בריאות ובריאות, אוניברסיטה שנה א 'ו -2 (דרגה 4 ו -5)

כללי

תיאור התכנית

קורס בריאות ורווחה ברמה 4/5 ברמה הראשונה הוא קורס 240 נקודות זכות שנועד לעקוב אחר סטודנטים לשנה האחרונה של תואר ראשון בתואר ראשון בתחום הבריאות והסוציאלי, את השנה האחרונה ניתן להשלים את התואר העליון אוניברסיטה בבריטניה בקמפוס או באמצעות למידה מרחוק.

המודולים והמטלות ברמה 4 של קורס זה שוות ערך לשנה הראשונה לתואר אוניברסיטאי והמודולים והמטלות ברמה 5 שוות ערך לשנה השנייה לתואר אוניברסיטאי .

קורס זה מורכב משש מודולים ומטלות ברמה 4 (120 נ"ז) וחמישה מודולים ומטלות ברמה 5 (120 נ"ז). אם סטודנט יחליט ללמוד רק ברמה 4 הוא יקבל 120 נקודות זכות ויכול לבקש פטור מ השנה הראשונה לקורס אוניברסיטאי.

כל מודול מכיל כ 40- שעות לימוד מודרכות של חומר עם 30-50 שעות נוספות של חומר לימוד אופציונלי. חומרים אלה מהווים תרגילים מומלצים, קריאות מומלצות ומשאבי אינטרנט.

דמי הקורס

התשלום עבור ההרשמה לקורסים ברמה 4 ורמה 5 ביחד הוא 8500 ליש"ט. 12000 פאונד ללימודים בקמפוס. לחלופין, סטודנטים יכולים להירשם לרמה אחת (רמה 4 או 5) תמורת 5400 ליש"ט כל אחד ללימוד מקוון או 9000 ליש"ט ללימוד בקמפוס כל אחד .

תלמידים יכולים לבצע תשלום באמצעות אחת מהשיטות הבאות:

 • כרטיס אשראי או חיוב
 • העברה בנקאית
 • תשלומים חודשיים ללא ריבית
 • Paypal
 • ווסטרן יוניון

מה כלול בעלות הקורס שלי?

 • כל חומר הקורס, כולל מודולים מקוונים ומשימות כתובות
 • תמיכה אישית מורים עם 1-2-1 סקייפ הפעלות
 • תמיכה ייעודית לסטודנטים
 • גישה לפורום מקוון למידה חברתית
 • סימון סימון ומשוב
 • כרטיס NUS נוסף בחינם בשווי 19.90 £
 • מחשב נייד בחינם
 • עזרה בחינם בכתיבת קורות חיים בסיום הקורס

טופ למעלה באוניברסיטה

אם תחליט להשלים תואר ראשון מלא באמצעות אוניברסיטה מוכרת בבריטניה, העלויות מפורטות להלן. שימו לב, העלויות שלהלן הן למידה מרחוק / מקוונת בלבד. יש לך אפשרות לסיים בקמפוס; העלויות ישתנו בהתאם לאוניברסיטה בה בחרת להשלים את השנה האחרונה.

אוניברסיטת אנגליה רוסקין

 • ניהול ומנהיגות בתחום הבריאות והטיפול החברתי (טופ) BSc (Hons)

אוניברסיטת דרבי

 • לימודי בריאות ושירותים אינטגרטיביים (למעלה) BSc (Hons)

האם אני זכאי לתכנית זו?

כדי להירשם לקורס דרגה 4, עליכם להיות לפחות בן 18 ולהשכלה תיכונית מלאה. לפני שנרשמים לקורס דרגה 5, עליכם להגיע לרמה 4 או שווה ערך.

מודול רמה 4

כישורי לימוד אקדמיים

מטרת המודול היא לאפשר ללומדים לפתח את הכישורים וההבנה הדרושים כדי ללמוד בצורה יעילה במסגרת ההשכלה הגבוהה. זה יאפשר ללומדים לרכוש את כישורי החשיבה הרפלקטיביים והביקורתיים הנדרשים לצורך מימוש פוטנציאל למידה פרטני.

תקשורת בתחום הבריאות והטיפול החברתי

 • מטרתו של מודול זה לפתח את המודעות של הלומד לצורות תקשורת שונות המשמשות במערכות בריאות וסעד וחשיבותה למסירת שירות יעילה.

מבוא למדיניות הבריאות

מטרת המודול היא לפתח את המודעות של הלומדים להשפעות שונות על בריאות והשפעתן על התפתחות המדיניות. הערכת מדיניות הבריאות תאפשר ללומדים לבחון מהם הנושאים העיקריים העכשוויים עבור קובעי המדיניות, הספקים ואלה המקבלים תמיכה.

רפלקטיבית תרגול

מודול זה נועד להציג בפני הלומד תרגול רפלקטיבי על כל צורותיו. הרהורים על תרגול ובפועל הם מושגים חשובים בתחום הבריאות והטיפול החברתי ומזינים את הרעיון של פיתוח עצמי הקושר בין תיאוריה לפרקטיקה.

ניהול אנשים בתחום הבריאות והרווחה

מטרת המודול היא לאפשר ללומדים להבין את התהליכים הכרוכים בגיוס, ניהול ופיתוח של אנשים במקום העבודה בתחום הבריאות והסעד. במודול זה ילמדו הלומדים את התהליכים המעורבים בניהול אנשים במקום העבודה בתחום הבריאות והסוציאלי וכיצד להקל על השינוי בארגון.

סוציולוגיה: מושגים בבריאות ובריאות

מטרת המודול היא שהלומדים ישיגו הבנה של מושגים סוציולוגיים של בריאות ובריאות ושימושם בפועל לטיפול בתחום הבריאות והטיפול החברתי. זה יאפשר ללומדים להבין את טיבה של החברה העכשווית ואת השפעותיה על תפיסת הבריאות והבריאות. הלומדים יחקרו כיצד החברה בנויה מבחינת גיל, מין, מוצא אתני, מעמד חברתי, משפחה ומשקי בית והשפעתה על הבריאות והרווחה.

מודול רמה 5

עקרונות העומדים בבסיס בריאות ובריאות

לכל אנשי המקצוע בתחום הבריאות והרווחה קודי התנהגות מקצועיים. מטרתו של מודול זה לפתח הבנה של הערכים, התיאוריות והמדיניות העומדות בבסיס העיסוק בתחום הבריאות והטיפול החברתי והמנגנונים הקיימים לקידום נוהגים טובים בתחום.

ניהול איכות הבריאות והטיפול החברתי

האיכות היא מרכיב חיוני בשירותי הבריאות והסוציאלי ותפיסה עם פרשנויות ופרספקטיבות רבות ושונות. מטרת המודול היא שהלומדים יפתחו הבנה של נקודות מבט שונות על איכות שירותי הבריאות והשירותים החברתיים וכיצד היא מוערכת על מנת להעצים ולערב את המשתמשים בשירותים.

פרוייקט מחקר

מטרת מודול זה לפתח את כישורי הלמידה של חקירה עצמאית וניתוח ביקורתי על ידי ביצוע חקירת פיילוט קטנה הרלוונטית הישירה לתכנית ההשכלה הגבוהה שלהם או להתפתחותם המקצועית.

שותפות העובדת בתחום הבריאות והטיפול החברתי

מטרת המודול היא לאפשר ללומדים לפתח הבנה לגבי החשיבות של עבודה חיובית בשותפות עם אחרים בתחום הבריאות והסוציאלי. הלומדים יחקרו את אופי השותפות בשלושה רמות. ראשית, הם יבדקו שותפויות עם משתמשים בשירותים המעצימים אנשים לקבל החלטות מושכלות ומעודדים עצמאות. שנית, הם ישקלו שותפויות בין אנשי מקצוע שונים בתחום הבריאות והטיפול החברתי ויבחנו עבודה בין סוכנויות. לבסוף, הלומדים יחקרו שותפויות ארגוניות ויבחנו דרכי עבודה משותפות שונות.

עבודה עם משתמשי שירות עם צרכים מורכבים

מטרת היחידה הזו היא לסייע ללומדים להבין נושאים של בריאות, מוגבלות ומחלות וכיצד אנשי מקצוע בתחום הבריאות יכולים להעצים את בעלי צרכים פיזיים ונפשיים מורכבים לקבוע את הטיפול שלהם.

נתיב קריירה

סיום מוצלח של כל מסלול הבריאות והרווחה ברמה 4/5 והשנה האחרונה של תוכנית מוסמכת לתואר ראשון, ישמש כמקפצה לקריירה מקצועית בשירותי בריאות ורפואה. הקורס מאגד תיאוריה ותרגול למי שרוצה לעבוד עם אנשים בסביבה אכפתית. זה מתאים כבסיס למי שמעוניין לעבור לאחד ממקצועות הבריאות והחברה הרבים או לאלו שרוצים לשמור על האפשרויות שלהם פתוחות.

כמה זמן זה ייקח?

הלומדים יכולים ללמוד בקצב שמתאים להם. אין מגבלות זמן או מועדים עם KIC. הלומדים יכולים ללמוד את המודולים בכל סדר ובכל עת.

עדכון אחרון: ספט 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Affordable study programmes with exclusive online modules fast-tracking learners to a University qualification. Whether you are looking to enhance your skills, improve your team or pursue a profession ... קרא יותר

Affordable study programmes with exclusive online modules fast-tracking learners to a University qualification. Whether you are looking to enhance your skills, improve your team or pursue a professional education, the Kingsgate International College’s learning pathways can provide you with all you need. The Kingsgate International College delivers on Campus or online university pathway programmes with full Undergraduate and Postgraduate Diploma Awards to learners from all corners of the world. Learners can fast track their way through to a UK University Qualification on campus or by distance learning. קרא פחות