Read the Official Description

אקספרס תוכנית סינית

החשיבות הגוברת של HSK הייתה הסיבה לעיצוב קורס אקספרס שלנו. זוהי ללא ספק הדרך המהירה ביותר לעבור את בחינות HSK שלך עם תוצאות טובות. בקורס זה אנו מרחיבים את כישורי השפה של התלמיד במידה הגבוהה ביותר. עומס העבודה של המחקר העצמי הוא עם 15 שעות בשבוע הגבוה ביותר מכל הקורסים שלנו, גודל הכיתה הוא עם 4 תלמידים קטנים.

קורס אקספרס מתאים במיוחד למי:

  • רוצה להירשם לאוניברסיטה או לבקש עבודה ועכשיו צריך לעבור HSK 4 או 5 מהר ככל האפשר;
  • במהירות צריך לרכוש תוספת "HSK נקודות" כדי לקבל את VISA שלהם לפי הכללים החדשים ויזה;
  • רוצים לאתגר את עצמם ולראות כמה מהר הם יכולים ללכת.

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

מתודולוגיית ההוראה שלנו היא המבדילה אותנו מבתי ספר אחרים. זה עושה את התלמידים שלנו ללמוד מהר יותר עם FUN. במיוחד שלנו פורצת הדרך איטי Motion טכניקה הוא מאוד פופולרי עם התלמידים שלנו כפי שהוא מלמד אותם מנדרינית עם כלל אחד בלבד במקום עשרות אשר סטודנט לא היה אוהב את זה? תסתכל בעצמך בקטע וידאו!

מוצרים

בכיתה, אנו משתמשים בחבילה של כלים שפותחו בתוך הבית כדי לעזור לך להבין, לזכור וללמוד את השפה הסינית. בין היתר, מצגות PowerPoint שלנו, המוצגות על מסך גדול, לדמיין מבנים דקדוק סינית מבנים סיניים. אנו משתמשים בכרטיסים מדברים כדי לעזור לך ללמוד את הדמויות הסיניות ולספק לך App לעשות את שיעורי הבית שלך.


לעבור הבחינה HSK באותו זמן

2 ב 1, כי היא שיטת הלימודים שלנו ללמד אותך Conversational סינית / HSK. עם תוכנית הלימודים, אנו מספקים 2 תוצאות ב 1 קורס. תוכלו ללמוד את חיי היומיום Conversational סינית ו (עבור אלה שרוצים את זה) יש את האפשרות לעבור בחינות HSK באותו זמן. אכן, בעקבות הלימודים שלנו, לא נדרשים שיעורים נוספים הכנה HSK, ייתכן שתרצה לקחת את הבחינה HSK, אשר חוסך לך זמן וכסף.

2 PLUS 1, כי היא השיטה שלנו ללמד אותך עסקים סינית / BCT. כבסיס ללימודי סינית עסקית שלנו, אנו משתמשים ההוראה שלנו סינית Conversational / HSK 2 ב 1. בנוסף לכך, אנו מוסיפים אוצר מילים, מבנים וביטויים על הנושאים הבאים עסקים בסינית, כך באמת 2 PLUS 1. כמובן שלנו, לא רק מלמד אותך אלה נושאים עסקיים טיפוסי, אלא גם נותן לך תובנה התרבות העסקית הסינית, נימוסים ונימוסים, אשר הוא בעל חשיבות עליונה כאשר עושים עסקים בסין.

עדויות

"במהלך השנים האחרונות, ניסיתי יותר מ -5 בתי ספר שונים של מנדרינית ומצאתי כי Silk Mandarin הוא ללא ספק הטוב ביותר.מה שאני מוצא מעניין על Silk Mandarin היא שהם מבקשים כל הזמן לשפר את מתודולוגיה ההוראה שלהם, משהו שונה מאוד מכל האחרים הספר המנדריני שפגשתי עד כה, המורים וההנהלה כולם מעורבים מאוד בלהט בסינית: זה באמת משהו מיוחד.לאחר שנתיים של מחקר במשרה חלקית של Silk Mandarin ולא ניסיון קודם ללמוד את מנדרין, אני עכשיו על מנת להתחיל עם שיעורים HSK5. לא הייתי מצפה לשפר את מנדרינית שלי זה מהיר.זה הספר הוא באמת משהו מיוחד ויש לי (בהצלחה) מומלץ זה לחברים רבים בשנחאי, כי הם עכשיו גם לקוחות קבועים. "

דניאל - הולנד

"התחלתי ללמוד סינית Silk Mandarin אחרי ששניים מחבריי בסינית מצוינת המליצו להם מאוד, אני חייתי כבר שנתיים בסין ועבדתי במשרה מלאה ולמדתי (בצד חצוי) בצד, שנה אחת של האוניברסיטה הסינית, אבל הרגשתי השראה ממשית Silk Mandarin שלי עומד להשתלם, מה שהמריץ אותי מאוד, וחלק גדול היה שאני מסוגל להכתיב מה שאני רוצה ללמוד ומה יהיה שימושי עבור את העבודה שלי ואת חיי היומיום שלי, וזה כשלעצמו היה נהדר, אבל זה לא מה שקובע את Silk Mandarin חוץ מבתי ספר אחרים שאליהם הלכתי, אבל הדברים הגדולים שהבחורים האלה עושים זה ללמד אותך את ההיגיון של השפה, תוך שימוש פשוט מאוד וקל להבנה של השיטה, אך כזו שמעולם לא שמעתי עליה דבר לפני כן באוניברסיטה או בבתי ספר פרטיים אחרים.כשהמורה שלי התחיל ללמד אותי את זה, כל כך הרבה חתיכות הגיעו יחד בשבילי מבחינת מבנה המשפט ואיך הסינים עובדים השפה שלי היתה ממש לא עקבית לפני ולא הייתי בטוח איפה לשים את המילים כי ידעתי הכללים השונים, אבל לא אחד מאוחד. אז הייתי אומר החבר 'ה האלה הם ידידותיים מאוד וגמישה וקרירה, אבל הם גם באמת יודעים את הדברים שלהם. אני יליד דובר אנגלית עורך / כתיבה מקצועית אשר התמחה באור המורה הסיני שלי יודע את החלקים באנגלית של דיבור יותר טוב ממני - אתה צריך להבין את השפה כדי ללמד אותו ואת החבר 'ה האלה יש את זה למטה :) "

סימון - ארה"ב

"אחרי שלמדתי בבתי ספר רבים לשפות בארצות שונות במהלך חיי, נותנת לי את הביטחון לומר כי Silk Mandarin בולטת מבתי ספר אחרים מסיבות שונות.הקרן מורכבת מאנשים נלהבים וידידותיים שמעודדים תמיד את תהליך הלמידה שלנו, הבולט איך הם באמת מוטיבציה לגרום לנו ללמוד דרך גישות שונות, לא רק באמצעות ספרים, אבל מציעים חומר משלהם כמו כרטיסיות, עטים מדברים, יישומים מותאמים אישית ואפילו קבוצות SMS כדי לשמור אותנו כל הזמן עוסקים, ולבסוף, הפתיחות שלהם לשאול עבור משוב הוא לגיטימי והם תמיד מנסים לשפר את החוויה שלנו עם שיעורים מותאמים, על פי הצרכים שלנו, בצורה הטובה ביותר ".

ג 'ס - ברזיל

Program taught in:
אנגלית

See 2 more programs offered by Silk Mandarin »

Last updated June 4, 2018
This course is Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
בקשת מידע
תכנית מלאה
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Learn Chinese in a clever way

Learn Chinese in an easy way

Learn Chinese in a fun way