הכשרה ופיתוח בינלאומי והתמחות

כללי

9 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

FSD פיתוח בינלאומי התמחויות הם הזדמנות עבור סטודנטים ואנשי מקצוע צעירים כדי לקבל ניסיון מעשי בפיתוח בר קיימא תובנה תרבויות אחרות, כי ניתן להשיג רק באמצעות השתתפות בעבודה על הקרקע. התמחויות מתוכנן מהורהר כדי לעזור לך לבנות את הקריירה שלך תוך השפעה מתמשכת על האנשים בקהילה שבה אתה משרת. ההתמחות בפיתוח שלנו יש דגש חזק על הבעלות הקהילתית ולפעול לפי העקרונות של פיתוח הקהילה מבוססי נכסים. המתמחים מקבלים הכשרה מקיפה בעקרונות פיתוח בר-קיימא ומקבלים מיומנויות מקצועיות בתכנון הפרויקט ותקצובו, בהערכת התכנית, בהערכת הקהילה ובכתיבת ההצעה. המתמחים מיישמים את מערכות המיומנות החדשות והקיימות שלהם, כאשר הם משתפים פעולה עם עמיתיהם המקומיים על זיהוי, תכנון וביצוע של פרויקט לטובת הקהילה.

סקירה כללית

את כל FSD פיתוח בינלאומי התמחויות מתחילים חודשים לפני בוא המתמחה. צוותי האתר של FSD עובדים עם הארגונים השותפים שלנו בקהילה כדי לסייע להם לזהות סדרי עדיפויות ולפתח תיאורי התמחות. מתמחים פוטנציאליים יכולים לחול על תיאורים ספציפיים אלה לאחר למידה על ארגונים אלה לפיתוח הקהילה. לאחר קבלת הבקשה, אנו מתחילים לעבוד עם הצוותים הבינלאומיים שלנו על מנת להבטיח שתהיה התאמה טובה לתוכנית - הכוללת ראיון עם צוות האתר הבינלאומי שלנו וחיבורכם לחומרים שיעזרו לכם להתכונן לנסיעות ולהתמחות בחו"ל.

כאשר מתמחים מגיעים לשטח, צוותי FSD מקומיים יובילו את הכיוון המקומי, ויספקו לכל מתמחה הדרכה ותובנה לא יסולא בפז שיעזרו להם לאורך כל התוכנית. אוריינטציה היא שילוב של נושאים תיאורטיים כגון FSD של הנכס מבוסס מודל פיתוח הקהילה ומחקר מבוסס הקהילה ופרטים היום יום כגון איך לנווט את מערכת התחבורה המקומית, בטיחות, אבטחה. באמצעות תהליך האוריינטציה, המתמחים הם הציג את האנשים שיהיו רשת התמיכה שלהם בזמן שהם נמצאים במדינה: צוות FSD, מפקחים המחקר שלהם, ארגונים מארח, משפחות מארח, ומתמחים אחרים המשרתים באזור.

לאחר הכיוון, תוכלו לפתח פרויקט התומך בעבודת הארגון המארח שלך, החל מתכנית עבודה שפותחה בשיתוף פעולה עם עמיתים לעבודה. חלק מהמתמחים מייצרים פרויקטים חדשים, ואחרים תורמים לעבודה השוטפת, אך ההתמקדות הכללית נשארת תמיד על המעורבות הקהילתית, הקיימות והאפקטיביות.

התמחויות הבינלאומי הם מינימום של תשעה שבועות והוא יכול להימשך כל עוד שנה שלמה. ככל שהמשתתף מסוגל יותר להתחייב לפרויקט - להניח את הקרן, לעשות את העבודה, להעריך תוצאות ולהתאים את עצמה - כך היא יעילה יותר.

מי יכול להשתתף בהתפתחות בינלאומית אינטרנשיונל?

ההתמחות לפיתוח בינלאומי מתוכננת ומובנית לסטודנטים באוניברסיטאות ובבוגרים חדשים. דגש חזק מושם על למידה חווייתית, כלומר שהתמחויות לומדות באמצעות יישום שלבי מפתח בעבודה בהתמחות. צוותי האתר של FSD עורכים אימוני הדרכה והשתקפות כדי לסייע למתמחים במהלך האינטגרציה התרבותית שלהם ובמהלך תכנון הפרויקט ופיתוחם. אנו שואפים להבטיח יחסים של תועלת הדדית, כלומר, הן הקהילה והן המתמחה מרוויחים מהניסיון.

מה עושה פיתוח INTERS לעשות?

מתמחים בשיתוף פעולה עם פרוייקט פיתוח אחד עם יותר מ -200 ארגונים לפיתוח הקהילה שיש להם שותפות עם FSD. לארגונים אלו יש קשרים חזקים לקהילות פגיעות ולשנים של ניסיון בעבודה בתחומם. במהלך תקופת התמחות בחו"ל, יש להם הזדמנות לעבוד ישירות עם חברי הקהילה, שילוב של הקורסים שלהם וניסיון עם המומחיות כבר נוכח בתוך הקהילה. מתמחים בעבר הצליחו לפתח את ההדרכות הקהילתיות כדי לסייע להפיג את חברי הקהילה שנפגעו מהאיידס באוגנדה, עבדו על פיתוח מסעות פרסום שנועדו להגביר את המודעות לנושאים סביבתיים בבוליביה, וסייעו ליצור פעילויות מניבות הכנסה עבור נשים שעברו התעללות בניקרגואה ועוד. .

מיקומים ותחומי מיקוד

FSD יש אתרים בשש מדינות: ארגנטינה, בוליביה, הודו, קניה, ניקרגואה, ואוגנדה. כל מיקום הוא ייחודי בתרבותו, בהיסטוריה, ודגשי פיתוח בר קיימא. השותפים שלנו בכל האתרים שלנו מחויבים לחיזוק הקהילות המקומיות שלהם, ואנו תומכים בהם במשימות הייחודיות שלהם. צוותי האתר שלנו בכל אתר בונים באופן פעיל מערכות יחסים עם משפחות מארחות ושותפים קהילתיים, כדי לאפשר תוכניות בטוחות, תרבותיות ותרבותיות.

כל אתרי תוכנית FSD לעבוד עם ארגוני פיתוח הקהילה העוסקים בעבודה להשפיע על החינוך, קיימות סביבתית, הכללה פיננסית, הון מגדרי, אנרגיה ירוקה, בריאות, זכויות אדם, פרנסה בר קיימא, מים ותברואה. במהלך תהליך היישום, תוכל לקרוא דרך עמדות התמחות ספציפיות ולמצוא התאמות לכישורים שלך ותחום העניין.

פרטי תוכנית

צוותי אתר:

כל צוות של אתר FSD מורכב ממנהל תוכנית ולפחות מתאם תוכניות אחד. מנהלי התכנית של FSD הם מומחים אזוריים בתחום הפיתוח הקהילתי, מה שהופך אותם למשאב מצוין למתמחים תוך כדי פיתוח וביצוע הפרויקטים שלהם. כל מנהל תוכנית מפתחת ומתחזקת את קשרי ה- FSD עם ארגוני הפיתוח הקהילתי והמשפחות המארחות מתמחים ומעורבת בפיתוח - יחד עם הזדמנויות ההתמחות הספציפית לארגוני פיתוח קהילתי. רכזי התוכנית מספקים תמיכה נוספת למתמחים של FSD, למשפחות מארחות ולארגונים קהילתיים. בעוד המתמחים נמצאים בתחום, רכזי התכנית משמשים גשר לתרבות ולשפה המקומית; הם גם מתפקדים כמו חבל הצלה כאשר זעזוע תרבות בלתי נמנע קובע, והם זמינים לייעץ למתמחים תוך שהם מפתחים את תוכניות העבודה שלהם.

משפחות מארחות:

להישאר עם המשפחה המארחת קישורים המשתתפים בתוכנית של FSD לתרבות המקומית וקהילה. לכל המארחים שלנו יש רצון לקבל מתנדבים בינלאומיים ולעזור להם להשתלב במשפחה. תנאי החיים הם בדרך כלל "המעמד הבינוני" לפי סטנדרטים מקומיים. אמנם זה עשוי להיות שינוי דרסטי ממה כמה משמשים, משפחות מארחות נבדקות כדי להבטיח בתים בטוחים ובריאים למשתתפים. מתנדבים בעבר ציינו בעקביות את החוויה המשפחתית המארחת כאחד מנקודות השיא של זמנם בחו"ל, ורבים שומרים על קשר זמן רב לאחר סיום התוכנית.

HOST ארגונים:

FSD עובד עם יותר מ -200 ארגונים לפיתוח הקהילה ברחבי האתרים שלנו. הם ארגונים המנוהלים באופן מקומי עם קשרים חזקים לקהילה. אנו קוראים להם לארח ארגונים כי הם יארח את ההתמחות שלך, אבל ההתמקדות העיקרית שלהם היא לשרת את הקהילה שלהם. הפרויקט שלך ישמש כי המשימה. לכל מתמחה יש מנהל ישיר בארגון המארחת שלו, האחראי על עבודתו עם המתמחה על מנת להבטיח שהפרויקט יתקדם בצורה יעילה, הולמת ומעורבת בארגון ובקהילה המקומית.

הכשרה מתמשכת:

באמצעות תוכנית ההתמחות הבינלאומית לפיתוח, המשתתפים זוכים להכשרה חשובה בפיתוח בינלאומי בר-קיימא. במהלך אוריינטציה, צוות האתר FSD הולך המשתתפים באמצעות מודל הפיתוח הקהילתי מבוסס הנכס שלנו ודן מה זה אומר בהקשר המקומי. לאחר מכן, עם הארגון המארח שלהם, המשתתפים לוקחים על עצמם מחקר קרוב של נושא קהילתי מסוים ופתרונות אפשריים, הכוללים איסוף נתונים כמותי ואיכותי. המתמחים מבצעים את עבודת הפרוייקט תוך השתלבות בקהילה המקומית, לומדים מארגונם המארח וחברי הקהילה. במהלך ההתמחות, צוותי האתר מבצעים בדיקות שוטפות עם הארגונים והמשתתפים ומסייעים בפתרון בעיות כלשהן.

כתיבת הצעה:

הצעת הכתיבה היא מרכיב מרכזי בתוכנית שלנו בחו"ל. בנוסף מענק הזרע הפרויקט הראשונית, FSD מציעה קרן מענק תחרותי קטן עבור כל מושב עבור שיפורים הפרויקט. אם המתמחים ימצאו אותו רלוונטי לעבודתם, הם יכולים להגיש הצעות מענק למפקדת FSD באמצעות צוות האתר המקומי שלהם, המסביר כיצד כספים נוספים ישמשו כדי להגביר את ההשפעה המתמשכת של הפרויקט שלהם. עבור המתמחים המעוניינים בקריירה בעולם ללא מטרות רווח, מבוא זה לכתיבת הצעה הוא שימושי במיוחד.

עדכון אחרון: June 2017

אודות בית הספר

FSD achieves community-driven goals through asset-based development and international exchange in Africa, Asia, and Latin America.

FSD achieves community-driven goals through asset-based development and international exchange in Africa, Asia, and Latin America. קרא פחות
אוקלנד , קוקצ'מבה , קמפלה , ניירובי , בואנוס איירס , אודאיפור , מנגואה , מנגואה , מנגואה + 8 יותר פחות