קרא את התיאור הרשמי

לרומם המלאכה שלך

לאנשים שלהט מונעים ליצור סיפורים, TheFilmSchool סיאטל מספק את הכלים דרושים כדי להעלות את המלאכה של סיפורים שלך. כאן תוכל למצוא מדריכים עטורי פרסים ואנשי מקצוע בענף, כי הם נלהבים לעזור לסופרים ויוצרים למצוא את הקול האישי ואותנטי שלהם. אנו מאמינים כי בעידן דיגיטלי, סיפורים הם האמצעי החזק ביותר לחיבור. אז אם התשוקה שלך סדרת אינטרנט, סדרת קומדיה או דרמה, סרטים או תכונות קצרים היא, יש TheFilmSchool התכנית כדי לעזור לך לקחת את העבודה שלך לרמה הבאה. רבים מהבוגרים שלנו קראו את זמנם איתנו "חיים משתנה."

משימה

TheFilmSchool הוא בית ספר ללא כוונת רווח, נעוץ בסיפור מתקדם, מקצועי אומר לי באמצעות המדיה חדשה סרט, רדיו, טלוויזיה וחדשנית. בית הספר מעניק לתלמידיו החינוך ומומחיות הבסיסיים לעבודה בסביבות יצירתי בתוך עסק והאמנויות.

חזון

TheFilmSchool הוא ביתו של חינוך חדשני, יצירתי בקולנוע, עם דגש על סיפור. אנו מלווים, להדריך ולהעצים את התלמידים שלנו להרות ולפתח הרעיונות לסיפורים שלהם, מביא אותם לחיים. אנו מאמינים סיפורים חזקים, נתנו פלטפורמה, יכולים להרים את מצבו של האדם.

למה TheFilmSchool?

"סיאטל היא אחת הערים הטובות ביותר עבור 10 יוצרי שאיפה" סרט מגזין התעשייה, דצמבר 2011 TheFilmSchool ייתן לך את המלאכה שתביא את הסיפורים שלכם בחיים ולך השראה לבטא את הקול שלך בעבודה שלך. זה ישתנה לך.

על ידי הבאת אמנים יחד, TheFilmSchool בונה תחושה נחוצה של קהילה בקרב הסטודנטים וחברי הסגל שלה. לאורך התוכניות שלנו, תלמידים ומורים לחלוק חוויה שגורמת ליחסים ארוכים טווח ושיתוף פעולה מתמשך. תלמידים להמשיך ליצירת סדנאות כתיבה עם חבריהם לכיתה ולפתח וחניכה עם סגל.

בנוסף אין שום מקום כמו סיאטל.

זמן רב לפני שסטארבקס ולשים את מיקרוסופט בסיאטל על המפה הארגונית, העיר הייתה מקום מפלט לאמנים, מוזיקאים ויוצרי סרטים. מאז 2003, העיר סייעה 62 סרטים עצמאיים לקבל עשו באזור יוצרי סרטים חדשים רבים ... זה סוג של תמיכה הביא לעיר והמשיכו גם כשרונות תוצרת נלהבים יותר על ירי סרטיהם בסיאטל.

-MOVIEMAKER מגזין, חורף 2007

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

TheFilmSchool

3 שבועות תסריטאות וקולנוע הנמרץ מלמד את העקרונות ומנגנונים של מבנה ואופי, כמו גם את האומץ של סיפורים אישיים, דרך חמש גישות שונות. ... [+]

3 שבועות תסריטאות וקולנוע נמרץ הוא מסע של גילוי אוטודידקט ידי מנהיגי התעשייה הנוכחי. תכנית זו נועדה כדי לעזור לך לשחרר קול הסיפורים הייחודי שלך ולתת לך את הכלים לקחת סקריפט כשאתם עוברים מעמוד מסך. בצוע ב תסריטאות ובימוי.

תיאור קורס

כדי להיות מוצלח בעידן הדיגיטלי, סופרים ויוצרי הסרטים אסורים לכתוב רק סיפורים יוצאי דופן, אלא גם להבין איך להשיג את סיפורם מ סקריפט screen.You חווה קשר עמוק יותר עם החלק היצירתי מכם כתכנית מגוונת זה בקצב המהיר ומכניסה אותך אופי הפיתוח, מבנה הסיפור, "על הרגליים" בימוי ומשחק, בכתב האלתור קומדיה, והעסק של העסק. בסופו של 3 שבועות אינטנסיביים שתצא עם הבנה מעשית של תסריטאות, קולנוע, מה שצריך כדי לקבל את הסיפור שלך מתסריט למסך ורשת של אנשי מקצוע בקץ אצבעותיך.... [-]

ארצות הברית Seattle
בקשת מידע
אנגלית
3 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Why Seattle? - TheFilmSchool