המהפכה בייצור דיגיטלי הפך אבן הפינה של תעשיית 4.0, מצד אחד, זה יוצר מודלים עסקיים חדשים, ומצד שני, זה הופך את תקן במגזרים תחרותיים מאוד כגון רכב, בריאות וחלל.

התעשייה היצירתית והמגזר התעשייתי שבו היא מתכנסת, דורשים פרופילים מיוחדים מאוד שמבינים את השינוי החדש בפרדיגמה. יש צורך ליצור פרופילים מקצועיים חדשים המסוגלים ליישם טכנולוגיות ייצור דיגיטליות ולעקוב אחר האבולוציה המתרחשת המתרחשת סביבם ואת הפרויקטים האפשריים שעשויים לנבוע מהמערכת האקולוגית שלהם.

מלאכה בקורסים דיגיטליים ייצור לתואר ראשון מספק לסטודנטים את הידע והכלים הדרושים המאפשרים להם להשתמש בטכנולוגיות ייצור דיגיטליות בפרויקטים העתידיים שלהם, בעיצוב הסקירה שלהם על תהליך היצירה הדיגיטלית והאנלוגית וחשיפתם למתודולוגיות תכנון חדשות שיושמו בתחום של ייצור דיגיטלי.

מטרות

מטרת התואר הראשון היא לספק לתלמידים את הידע והכלים הדרושים שיאפשרו להם להשתמש בטכנולוגיות ייצור דיגיטליות בפרויקטים העתידיים שלהם, לעצב את סקירתם על תהליך היצירה הדיגיטלית והאנלוגית ולחשוף אותם למתודולוגיות עיצוב חדשות שיושמו בתחום של ייצור דיגיטלי.

  • לזהות איזה סוג של טכנולוגיות ייצור דיגיטלי חלים על הפרויקט או על תהליך התכנון.
  • להבין איך לעבוד בתוך סביבה שבה הן אנלוגי תעשיות דיגיטליות לבוא ביחד.
  • יצירת מוצרים bespoke או שירותים מרוכז על האדם במרכזו עיצוב.

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

IED בית הספר הראשי מספק הכשרה, הכשרה, התמחויות וסיכוי להמשיך להתעדכן בכל ההיבטים של העיצוב, המגובים על ידי המורשת ההיסטורית והתרבותית העשירה של העיצוב האיטלקי.

האסטרטגיה שלנו לעתיד היא תמיד בהרמוניה עם macrotrends חברתי, סביבתי ופיננסי, ואנחנו לפקוח עין על השינויים שערים וסביבות שלנו יצטרכו להסתגל במשך 30 השנים הקרובות. אנו מאמינים כי אנו יכולים לספק תשובות ופתרונות באמצעות עיצוב.

ההוראה שלנו ב- IED Master מבוססת על ארבעת התרחישים שאנו מכירים כמכריעים להתמודד עם צרכי העתיד : תכנון לפיתוח בר-קיימא, עיצוב למודלים עסקיים חדשים, עיצוב מדיה חדשה ועיצוב עבור אנשים.

מטרתנו היא להכשיר אנשי מקצוע המסוגלים לרתום ערכים תרבותיים וכלי עיצוב כדי לא רק להתגבר על אתגרי העתיד, אלא ליצור ולחדש את החדשנות. אנחנו רוצים שהתלמידים שלנו ייקחו אחריות על מסלול ההכשרה שלהם וילמדו כיצד לנווט אותו בתמיכה ובשיעורים של מומחים ואנשי מקצוע.

במעמד המאסטר, אנו רואים את בית הספר כמעבדה שבה התלמידים יכולים להיות חדשניים, יוזמים וכוח מניע; שם הם חופשיים להתנסות וליצור.

פרופיל סטודנט

הקורס מיועד לאנשי מקצוע העובדים בתעשיות היצירתיות שרוצים לדחוף את גבולות הייצור הדיגיטלי בתחום התמחותם. מקצוענים ובוגרים בתחומי האופנה, האמנויות, העיצוב והאדריכלות. המבקשים דורשים ידע בסיסי של מודלים 3D חשיבה עיצוב יתבקשו להגיש תיק יצירתי שלהם לבדיקה.

הזדמנויות עבודה

עמדות הקריירה האפשריות כוללות:

  • מנהל חדשנות
  • מנהל קריאייטיב
  • מוצר
  • מנהל פרוייקט
  • מפתח עסקי

רַכָּז

טיטו פאבארו

מעצב תעשייתי מתמחה בגורם אנושי - ארגונומיה. מעל 14 שנות ניסיון בפיתוח מוצרים ושירותים, שיתוף פעולה עם חברות וחברות רב לאומיות כגון Hewlett Packard, אפלוס, רובוטיקה פאל, רובוטים אוניברסליים, RuckerLipsa, Alstom, קפה, קבוצת STE, Ideade, Xavier Garcia, Evaluz, או עיצוב Nacar.

הוא מרצה אורח במוסדות כמו אוניברסיטת רמון ללול, אוניברסיטת UPC הפוליטכני של קטלוניה, המכון של רובוטיקה ומחשוב תעשייתי של קטלוניה, CSIC המועצה העליונה של חקירות מדעיות של המדינה הספרדית, עיצוב בית הספר איינה, עיצוב בית הספר ברצלונה ID, בית הספר לעיצוב של Balearic איי, Univty של Gagrobo בולגריה)

יוריס דבו

מעצב תעשייתי ומייסד של מותג האופנה ספרדית מבוסס Revisited. מעל 16 שנות ניסיון בתחום של ייצור כתוסף יצירתיים מנהל התמחות כמו עצמאי 3D מומחה ההדפסה של תעשיות יצירתי.

בניית ניסיון עשיר במגוון רחב של תחומים כגון מוצרי צריכה, ריהוט ועיצוב תאורה, אמנות

הוא הרצה אורח במוסדות כמו אוניברסיטת הרווארד (ארה"ב), אוניברסיטת קולומביה (ארה"ב), מכון פראט (ארה"ב), בית הספר החדש (ארה"ב), האקדמיה האדומה דוט (סין) ועוד שיתף פעולה עם מוזיאונים כמו V

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 23 תוכניות שמוצעות על ידי IED – Istituto Europeo di Design Barcelona »

עדכון אחרון: June 8, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ינו 16, 2020
Duration
6 חודשים
תכנית מלאה
Price
6,200 EUR
דמי הרשמה 2.000 € שכר לימוד 4.200 €
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ינו 16, 2020
מועד אחרון להגשת בקשה

ינו 16, 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date