UC Davis - Continuing and Professional Education

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מדגיש UC דייויס

מצוינות אקדמית

 • חמשת האוניברסיטאות הציבוריות המובילות בארצות הברית
 • חדשות ארה"ב 2019
 • מספר 1 במדעי הווטרינריה, מדעי המזון והחקלאות
 • המחלקה למדעי החברה מהשורה הראשונה
 • מעל 30 מוזיאונים, מרכזי מחקר ומעבדות בקמפוס

10 המכללות טאון המובילות

 • לדיוויס יש את האמנות הציבורית הציבורית ביותר לכל קילומטר רבוע מכל עיר בארה"ב
 • העיר המשכילה השנייה ביותר בארה"ב על פי CNN
 • אחד ממנהלי UC הבטוחים ביותר כפי שמדורג על ידי נישה
 • ממוקם אסטרטגית קצת יותר משעה מסן פרנסיסקו המרגשת
 • גוף הסטודנטים והקהילה הכללית ידועה בחביבותו

התמקדו בקיימות

 • אוניברסיטה מס '1 בעולם בקיימות על ידי UI GreenMetric
 • מעל 20% מהמזונות המוגשים במזנונים של UC דייויס הם אורגניים או מגודלים באופן מקומי

128309_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

המשימה שלנו

לחינוך יש את הכוח לשנות חיים.

במשך כמעט 60 שנה אמירה זו עומדת בבסיס המשימה של UC דייוויס המשך והשכלה מקצועית. אנו מאמינים כי חינוך מקצועי ממלא תפקיד חיוני בבניית הכלכלה שלנו, שיפור הקהילה שלנו והעשרת חיי התלמידים שאנו משרתים.

אנו נלהבים לחלוק את המשאבים, המומחיות והידע של UC דייויס עם אנשי מקצוע עובדים ברחבי העולם. ברוב המדדים הצלחנו במאמץ זה. בשנה שעברה היו לנו כמעט 63,000 הרשמות והתלמידים שלנו הגיעו מכל קצוות תבל, מאלק גרוב ועד אזרבייג'ן.

בסופו של דבר, הערכים החשובים ביותר הם היתרונות לטווח הארוך עבור התלמידים שלנו. האם עזרנו לכם להרוויח קידום? סיפק את הידע כדי לשמור על כישורי העבודה שלך עדכניים? נתן לך את הביטחון להחליף קריירה?

אלה המדדים האמיתיים להצלחתנו.

תודה על התעניינותך בהשתלמות UC דייויס בהמשך ובחינוך המקצועי ועל שנתת לנו את ההזדמנות - גדולה או קטנה - לעזור לשנות את חייך.

126794_pexels-photo-3184291.jpegדביקים / פיקסלים

העבודה שלנו

חטיבת ההשתלמות והשכלה מקצועית מחברת בין אנשי מקצוע עובדים, עסקים וסטודנטים מרחבי העולם לידע ולמשאבים של UC דייויס. לרשותנו אחד מתיקי החינוך הנרחבים ביותר של האוניברסיטה, המציע תעודות מקצועיות אקדמיות ושאינן אשראי, תכניות בקמפוס לסטודנטים בינלאומיים, תכניות חוזים ללקוחות ממשלתיים ותאגידים, כנסים ומחנות אתחול.

אנו גם מפתחים ומנהלים שיעורים ותוכניות של UC דייוויס בקורסרה, אשר משכו בשנה שעברה יותר מ -220,000 סטודנטים, ומנהלים כמה תארים מתומכים בעצמם בשיתוף עם קבוצות בוגרים בקמפוס.

כחטיבה תומכת בעצמה לחלוטין, אנו חדשניים, יזמיים ואקדמיים, וממלאים תפקיד קריטי בקידום משימת האוניברסיטה.

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

שועל / פיקסלים

ההיסטוריה שלנו

מאז הקמנו בשנת 1960, UC דייויס השכלה והשתלמות מקצועית (אז נקראה סיומת אוניברסיטאית) התאפיינה ביכולתה להתאים ולהתפתח בהצלחה כדי לענות על הצרכים החינוכיים המשתנים של תלמידיהם וכוח העבודה המודרני. קורסים מוקדמים התבססו לרוב על תשוקות הפקולטה שלימדו אותם והפקולטה והסלבריטאים האגדיים של UC דייוויס, כולל רוברט ארנסון, וויין טייבוד ומרטין יאן, לימדו עבור החטיבה.

כאשר המושל דאז, רונלד רייגן, קיצץ את המימון לחינוך המשך מבוסס אוניברסיטאות בשנת 1968, הפכנו עצמנו לחלוטין והעברנו את ההתמקדות באגרסיביות ליצירת תוכניות מונעות ביקוש עבור אנשי מקצוע עובדים ומעסיקיהם. התחלנו להציע תכניות לסטודנטים בינלאומיים בשנת 1977, התחלנו לספק הכשרה חוזית עבור אנשי המקצוע בשירותים חברתיים בקליפורניה בשנת 1979, והשקנו את הקורס המקוון הראשון של UC דייויס בשנת 1999.

כיום אנו מציעים יותר מ- 4,800 שיעורים מקוונים ואנשים המשרתים סטודנטים בכל 50 המדינות ויותר ממאה מדינות.

128867_pexels-photo-745045.jpeg

הלנה לופס / פיקסלים

השכלה תאגידית - שותף איתנו

עם הגישה השיתופית שלנו המבוססת על הפתרונות וצוות המדריכים המקצועיים, UC דייוויס השכלה והשתלמות מקצועית יוצרת תוכניות חינוך ארגוניות יעילות ומותאמות אישית העונות על הצרכים הייחודיים בארגון שלך. ניתן להציע קורסים איכותיים וזולים אלה באופן מקוון, באתר שלך או בכיתות שלנו, ומשולבים בצורה חלקה בתוכנית האימונים הקיימת שלך.

המומחיות שלנו בהוראת אנשי מקצוע עובדים מבטיחה כי העובדים שלך יזכו בידע ומיומנויות מעשיות המגדילים את יכולתם ומשפרים את ביצועי העבודה.

126157_pexels-photo-2422293.jpegג'ופוול / פיקסלים

מיקומים

דייויס

כתובת
UC Davis International Center,
463 California Avenue

CA 95616 דייויס, קליפורניה, ארצות הברית