אנגלית כקורס לשפה זרה

כללי

תיאור התכנית

תלמידים בינלאומיים יזדקקו לעיתים לעזרה כלשהי באנגלית שלהם. אם היציאה לקורס אקדמי אינה אפשרית מבלי להראות שיפור באנגלית, התלמיד יעץ להתחיל בקורס אנגלית אינטנסיבית.

Carfax מציעה קורסים באנגלית מותאמת אישית, עם שכר לימוד ממוקד באותם אזורים הדורשים את השיפור ביותר. אם התלמיד מתכוון להתקדם לקורס אקדמי, ההוראה יכולה להיות מכוונת כלפי הנושאים הרלוונטיים. אם מתבצע מעקב אחר מסלול לימודים אישי, ניתן להתאים את מאזן התכנית ככל שהתקדמותו של התלמיד, ושיעורים במקצועות אקדמיים יכולים להתבצע ברגע שהתלמיד מגיע לרמה המתאימה.

תלמידים ייהנו לפעמים משיעורי אנגלית נוספים תוך כדי לימודים אקדמיים במשרה מלאה. Carfax יכולה להעריך את רמת התמיכה הנדרשת ולשלב את השיעורים הנוספים בלוח הזמנים של התלמיד.


IELTS ועוד כישורים באנגלית

תלמידים מחו"ל יהיו בדרך כלל צריכים לספק הוכחה ברמה האנגלית שלהם כאשר הם חלים על אוניברסיטאות בבריטניה. מסיבה זו, Carfax מכין תלמידים במיוחד עבור ההסמכה של IELTS, אשר מתקבלת כראיה על ידי האוניברסיטאות. קורסים מוצעים גם להתכונן לבחינות אנגלית שונות בקמברידג 'ובכישורים באנגלית אחרים, לדוגמה, TOEFL ו- PTE.

קבלה

קרפקס קולג 'אינה מפעילה מדיניות קבלה סלקטיבית. תלמידים מכל הרמות מוזמנים ליהנות משכר הלימוד האישי ומהטיפול הפסטורלי. המכללה מתאימה באותה מידה לעלונים גבוהים ולאלו שנאבקו באקדמיה. רמות תשומת הלב האישית יכולות גם הן לעזור במיוחד לתלמידים בעלי צרכים חינוכיים מיוחדים.

במכללה אין מגבלות גיל פורמליות. רוב התלמידים GCSE הם בין 14 ל 16 שנים, ורוב התלמידים ברמה A הם בין 16 ל 19 שנים. עם זאת, המכללה יכולה להציע

קורסים המתאימים לתלמידים צעירים ומבוגרים כאחד.

קורסים קבוצתיים מתחילים בספטמבר ובינואר. תלמידים בקורסים בודדים מעודדים לעקוב אחר הדפוס הרגיל של שנת הלימודים, אך יש בכך מידה רבה של גמישות בכך ובעקרון הם יכולים להצטרף בכל עת במהלך השנה. הקורסים לטווח קצר ומשרה חלקית מוצעים גם לאורך כל השנה, כולל סופי שבוע וחגים.

הצעדים הבאים

אם אתה מעוניין להגיש בקשה לקורס ב Carfax College, או שאתה פשוט רוצה לדעת יותר, אנא אל תהססו ליצור קשר. אתה יכול להגיש חקירה באמצעות טופס יצירת קשר או להתקשר 01865 200676 לדבר עם צוות הקבלה שלנו ידידותי. חבר צוות מנוסה ישמח לשוחח איתך על המצב שלך, לחקור כיצד קרפקס יוכל לעזור, וכדי לענות על כל שאלה שתהיה לך, כל זאת בביטחון מלא. אתם מוזמנים לבוא לפגישה פנים אל פנים ולהביט מסביב לחצרים ולמתקנים.

אם ברצונכם להמשיך ולהגיש בקשה, תתבקשו למלא טופס הרשמה ולספק מידע נוסף אשר עשוי לסייע בהשלמת פרטי הקורס, כגון דוחות ותוצאות מבתי ספר קיימים או קודמים, וכן תעודות או ראיות אחרות של כישורים שכבר הושגו.

לינה, ספורט, תחומי עניין חוץ, וכל דרישות אישיות אחרות יידונו כחלק מתהליך זה. לאחר שהוסכם על קורס, תונפק חשבונית עבור התשלום הראשון של דמי הקורס. הקורס יכול להתחיל רק לאחר החשבונית הראשונה כבר התיישבו. כאשר תלמידים חדשים מגיעים להתחיל קורס, הם מיד בברכה לתוך קהילה קטנה, ידידותית. תלמידים חדשים מקבלים אינדוקציה מלאה כדי לעזור להם להרגיש בבית Carfax וב באוקספורד, כמו גם כדי לוודא כי כל הצרכים שלהם נפגשו.

תלמידים בינלאומיים

קרפקס מקבלת בברכה תלמידים מחו"ל, שחלקם יזדקקו לויזה ללימודים בבריטניה. המכללה מציעה ייעוץ ותמיכה מקיפים בכל התחומים הקשורים לאשרתות הסטודנטים, החל בהכנה והגשה של בקשה ועד עמידה בדרישות חשובות לאחר ההגעה לבריטניה. קרפקס קולג 'היא נותנת חסות לדרגה 4 של UKVI, והיא יכולה לתמוך בתלמידים מכל הגילאים הזקוקים לויזת Tier 4 ללימודים ארוכי טווח בבריטניה. המכללה יכולה גם לתמוך בחו ל ", שצריכים לקבל אשרת לימוד לטווח קצר לפני שיגיעו לקורס קצר יותר (פחות משישה חודשים).

באופן בלתי מוסדי עבור מוסד חינוכי, Carfax יש אנשי צוות מוסמך באופן מקצועי כדי לספק ייעוץ הגירה ושירותים באמצעות להיות רשום במשרד נציב שירותי ההגירה, ולכן יכול להציע הבנה של כל המורכבות של תהליך הבקשה ויזה כמו גם פעמים חסרות תקדים אשרת תפנית. בנוסף, קרפקס נהנית מיחסים טובים עם כל משרדי עורכי הדין המובילים בלונדון ובעולם, ויכולה לבצע הפניות מתאימות במידת הצורך.

אנא אל תהססו לפנות לצוות הקבלה עם כל שאלה שיש לכם לגבי אשרות סטודנטים.

מבוגרים למבוגרים

לומדים מבוגרים, בין אם סטודנטים באוניברסיטה או מבוגרים יותר, יתקבלו בברכה ואינם מחזה יוצא דופן במכללת קרפקס.

Carfax מספק באופן קבוע שכר לימוד לבוגרי תיכון וסטודנטים המעוניינים בתמיכה פרטנית נוספת עם דרישות הקורסים שלהם או לפני בחינות באוניברסיטה. המורים המוצעים להם הם לעתים קרובות dons אוקספורד או מרצים באוניברסיטה.

מבוגרים מבקשים מדי פעם שכר לימוד כדי לעזור לספק את סקרנותם האינטלקטואלית, לעתים קרובות עם מורים ידועים, או להתכונן ל - GCSE, רמה וכישורים רשמיים אחרים שהם עשויים להיות חסרים.

עם הופעתו של MOOCs (מאסיב Open Online קורסים) המוצעים על ידי האוניברסיטאות המובילות בעולם כגון הרווארד, ייל, MIT, או אדינבורו, מספר גדל והולך של אנשים לבקש שכר לימוד משלים כדי לעזור להם לעבוד לקראת קבלת אישורים כי מוסדות אלה מוערך להציע. הקורסים הפתוחים של האוניברסיטה הפתוחה יכולים גם ללמוד בשילוב עם הדרכות פנים אל פנים.

שכר לימוד ודמי כניסה

יש לציין כי דמי להלן הם רק דוגמה של העלות השנתית טיפוסי של שנת הלימודים המלאה של שכר הלימוד. בגלל אופי אישית מאוד של קורסים אשר מציעה Carfax, דמי ישתנו בהתאם לדרישות של כל תלמיד ואת אורך התוכנית שלהם. פעילויות ספורט ופעילויות חוץ-חוץ אחרות מחויבות בנוסף לשכר הלימוד. ציטוט סופי, החלים על המצב הספציפי שלך, ניתן לספק לאחר דיון עם צוות הקבלה.

קורסים

בשעה Carfax קולג 'קבוצת שכר הלימוד עדיין מועבר באמצעות הדרכות אמיתי, עם לא יותר משלושה תלמידים שיתוף תשומת לב של המורה. העמלות להלן הן לשנה אקדמית אחת של שכר לימוד קבוצתי, המבוסס על שלושה תנאים מלאים. קורסים טריטוריאליים אלה יכולים להיות משולבים עם קורסים בודדים אם נדרש, עם התאמה מתאימה לעמלות.

קורסים אישיים

קורסים פרטיים מציעים גמישות אולטימטיבית הסתגלות אינסופית על הצרכים של כל תלמיד. העמלות להלן הן לשנה אקדמית של שכר לימוד חד-פעמי, על בסיס שלושה תנאים מלאים. עם זאת, עבור תוכניות הוראה אישית, תאריכי ההתחלה והסיום של הקורס, כמו גם תקופות החגים והמועד, ניתן להסכים שייקבעו בכל עת במהלך השנה והתשלומים ישתנו בהתאם. שכר לימוד יכול להיות מסופק ברמות שונות של אינטנסיביות. ציטוט מפורט יכול להיות מסופק על בסיס רמת העוצמה ומספר הנושאים הנדרשים.

עדכון אחרון: ספט 2018

אודות בית הספר

Carfax offers a structured learning environment and a friendly, responsive community. Here each pupil receives individual attention, support and encouragement, not only in pursuit of academic goals bu ... קרא יותר

Carfax offers a structured learning environment and a friendly, responsive community. Here each pupil receives individual attention, support and encouragement, not only in pursuit of academic goals but also in terms of their personal well-being. Whether studying towards A-levels, GCSEs or other qualifications, revising for an exam or re-sitting one, pupils benefit from personalized programmes with teaching closely matched to their goals and needs, including specialized provision for those with special educational needs. Younger pupils follow an independent curriculum that has been expertly designed to prepare them for progression to leading senior schools. קרא פחות