קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים טקסס A & M University - Texarkana

הצהרת כוונות

כחבר טקסס A & M System מאוניברסיטת טקסס A & M University-טקסרקנה (TAMUT) היא אוניברסיטה אזורית מקיפה המספקת לתלמידים חוויות חינוכיות מאתגרות, העוסקים אקדמית, ומתגמלת באמצעות שירותי תמיכה חינוך, לימודים, סטודנט איכות, מחקר, תכנות הלימודים שיתוף, ושירות. באמצעות היחס האישי של הסגל וצוות שלנו, סטודנטים זוכים להזדמנות לרכוש את הידע, יכולות ומיומנויות להפוך למנהיגים במקצועם נבחר וכדי להתכונן הזדמנויות לשרת בסביבה גלובלית.

אקדמאי סטרונג

  • 24 לתואר ראשון ו 13 תוכניות בוגרות תואר
  • בכיתות של doctorally מוכן סגל, לא על ידי עוזרי הוראה
  • כיתות קטנות עם 18: 1 תלמיד-סגל יחס

קהילה תוססת

ב TAMUTאנו מציעים מספר דרכים בן כדי לחקור את החיים בקמפוס לסטודנטים מחוץ לכיתה עם לימודי שיתוף, אירועים חברתיים ואתלטיקה, חיים יווניים ויותר מ 40 ארגוני סטודנטים.

מתחם חדש

  • לאחרונה הרחיב 375 דונם לקמפוס
  • נוחיות מודרנית באולם מגורים בקמפוס Bringle אגם כפר

השכלה משתלמת

  • למעלה מ -15 מיליון $ ב סיוע כספי מלגות בשנת 2015-2016
  • 65% זכאים לסיוע כספי

ערך רב

ב TAMUT, אנו מספקים לסטודנטים שלנו עם חינוך איכותי אשר הוא הנמוך ביותר של עלות ההשתתפות של אוניברסיטות ארבע שנים בטקסס, כמו גם את ארקנסו, אוקלהומה האזורים ולואיזיאנה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Texas A&M University Texarkana

תוכנית אנגלית אינטנסיבי (IEP) מכין סטודנטים בינלאומיים להצלחה בתוכניות אקדמיות או קריירה מקצועית על ידי הצעת מאתגר מבחינה אקדמית, מרתק ומתגמל חוויות חינוכיות שירותי תמיכה ... [+]

נמרץ תוכנית אנגלית (IEP) המשימה שלנו

המשימה של טקסס A & M University-טקסרקנה (TAMUT) תוכנית אנגלית אינטנסיבי (IEP) מיושר עם המשימה באוניברסיטה, אשר היא להקנות לתלמידים את ההזדמנות כדי לרכוש את הידע, היכולות והמיומנויות להפוך למנהיגים במקצועם נבחר וכדי להתכונן הזדמנויות לשרת בסביבה הגלובלית.

ה תוכנית IEP של TAMUT מבקש לספק חוויות גלובלית, בינלאומית לסטודנטים TAMUT ואנשי סגל כפי שהיא משתקפת משימתה. עבור סטודנטים וחוקרים בינלאומיים, התוכנית מבקשת להציע מאתגר מבחינה אקדמית, העוסקים, וחוויות חינוכיות מתגמלת ידי הצעת אנגלית איכות כשפה שנייה (ESL) הוראה ותמיכה סטודנט השירותים. באמצעות יחס אישי, ממשל IEP שלנו ואנשי הסגל שואף לסייע לתלמידים משתתפים בפיתוח מיומנויות לשוניות, אקדמיות, מקצועיות, אשר תסייענה להם ברכישת כישורי ההסתגלות התרבותיות הדרושים כדי לתפקד ולהצליח בחברה גלובלית שבה אנגלית היא עיקרית שפת התקשורת.... [-]

ארצות הברית Texarkana
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
16 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

TAMUT International Student

A&M Welcome Student

Texas A&M University Texarkana
כתובת
7101 University Ave.
75503 Texarkana, Texas, ארצות הברית
Website
טלפון
+1 903-223-3000