דיפלומה במינהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

דיפלומה במינהל עסקים (DBA) תוכנית ב Sunway College מספק לתלמידים הבנה רחבה של עקרונות עסקיים כלליים ושיטות עבודה. התוכנית מעניקה לתלמידים מיומנויות ניהוליות וארגוניות כדי להפוך למנהלים יעילים ואפקטיביים. התוכנית גם שואפת לצייד תלמידים עם ידע רלוונטי ומיומנויות עסקיות מפתח להתמודד ביעילות בסביבה עסקית המשתנה במהירות.

באופן כללי, התוכנית מכסה הן את רוחב ואת ההיבטים הבין תחומיים של העסק. היא מאזנת ידע מושגי עם תכנית לימודים מתאימה המתאימה גם לתפקידים שונים בענפים שונים. זה גם מציע הזדמנות ייחודית כדי לשפר את ההבנה של התלמיד של הארגון במצב תחרותי. עם השלמת תוכנית זו, התלמידים יהיו בטוחים יותר ולקבל יתרון תחרותי אשר מוביל הזדמנויות תעסוקה משופרות.

תוכנית הלימודים מציעה מגוון גישות חדשניות ללמידה, כולל סמינרים, רמקולים מומחים מומחים, ניתוחי מקרה, סימולציות עסקיות מקוונות, פרויקטי ייעוץ חיצוניים וטיולים חווייתיים.

תוכנית DBA מספקת בסיס מוצק בכללי עסקים לתואר ראשון במנהל עסקים או בתחומים קרובים. DBA מספקת ליזמים תואר ראשון (בהצטיינות), תואר ראשון (בהצטיינות) בחשבונאות וכספים, BSc (Hons) עסקים ניהול, BSc (Hons) עסקים לימודי, BSc (Hons) ניהול שרשרת אספקה ​​גלובלית, BSc (Hons) הבינלאומי עסקים ו BSc (Hons) שיווק באוניברסיטת Sunway.

הדגשת התוכנית

תוכנית DBA מספק את הידע ואת המיומנויות העכשוויות עבור קריירה גלובלית בעסקים. המודולים הבין-תחומיים בתוכנית זו כוללים אוריינות שירותית וקהילתית, המספקים לסטודנטים את התכנית עם התפתחות חברתית ויזמית.

מיומנויות למידה וחדשנות מושגות באמצעות שיטות הוראה, אסטרטגיות הערכה וסביבת הלמידה. בעוד החשיפה למודלי המידע, המדיה והטכנולוגיה השונים, התלמידים יפתחו מיומנויות שיתופיות ותקשורתיות.

הניסיון המעשי של הסטודנטים והזדמנויות הרשתות ירכשו באמצעות התמחות ומיקום מקצועי. הזדמנויות תעסוקה מוצגות באמצעות המודולים התמקדות העסקה, מעורבות סוכנות ומיקום מקצועי.

התכנית נלמדת על ידי מרצים מוסמכים ומנוסים עם שילוב של ניסיון מעשי ואקדמי.

הכנסה

ינואר / מרץ / יולי

מֶשֶׁך

2 שנים

הערכה

המטרה העיקרית של ההערכה והבחינה היא לשפר את הלמידה של התלמידים ולמדוד את הבנתם.

  • 50% קורסים
  • 50% בדיקה סופית

דרישות כניסה

  • SPM / O-Level: מעבר עם מינימום של 3 נקודות זכות (כולל מעבר באנגלית)
  • UEC: לעבור עם מינימום של 3 נושאים של ציון B (כולל מעבר באנגלית)
  • כישורים אחרים: כל הסמכה שווה ערך אחר מוכר על ידי MQA

אנגלית דרישות השפה

סטודנטים המעוניינים רק במעבר ב - SPM / O-Level / UEC English מעודדים מאוד להשלים עד רמה 4 של התוכנית האינטנסיבית של Sunway (IEP) כדי לקבל הבנה טובה יותר של כישורי השפה האנגלית שלהם בתוכנית הלימודים

סיכוי קריירה

מינהל עסקים הוא תחום רחב המשלב סוגים רבים של תפקידי ניהול. מתאגידים גדולים לעסקים קטנים ובינוניים, כל פעולה זקוקה למנהלים מיומנים כדי להצליח. מגוון רחב של לקוחות פוטנציאליים הקריירה במספר בתעשייה, כולל בנקאות ופיננסים, ייצור, פיתוח מוצרים, משאבי אנוש, ניהול ה- IT וניתוח עסקי מציג את עצמו בוגרי התוכנית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

For almost 32 years Sunway University has established a reputation both in Malaysia and overseas, as an inspiring educational leader. Perfectly harnessing the highest quality of academic personnel and ... קרא יותר

For almost 32 years Sunway University has established a reputation both in Malaysia and overseas, as an inspiring educational leader. Perfectly harnessing the highest quality of academic personnel and an exceptionally diverse range of programmes any global educational powerhouse would be proud of. קרא פחות