Valley Forge Military College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מאז 1935, VFMC צברה מוניטין כמו קולג 'בעל שם, בעל תואר שני, בעל תואר שני. המיועד כמו המכללה הצבאית של פנסילבניה ™, VFMC מספק חוויה חינוכית שלא כמו כל האחרים בחבר של פנסילבניה. הבסיס האקדמי האיכותי, הנתמך על ידי הסביבה הצבאית, יוצר גישה חינוכית הוליסטית לבניית מנהיגי אופי להיום ולעתיד. הכישורים והתכונות שפותחו באמצעות חמשת אבני היסוד שלנו: מצוינות אקדמית, פיתוח תווים, מוטיבציה אישית, פיתוח פיזי ומנהיגות, מהווים את הבסיס לבוגרים שלנו להצלחה אקדמית ואישית.

בסך הכל את המשימה של Valley Forge Military College היא לחנך cadets בתוך אקדמי וצבאי הסביבה להיות מוכן באופן מלא עבור האחריות שלהם כמו מנהיגי האזרחים אשר הם התראה נפשית, קול בגוף, מתחשב באחרים בעל החובה הגבוהה ביותר של חובה, כבוד , נאמנות ואומץ. לטפח אמות מידה מוסריות גבוהות ותכונות אופי חזקות שיהפכו את כל הצוערים קרדיט לעצמם, למשפחותיהם, לאמה מאטר ולארצם.

החזון של VFMC הוא להיות משואה זוהרת, הקוראת לצעירים מכל רחבי העולם לבוא יחד כדי לפתח את מלוא הפוטנציאל האינטלקטואלי, הגופני, המוסרי ומנהיגות באמצעות המבנה וההשראה המסופקים על ידי מסורת עמק פורג 'של מצוינות.

הפילוסופיה של VFMAC היא לשפר את הפרט הכולל במערכת מקיפה של שיפור עצמי וקבוצתי. המוסד מבקש לחנך את כל הצוערים באופן שתורם ומחזק את יכולותיו של הצוער בבטחה ובחיפוש אחר אתגרי החיים. עמק פורג 'רודף את המטרה הזו באמצעות הסביבה ההוליסטית האקדמית והצבאית כמנגנון האינטגרטיבי להכשרת בוגריו להיות מנהיגים אזרחיים משכילים בעלי אופי. הדינמיקה של הקהילה שלנו מובלעת ומבוססת על צוערים מובלעת לאזרחות אחראית ומודעת בחברה דמוקרטית. החינוך הצבאי של וואלי פורג 'מסייע לבוגרינו להשיג את היכולות והשאיפות להתמודד באופן יעיל ולפתור את בעיות החיים, הן הציבוריות והן הפרטיות.

בניית מנהיגים על ידי פיתוח האדם כולו

הן בסביבה אקדמית והן צבאית, VFMAC בונה מנהיגים על ידי פיתוח האדם כולו. המוניטין הבינלאומי שלנו מבוסס על בסיס מסכם על ידי חמש אבני יסוד: מצוינות אקדמית, מוטיבציה אישית, פיתוח תווים, פיתוח פיזי, ומנהיגות . מטרת חמשת אבני היסוד היא לסייע לתלמידים להגיע לפוטנציאל האקדמי שלהם ולהשיג הצלחה לא רק בכיתה אלא גם מעבר לכיתה. מ מנהיגות צוער שלה מדרג למועדון הרובים לתוכנית הפרסים שלה עטורת הפרסים, VFMAC מלמד תלמידים מנהיגות ואחריות בדרכים מעשיות.

מצוינות אקדמית

 • הפקולטה ייעודי שלנו מפתחת צוערים עם הידע לשגשג במכללה ארבע שנים, בקריירה שלהם, לאורך כל חייהם.

מוטיבציה אישית

 • באמצעות עבודת צוות, גאווה ארגונית והקמה והשגת מטרות אישיות, כל צוער לומד לשאוף למצוינות.

פיתוח תווים

 • צוערים לומדים לתרום לחברה תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים שלנו של אופי ואהבה למדינה.

התפתחות פיזית

 • באמצעות חינוך גופני ותחרות אתלטית, כל צוער לומד את ההרגלים ואת העמדות הנחוצות עבור בריאות פיזית לכל החיים.

מַנהִיגוּת

 • באמצעות סביבה מובנית, צוערים לומדים אחריות אישית ומקבלים את היכולת להפוך למנהיגים אזרחיים.

בינלאומי

סטודנטים בינלאומיים, אחד היתרונות הגדולים של האקדמיה עמק פורג צבאי

קולג 'בינלאומי

 • השלם יישום באופן מקוון או שלח עותק קשיח עם דמי הרשמה בסך $ 25 שאינם ניתנים לביטול
 • להגיש תמלילי תיכון (שירותי חינוך עולמי או שירותי הערכה, Inc)
 • שלח ציון TOEFL של 75 (מבוסס אינטרנט), 213 (מבוסס מחשב) או 550 (מבוסס נייר) או
 • IELTS ציונים עם מינימום של 6
 • SAT / ACT ציונים

מענקים ומלגות בינלאומיות של סטודנטים

 • פרס מנהיגות לאישה בינלאומית: הוענק לסיוע לסטודנטיות בינלאומיות שהוכיחו מנהיגות, מצוינות אקדמית ומחויבות לשיפור הקהילה. על התלמידים להיות בעלי ממוצע מצטבר של GPA של 2.5, SAT 1000 (Math and Verbal) או ACT 17. נדרשים שני מכתבי המלצה. ציון TOEFL של ציון 75 או IELTS של 6 נדרש. אם מוסמך, התלמידים יהיו זכאים למענק ואלי פורג של עד 5,000 $. מתחדשת כל שנה אקדמית עם 2.5 GPA.
 • פרסים בינלאומיים פרסים: $ 2,000 - $ 8,000 לשנה מענקים מוצעים לסטודנטים מוסמך בינלאומי עם רשומות אקדמיות או אתלטי מעולה. ציון TOEFL של ציון 75 או IELTS של 6 נדרש. מתחדשת כל שנה אקדמית עם 2.5 GPA.

קבלה לאקדמיה בינלאומית

 • השלם יישום באופן מקוון או שלח עותק קשיח עם דמי הרשמה בסך $ 100 ללא החזר כספי
 • ציונים במשך שלוש (3) השנים האחרונות (באנגלית)
 • כל המועמדים הבינלאומיים נדרשים להגיש ציון ממבחן ה- TOEFL
 • הערכות המבוצעות על ידי מורים (מתמטיקה, אנגלית, יועצת ראשית / הדרכה)

מיקומים

וויין

כתובת
1001 Eagle Road
PA 19087 וויין, פנסילבניה, ארצות הברית