קרא את התיאור הרשמי

מה זה בית המקדש

תוכנית בית הספר שלנו התנ"ך נועד לטפח את הקשר שלך עם ישוע המשיח. ההבנה שלך של אלוהים ואת המילה שלו יגדל באמצעות הרצאות שבועיות המכסים נושאים שונים וספרים של התנ"ך. השילוב של המילה של אלוהים לתוך חיי היומיום שלך יהיה מעובד באמצעות אינטראקציה יומיומית עם צוות, מרצים אורחים הקהילה הולסבי.

באמצעות outreaches שבועי והקמת הרגלי חיים של תפילה, קריאת תנ"ך ושירות, אתה תהיה מצויד טוב יותר לדעת ולהגיש את אלוהים. הרצון שלנו הוא שאתה לגדול כמו חסיד של ישו ואנו מאמינים כי Holsby Bible School היא הזדמנות לשינוי החיים.

להיות מעורב

בהולסבי אתה תהיה מאורגנת על ידי הקהילה הבינלאומית כי הוא בכוונה על נהנה המגוון שלנו תוך גם לחגוג את האחדות שלנו במשיח. בין אם על ארוחות, לילות המשפחה בבתים, או החיים במעונות, תוכלו לגדול באמצעות תרבויות וחוויות החיים של צוות וסטודנטים ממדינות שונות.

להיות מקורקע

אם בתוך או מחוץ לכיתה, אנו רוצים להיות קהילה מעוגנת האמת של אלוהים. עם יותר משלושים הרצאות סדרה ממגוון של מרצים אורחים ואורחים המכסים ספרים שונים של התנ"ך ונושאים, אתה יתחזק במילה של אלוהים תיגר להכיר אותו באופן אישי יותר.

להיות מצויד

יש חיים אחרי Holsby ואנחנו רוצים שתהיה מצויד טוב יותר לשרת את ישו כחבר יעיל של הכנסייה המקומית שלך בכל מצב, סביבה או כיבוש אתה מוצא את עצמך. תלמד מה פירוש הדבר לאפשר למשיח עצמו לעבוד בחייך.

לְהִתְרַעֲנֵן

הולסבי הוא מקום שבו אתה תהיה רוחנית ופיזית רענון דרך בדידות של הבריאה של אלוהים קהילה תומכת. בין אם אתה הולך דרך היער, אחר הצהריים הפסקה fika, או נהנה אחד של שבועות הרפתקאות שלנו, הזמן שלך כאן ייתן לך פרספקטיבה חדשה על החיים.

הרצאות

תוכנית הלימודים בת תשעה חודשים של הולסבי כוללת כ -500 שעות של הרצאות מגוונות, אינפורמטיביות ואינטראקטיביות.

ההרצאות מוצגות על ידי סגל ו מרצים אורחים מרחבי העולם. מורים אלה מעורבים ב- Torchbearers International ובמשרדים אחרים. מרצים אורחים בדרך כלל לבלות שבוע בבית הספר מכסה נושא מסוים זמינים לבלות זמן אישי עם התלמידים.

תלמידים יכולים לצפות להוראת התנ"ך, המתמקדת ברוח ישוע. ההרצאות מכסות ספרים מכל חלק עיקרי של התנ"ך, וכן נושאים הקשורים לחיים נוצריים מעשיים. הרצון שלנו הוא שהתלמידים חווים הבנה אישית ומשפיעה על החיים של דבר האלוהים.

כל ההרצאות הן באנגלית, ולכן על התלמידים להיות בקיאים בהבנה, קריאה וכתיבה באנגלית.

לְהַשִׂיג יוֹתֵר

"... ללכת לכל העולם להטיף את החדשות הטובות לכולם."

מארק 16:15

חלק חשוב של התוכנית Holsby Bible School הוא הזדמנות לתלמידים ליישם בפועל את מה שהם למדו בכיתה באמצעות קהילה מתמשכת הושטת יד. לסטודנטים ניתנת הבחירה בין מספר צורות שונות של הגעה.

הפעילויות הבאות כוללות: ספורט מובילים ופעילויות נוער אחרות, צוותי מוסיקה ודרמה, ביקור בבתי ספר וקבוצות נוער, לימוד אנגלית, הדרכה לבני נוער בסיכון גבוה ועבודה עם כנסיות מקומיות או עם קשישים.

שבוע Outreach

חלק מרכזי של בית הספר התנ"ך החורף הוא השבוע שלנו להגיע, כאשר התלמידים יוצאים בצוותים לעבוד עם כנסיות, מחנות, בתי ספר או קבוצות אחרות ברחבי שוודיה. התלמידים יכולים לבחור מתוך מגוון של צורות של המשרד, על פי העניין שלהם ואת התשוקה.

תפוצה בינלאומית

במשך שנים רבות, מספר הסטודנטים שלנו משתמשים בהפסקות האביב לשבועיים כדי לצאת לטיולים משלימים של בית הספר. התלמידים מגייסים תמיכה במחיר הטיולים, והם מקבלים ניסיון לסייע לתכנן ולהוביל את משימות המשימה. טיולי המשימה האחרונים לקחו תלמידים לאיטליה, הבלקן, גרמניה, רוסיה, פולין ואירלנד.

קבוצת כדורסל

הולסבי יש תוכנית כדורסל אופציונלית כי התלמידים שלנו יכולים לבחור להיות חלק, בנוסף שנת הלימודים המקובלת. באמצעות צוות הספורט הזה, צוות הולסבי - המורכב מתלמידים ואנשי צוות - משחק באופן תחרותי בליגה השבדית השנייה, כמו גם במשחקי התערוכה נגד קבוצות מקומיות אחרות. חברי הצוות מובילים גם מרפאות כדורסל ומשתתפים בקהילות שבועיות.

קיץ בית ספר התנ"ך

יש הפסקה בקיץ שלך עם נסיגה explorative ונינוחה בשוודיה דרך בית הספר שלנו בתנ"ך שלושה שבועות. תהנה איכות ההוראה תנ"ך שיאפשר לך לחפור עמוק יותר לתוך המילה של אלוהים, ידידות ידידותית אשר תעודד ולחזק את האמונה שלך, טיולים הרפתקני כי יהיה לרענן את הנשמה, ואת הצורך מקום כדי להיות דומם ולדעת כי הוא אלוהים. הרצון שלנו הוא שאתה תשאיר רוחנית פיזית רענן.

אנו מציעים חמש עשרה שעות של הרצאות בבקרים ובערבים של כל שבוע. עם ימי הקיץ הארוכים, עדיין יהיה לך מספיק זמן ליהנות בחוץ, זמן נוסף ללמוד ולהרהר על ההוראה, וטיולים שונים. יהיה אחד בסוף השבוע המורחב לטייל במקומות אחרים בשבדיה, כמו גם טיול באמצע השבוע וטיול קמפינג. התוכנית הייחודית שלנו ניתן ליהנות על ידי רווקים, זוגות ומשפחות עם ילדים *

* אם יש ילדים, נספק תוכנית במהלך הרצאות, כך ששני בני הזוג יוכלו להשתתף בהוראת המקרא. אם יש לך שאלות או רוצה מידע נוסף על מחירי המשפחה, אנא שלח לנו דוא"ל.

טַעַם

טעם לראות הוא קצר טווח שלנו בית הספר אפשרות עבור אלה שוקלים את התוכנית הרגילה שלנו רוצה לנסות את זה לפני החלת. זוהי גם אפשרות עבור אלה שאינם מסוגלים לבוא במשך יותר משבוע או שבועיים. במהלך תקופה זו, טעם לראות תלמידים גרים במעונות ולהשתתף הרצאות, חובות outreaches יחד עם התלמידים הרגילים שלנו.

תאריך ואגרות

דמי הקורס כוללים שכר לימוד, לינה, שלוש ארוחות ביום, גישה לאינטרנט, כביסה, חומרים מודפסים, ספרים, טיולים הרפתקאות חוצות ושימוש במתקני הולסבי. עמלות מצוטטות ישולמו באמצעות תיל בנקאי או בדיקה אישית. התלמידים יקבלו מידע נוסף בנוגע לאפשרויות תשלום אלה לאחר קבלתן.

חישוב דמי שלך מבוסס על הקורס שבחרת בית הספר התנ"ך (שערי החליפין הנוכחיים). יש דמי יישום נוספים nonrefundable של 200 SEK.

קבוצת הכדורסל משחקת מספטמבר עד מרץ. ההתחייבות מסתיימת במסע משימה בסוף מארס, אך תלמידים שמשחקים בכדורסל מוזמנים להשתתף בקורס של בית הספר לתנ"ך לשנה שלמה.

בית הספר לתנ"ך שנה שלמה

2018/19

14 בספטמבר 2018 - 24 במאי 2019

74 800 SEK

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית
עדכון אחרון: August 7, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
1 שנה
תכנית מלאה
Price
74,800 SEK
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Sep 2019
End Date
May 24, 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

Sep 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
May 24, 2019