קרא את התיאור הרשמי

מענק בינלאומי 2019-20

אתה עשוי להעפיל למענק הבינלאומי שלנו. לחץ כאן לקבלת מידע נוסף .

על Wilmington College

Wilmington College (WC) אנו מחויבים לתשוקה שלך ללמידה מעשית. קהילת העשייה שלנו תעמיד אתכם במרכז חווית הלמידה, ותפתח את הפוטנציאל שלכם ותפתח דלתות. התלמידים יכולים לצאת עם אלפי שעות של יישומים מעשיים - עכשיו זה למידה על ידי ביצוע.

אנו מסורים לך וליכולות שלך. אנו מאמינים ביכולת שלך לשנות את העולם. היו ידיים, פעלו ובנו את המחר שלנו. העתיד הוא שלך. לכל דור יש הזדמנות לעצב את החברה ולבנות את העולם. עכשיו תורך. הראו את גאוותכם. לעשות שינוי. Wilmington College ממשיכה דרכם.

הצהרת משימה

המשימה של Wilmington College היא לחנך, לעורר השראה ולהכין כל סטודנט לחיי שירות והצלחה.

כדי למלא את המשימה הזו, Wilmington College מספקת סביבה חינוכית גבוהה לתואר ראשון ושני המעוצבת על ידי המסורות של האומנויות הליברליות, הכנת הקריירה וההתנהגויות הייחודיות של האגודה הדתית לחברים (קוואקים). על ידי הצעת תכניות אקדמיות, ניסיון מעשי ופעילויות לימודיות משותפות במגוון מסגרות לסטודנטים מרקעים מגוונים, המכללה מובילה את הסטודנטים להשיג מודעות לעולם, לרכוש ידע בקריירה וייעוד ולחפש אמת וצדק חברתי. .

בהתאם למורשת העשירה של האמנות הליברלית, המכללה מבקשת לחנך את האדם כולו - אינטלקטואלי, רגשי, פיזי ורוחני - בדרכים המעודדות חשיבה ביקורתית, השתקפות, חילופי דעות חופשיים, חקירה פתוחה, כבוד לכל האנשים ורצון ללמידה לאורך החיים. האמנויות הליברליות משולבות בהכנה לקריירה כדי לעזור לתלמידים לפתח את הידע והכישורים להצליח בקריירה או בחינוך נוסף.

כקהילה אקדמית, Wilmington College מושרשת בערכי קוואקר היסטוריים, הידועים גם כעדויות, הכוללים יושרה, שירות, דיילות, שוויון, שלום וצדק חברתי וכבוד לכל האנשים. עדויות היסטוריות אלה מניעות את הלומדים ועובדים במכללה לתרום תרומות חיוביות למקצועותיהם ולקהילותיהם.

הצהרת חזון

Wilmington College מתכוונת להתקדם משמעותית בעשור הבא לקראת היותה קולג 'למופת המפגיש בין האומנויות הליברליות וההכנה לקריירה כדי לסיים אנשי מקצוע משכילים. כדי להתקדם לעבר חזון זה, וילמינגטון:

  • לשלב הכנת קריירה עם המסורות והכישורים הבסיסיים של האומנויות הליברליות;
  • לאתגר את התלמידים לחיות את עדויות הקוואקר ההיסטוריות של יושרה, שירות, שלום וצדק חברתי, דיילות וכבוד לכל האנשים ולתרגל אותם בקהילותיהם ובמקומות העבודה שלהם;
  • לקדם את השתתפות כל סטודנט בחוויות מעשיות כולל סטאז ', שירות קהילתי ותוכניות לימודים בינלאומיות;
  • צרו קהילה בקמפוס אכפתית המאמצת עיריות, כבוד ואמון; ו
  • להפגין מחויבות לחזון זה על ידי הצבת צרכי התלמידים במרכז קבלת ההחלטות.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Wilmington College Campus Flyover

Wilmington College: Hands-On Learning. Hands-On Living

Agriculture/FFA + Wilmington College

International Student Feature

International Student Feature

כתובת
Quaker Way,1870
45177 Wilmington, Ohio, ארצות הברית