University of California, San Diego - Extension International Programs

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ברוך הבא לתוכניות הבינלאומיות להארכת סן דייגו של אוניברסיטת קליפורניה

התוכניות הבינלאומיות להארכת UC סן דייגו מספקות הדרכה באיכות הגבוהה ביותר, בה אנשים יכולים ללמוד את מלוא הפוטנציאל שלהם. אנשי אקדמיה איכותיים, בשילוב מתקני הקמפוס המעולים שלנו, שירותי תמיכה לסטודנטים, וסביבה טבעית אידילית, מבטיחים את ההזדמנויות הטובות ביותר להצלחה ולשביעות רצונך.

התוכניות הבינלאומיות להארכת UC סן דייגו הן הבחירה המושלמת עבור, אשראי אוניברסיטאי, תוכניות תעודה מקצועיות וקורסי שפה אנגלית.

היתרונות של חוויה בינלאומית מניעים אלפי אנשים ללמוד בארצות הברית מדי שנה. כשאתה מחפש קידום אקדמי ופיתוח מיומנות כדי לשפר את הקריירה שלך, תשפר את ההבנה הבין-תרבותית שלך ותשיג יתרון שוק תחרותי. לאחר 9 חודשים של לימודים רצופים, אתה יכול להגיש בקשה להכשרה מעשית אופציונלית (OPT) ולקבל אישור תעסוקה להגיש מועמדות למשרה בארה"ב למשך 12 חודשים. המחויבות של אוניברסיטת קליפורניה לסן דייגו (UC סן דייגו) למצויינות אקדמית באה לידי ביטוי באיכות הגבוהה של ההוראה והתכנית בתוכניות המתוארות באתר זה. אנו מברכים אתכם לסן דייגו UC ומצפים לעזור לכם לצאת לחוויה של פעם בחיים!

אנו מברכים אתכם לסן דייגו UC ומצפים לעזור לכם לצאת לחוויה של פעם בחיים!

הַאֲמָנָה

UC סן דייגו מוסמכת על ידי האיגוד המערבי לבתי ספר ומכללות (WASC). הרחבת UC סן דייגו - כמו כל בתי הספר, המכללות והחוגים של UC סן דייגו - מוסמכת על ידי WASC דרך האוניברסיטה. כל הקורסים ותוכניות האישורים המוצעים על ידי UC סן דייגו הרחבה פותחו ומנוהלים בהתאם למדיניות ההרחבה והתקנות של הסנאט האקדמי של אוניברסיטת קליפורניה.

סטודנטים

התוכניות הבינלאומיות להארכת UC סן דייגו מספקות לך את הכישורים והיתרון התחרותי שיעזרו לך להשיג את יעדי הלימוד או הקריירה שלך. רבים מהתלמידים שלנו מצליחים למצוא הצלחה בארה"ב או במדינת מולדתם לאחר לימודיהם באוניברסיטת UC San Diego.

"לאחר שסיימתי תואר שני במימון פיננסי באוניברסיטה אחרת, המטרה שלי הייתה להשיג פרופיל מקצועי ומעוגל ומקיף יותר שיעצים את הרקע הכספי הכספי שלי על ידי הרחבת קשת הפעילות שלי ביישומים עסקיים בעולם האמיתי. UC סן דייגו עזר לי להשיג את המטרות הללו הן באמצעות תעודות ניהול פרויקטים והן של ניהול עסקים. כעת אני מרגיש מוסמך עם מערך כלים מגוון בתחומים שונים. בין אם מדובר במימון, עסקי, חשבונאות או ניהול פרויקטים, האישורים שלקחתי ב- UC סן דייגו באמת העלו את הערך שאני יכול לספק לחברה כמו גם לכל עסק בו אני בוחר להסתכן.

בהחלט הייתי ממליץ על התוכניות ב- UC סן דייגו לכל מי שמעוניין לקשר את שמו למערכת חינוך יוקרתית שמדורגת בין הטובות בעולם. "

פליפה קוראה מעלה (קולומביה)

128797_north-campus-at-dusk-exposure-edited.jpg

סן דייגו

סן דייגו, הידועה כ"עיר המשובחת של אמריקה ", מתגאה ביותר ממאה קילומטרים של חופים מרהיבים, הרים עד 2,000 מטר, והאקלים הטוב ביותר בכל ימות השנה בארצות הברית. הטמפרטורה הממוצעת של סן דייגו היא 21 ° צלזיוס, עם חורפים קלים וקיצים מושלמים. כעיר השנייה בגודלה בקליפורניה והעיר השמינית בגודלה בארצות הברית, סן דייגו שופעת חיים ותרבות. סן דיגנס הם אנשים רגועים, ידידותיים ופעילים בעלי תרבויות ורקעים מגוונים מאוד.

אוניברסיטת קליפורניה, סן דייגו

סן דייגו שוכנת על יותר מחמישה קמ"ר של חורש המשקיף על האוקיאנוס השקט, אוניברסיטת קליפורניה. סן דייגו ממוקמת באמת והסביבה האינטלקטואלית העשירה של אחת מ -15 האוניברסיטאות המובילות בעולם. UC סן דייגו הוקמה על ידי חוקרים יוצאי דופן שלא חששו להסתכן ולהגדיר את החוכמה המקובלת מחדש. כיום האוניברסיטה ממשיכה להניע חדשנות לקידום החברה, להנעת צמיחה כלכלית ולשיפור עולמנו. במשך כמה שנים, UC סן דייגו מדורגת כאוניברסיטה הציבורית מספר 1 במדינה על ידי וושינגטון חודשי, על סמך ההשפעה החיובית שיש לאוניברסיטה על המדינה.

אוניברסיטת קליפורניה, הרחבת סן דייגו

אוניברסיטת קליפורניה, סן דייגו הרחבה, היא חטיבת החינוך והשירותים המקצועיים של UC סן דייגו. לימודי UC סן דייגו, שנלמדו על ידי מדריכים מומחים בתחומם, מציעים את הידע המתקדם ביותר והתובנה החדישה ביותר במגוון רחב של תעשיות. סטודנטים להרחבה נהנים ממידע ישים מיידי, מרשת עמיתים מקצועית ואקדמית והבנה טובה יותר של התרבות האמריקאית.

128798_1_UCSanDiegoPublications_ErikJepsen.jpg

התוכניות הבינלאומיות להארכת UC סן דייגו

התוכניות הבינלאומיות להארכת UC סן דייגו ממוקמות בקמפוס UC סן דייגו היפה והיוקרתי. תוכניות בינלאומיות היא החלק של הרחבת UC סן דייגו המציעה הזדמנות לסטודנטים ואנשי מקצוע בינלאומיים ללמוד בחו"ל באוניברסיטת קליפורניה בסן דייגו. התוכניות הבינלאומיות להארכת UC סן דייגו כוללות: קורסים בשפה האנגלית והוראת אנגלית כשפה זרה (TEFL) המוצעים על ידי מכון השפה האנגלית UC סן דייגו; תעודות בניהול וניהול פרויקטים; ותכניות אשראי באוניברסיטה המאפשרות לסטודנטים להשתתף כמעט בכל המחלקות האקדמיות באוניברסיטת קליפורניה בקמפוס סן דייגו.

בנוסף להצעות הקורס שלנו, לתוכניות הבינלאומיות צוותי שירותי סטודנטים בינלאומיים מנוסים מאוד, המסייעים בכל תחומי הלימוד בחו"ל.

מדריכים

ל- UC San Diego Extension יש מדריכים מוסמכים ייחודיים המספקים את הטוב ביותר בחינוך והכשרה בכיתה. ב- UC San Diego Extension, אנו גאים במדריכים שלנו ומאמינים שהם לב החוויה של הרחבה. מכיוון שמדריכי הרחבות נבחרים בקפידה ומומחים בתחומם, הם מביאים הן מומחיות בנושא נושאים מעודכנות והן תשוקה לשיתוף הידע שלהם בהקשר הכיתתי.

מיקומים

סן דייגו

כתובת
University of California, San Diego
סן דייגו, קליפורניה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך