. המתמחים לעתים קרובות למצוא את זה כדי להשלים מספר סיבובים של איסוף נתונים וניתוח ב 9 שבועות. לכן אנו ממליצים לבלות לפחות 12 שבועות בקהילה, אם אתה יכול, כדי לאפשר זמן לתוצאות המחקר שלך להיות מנותח משתקף בקהילה.

לוח זמנים למחקר:

כל פרויקט מחקר יש זרימה שלו ואת ציר הזמן. כי מטרת המחקר היא ליצור ידע מעשי עבור הקהילה להשתמש, גמישות חשובה. רוב המתמחים במחקר יהיה בילה זמן מה סיעור מוחות וקריאה על העבודה שהם יעשו ואת נושא המחקר לפני שהגיעו לארץ. זה הכנה טובה; עם זאת, חשוב להיות מוכנים להתאים את מוקד המחקר לאינטרסים והצרכים הנוכחיים של הקהילה - שאולי עברו בחודשים שחלפו בין היישום לבין ההגעה לאתר. לכן, במהלך השבועות הראשונים של התוכנית שלהם, מתמחים יהיה צורך בהכרח להתאים את התוכניות שלהם בהקשר המקומי המציאות הנוכחית. לאחר סיום שאלת מחקר מרכזית, תכנית עבודה וקו זמן, מתנדבים מתנדבים עם הארגונים שלהם, FSD ומתנדבים אחרים כדי לאסוף חברים, כלים, מומחים בנושא, משאבים ספריות וארכיונים מקומיים, וכל מה שנדרש כדי להפוך את פרויקט הצלחה. בסופו של דבר, מטרת הפרויקט היא לאסוף מידע שימושי ולאחר מכן להחזיר אותו לקהילה ולארגון. בשלב האחרון של ההתמחות פועל המתמחה להפיץ את ממצאיו או להמליץ ​​על תשומות הקהילה.

מיקומים ותחומי מיקוד

FSD יש אתרים בשש מדינות: ארגנטינה, בוליביה, הודו, קניה, ניקרגואה, ואוגנדה. כל מיקום הוא ייחודי בתרבותו, בהיסטוריה, ודגשי פיתוח בר קיימא. השותפים שלנו בכל האתרים שלנו מחויבים לחיזוק הקהילות המקומיות שלהם, ואנו תומכים בהם במשימות הייחודיות שלהם. צוותי האתר שלנו בכל אתר בונים באופן פעיל מערכות יחסים עם משפחות מארחות ושותפים קהילתיים, כדי לאפשר תוכניות בטוחות, תרבותיות ותרבותיות.

כל אתרי תוכנית FSD לעבוד עם ארגוני פיתוח הקהילה העוסקים בעבודה להשפיע על החינוך, קיימות סביבתית, הכללה פיננסית, הון מגדרי, אנרגיה ירוקה, בריאות, זכויות אדם, פרנסה בר קיימא, מים ותברואה.במהלך תהליך הבקשה, תוכל לקרוא דרך עמדות מחקר ספציפיים ולמצוא התאמות לכישורים שלך ותחום העניין.

פרטי תוכנית

צוותי אתר:

כל צוות של אתר FSD מורכב ממנהל תוכנית ולפחות מתאם תוכניות אחד. מנהלי התוכנית של FSD הם מומחים אזוריים בתחום פיתוח הקהילה, מה שהופך אותם משאב נהדר עבור מתמחים במחקר כפי שהם לפתח וליישם את המחקר שלהם. כל מנהל פיתוח מפתח ומתחזק את קשרי FSD עם ארגוני הפיתוח הקהילתי והמשפחות המארחות מתמחים, ומעורב בפיתוח - יחד עם ארגוני הפיתוח הקהילתי - הזדמנויות מחקר מבוססות קהילה. רכזי התוכנית מספקים תמיכה נוספת למתמחים של FSD, למשפחות מארחות ולארגונים קהילתיים. בעוד המתמחים במחקר נמצאים בתחום, רכזי התוכנית משמשים גשר לתרבות ולשפה המקומית; הם גם לתפקד בתור חבל הצלה כאשר תרבות הלם בהכרח קובע, והם זמינים כדי לייעץ למתמחים במחקר כפי שהם מפתחים את תוכניות העבודה שלהם.

משפחות מארחות:

להישאר עם המשפחה המארחת קישורים המשתתפים בתוכנית של FSD לתרבות המקומית וקהילה. לכל המארחים שלנו יש רצון לקבל מתנדבים בינלאומיים ולסייע להם להשתלב עם משפחתם. תנאי החיים הם בדרך כלל "המעמד הבינוני" לפי סטנדרטים מקומיים. זה יכול להיות שינוי דרסטי ממה מתנדבים רבים משמשים, אבל כל משפחה עומדת בסטנדרטים של FSD לניקיון ובטיחות. מתנדבים בעבר ציינו בעקביות את החוויה המשפחתית המארחת כאחד מנקודות השיא של זמנם בחו"ל, ורבים שומרים על קשר זמן רב לאחר סיום התוכנית.

HOST ארגונים:

FSD עובד עם יותר מ -200 ארגונים לפיתוח הקהילה ברחבי האתרים שלנו. הם ארגונים המנוהלים באופן מקומי עם קשרים חזקים לקהילה. אנו קוראים להם לארח ארגונים כי הם יארח את ההתמחות שלך, אבל ההתמקדות העיקרית שלהם היא לשרת את הקהילה שלהם. המחקר שלך ישמש כי המשימה. לכל מתמחה מחקר יש מפקח ישיר בארגון המארח שלו, האחראי על עבודתו עם המתמחה כדי להבטיח שהמחקר יתקדם בצורה יעילה, הולמת ומעורבת בארגון ובקהילה המקומית.

הכשרה מתמשכת:

באמצעות תוכנית התמחות מחקרית מבוססת קהילה, המשתתפים זוכים להכשרה חשובה בפיתוח בינלאומי בר-קיימא. במהלך אוריינטציה, צוות האתר FSD הולך המשתתפים באמצעות מודל הפיתוח הקהילתי מבוסס הנכס שלנו ודן מה זה אומר בהקשר המקומי. לאחר מכן, עם הארגון המארח שלהם, המשתתפים לוקחים על עצמם מחקר קרוב של נושא קהילתי מסוים ופתרונות אפשריים, כולל איסוף נתונים כמותיים ואיכותיים. המתמחים מבצעים מחקר תוך השתלבות בקהילה המקומית, לומדים מארגונם המארח וחברי הקהילה. לאורך כל תקופת ההתמחות, צוותי האתר מבצעים בדיקות צ'ק-אין קבועות עם הארגונים והמשתתפים, ומסייעים בפתרון בעיות המתעוררות.

כתיבת הצעה:

הצעת הכתיבה היא מרכיב מרכזי בתוכנית שלנו בחו"ל. בנוסף מענק הזרע הפרויקט הראשונית, FSD מציעה קרן מענק תחרותי קטן עבור כל מושב עבור שיפורים הפרויקט. אם מתמחים במחקר ימצאו את זה רלוונטי לעבודתם, הם יכולים להגיש הצעות מענק למפקדת FSD באמצעות צוות האתר המקומי שלהם, להסביר כיצד כספים נוספים ישמשו כדי להגביר את ההשפעה המתמשכת של המחקר שלהם. עבור מתנדבים המעוניינים בקריירה בעולם ללא מטרות רווח, מבוא זה לכתיבת הצעה הוא שימושי במיוחד.

עדכון אחרון: June 2017

אודות בית הספר

FSD achieves community-driven goals through asset-based development and international exchange in Africa, Asia, and Latin America.

FSD achieves community-driven goals through asset-based development and international exchange in Africa, Asia, and Latin America. קרא פחות
אוקלנד , קוקצ'מבה , קמפלה , ניירובי , בואנוס איירס , אודאיפור , מנגואה , מנגואה , מנגואה + 8 יותר פחות