Summer at Smith College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

קיץ Precullege תוכניות בסמית קולג 'מציעה אינטלקטואלית מגרה הזדמנויות ייחודיות עבור נשים צעירות בתיכון המעוניינים להמשיך את האינטרסים האקדמיים שלהם בכיתה ומעבר. בכל שנה תוכניות אלה מציעות יותר מ 200 נשים צעירות החופש לחקור נושאים מאתגרים ומסקרנים, לחזק את יישומי הקולג 'שלהם ולמדוד את חוויית התואר הראשון של סמית בעודם חיים ולומדים עם תלמידים מוטיבציה ושאפתנים אחרים מרחבי העולם. סמית מברך על תוכניות אלה נשים צעירות ממספר לאומים שונים רקע גזעיים סוציו-אקונומיים אשר יחד יוצרים קהילה אינטלקטואלית יוצאת דופן. סביבת הלמידה היא על הידיים, שיתוף פעולה, חקירה, מאתגרת ועשירה במודל לחיקוי. סמית 'מעניקות תשומת לב אישית בכיתה תוך עידוד התעניינותם ותשוקותיהם של התלמידים ועוזרים להם לפתח מיומנויות אקדמיות חדשות. המשתתפים מקבלים טעימה של החיים במכללה על קמפוס יפה 147 סמית של סמית, עם המבנים המקובלים קיסוס המסורתי שלה, גנים מפוארים גן עדן. הסטודנטים גרים יחד בבתי הקולג'ים, ותלמידי סמית משמשים כמפקחים לתושבים ועוזרי הוראה. כל הארוחות מוגשות בחדרי האוכל של הבית. קמפוס סמית 'נמצא במרחק של צעדים ספורים בלבד ממרכז העיר נורת'המפטון, מסצ'וסטס, המצוטט באופן קבוע בין עיירות המכללות הטובות ביותר וערי האמנויות הקטנות ביותר במדינה. התלמידים לוקחים קורסים וסדנאות בכל יום ויכולים לבחור מתוך מגוון פעילויות תרבותיות, חברתיות, אתלטיות ואמנותיות מאורגנות בלילה ובסופי שבוע. הנה נשים צעירות נלקחים ברצינות השראה להצטיין, כמו חוקרים, מדענים, סופרים, חוקרים, ומנהיגים.

לסטודנטים בינלאומיים

סמית קולג 'תוכניות מברך את הסטודנטים הבינלאומיים בכל שנה מרחבי העולם לתוך התוכניות שלנו. תגלו כי הכיתות הקטנות שלנו, בדומה לתואר ראשון בסמינר, מציעות למידה יוצאת דופן בסביבה שבה נשים נלקחות ברצינות ומעוררות השראה להצטיין כמנהיגות. סמית 'ממוקם באזור הצפוני-מזרחי של ארצות הברית, אזור עם כמה מהריכוזים הגבוהים ביותר של סטודנטים בינלאומיים בכל מקום בארץ.

מיומנות בשפה האנגלית

בעת הגשת מועמדות לתוכנית, שקול גם את התעניינותך וגם את היכרותך עם הנושא וגם את רמת המיומנות שלך באנגלית. כדי להצליח בתוכניות מאתגרות שלנו, עליך להיות בקיאים מספיק באנגלית כדי לעמוד בקצב ההרצאות בכיתה, להשתתף בדיונים קבוצתיים, לקרוא ולכתוב אנגלית בקצב מהיר, לתקשר ולתקשר עם עמיתים שלך. כישורי אנגלית שלך הוא קריטי שיש חוויה חיובית.

אנגלית בדיקות מיומנות (TOEFL או IELTS) נדרשים לאזרחים בינלאומיים. הם נדרשים לסטודנטים להיות הורה בשפה שאינה אנגלית. אם סטודנט קיבל הוראה באנגלית במשך שנתיים או פחות, הם עדיין נדרשים להגיש את תוצאות המבחן באנגלית. סטודנטים שהוררכו באנגלית במשך שלוש שנים או יותר אינם נדרשים להגיש ציונים.

יש לציין כי דרישת הבדיקה מבוססת על אזרחות, לא על המקום שבו תלמיד לומד בבית הספר.

הציונים הבאים מומלצים:

  • TOEFL: אנו ממליצים על ציון TOEFL מינימלי של 90
  • IELTS: אנו ממליצים על ציון IELTS מינימלי כולל של 6.5

החיים בסמית '

חלק גדול מהניסיון שלך יהיה מקבל תחושה אמיתית עבור החיים במכללה וחיים עצמאיים. לטבול את עצמך בקמפוס הגדרה כי יהיה לעורר אותך, עם יתרון נוסף של טיפול אכפתיות והדרכה של מנהל מגורים ומתמחים.

לחיות

תיהנו מחדר באחד מבתי היפה של סמית ', כל אחד עם סלון המשמש בסיס ביתי נהדר. הסטודנטים מתגוררים בטלבוט, למונט, ג'ילט ונורתרופ. בבתים סמית יש חדרים חד פעמיים, רוב המשתתפים יהיו שותפה לדירה.

לכל בית יש חדר האוכל שלו, האוכל של סמית הוא טעים ומזין. שלוש ארוחות ביום הינן מסופקות. צוות שירותי האוכל מתאים לדיאטות נטולות גלוטן, צמחוניות וטבעוניות. הם עובדים גם עם משתתפים בעלי מגבלות תזונה אחרות.

יום טיפוסי

השיעורים עוברים בין השעות 9: 00-16: 00. לאחר מכן ניתן להשתמש בכל מתקני הקמפוס (סמית כולל שני אולמות כושר, בריכה מקורה, מסלול פנימי וחיצוני, מתקני טניס, מגרשי סקווש, סטודיו למחול, מגרש קרוקט ומרכז כושר). סמית הוא גם ביתם של מוזיאון לאמנות מכובד, גן בוטני עטורת פרסים וחממה), וללכת לטיולי שטח הכלולים כחלק משכר הלימוד שלך (מוסיקה, תיאטרון) בשעות אחר הצהריים, בערבים ובסופי שבוע. תמיד יש פעילות מאורגנת להצטרף - או שאתה יכול לבלות עם חברים שלך מהתוכנית. כל תוכנית מציעה חלק מהפעילויות שלה מחוץ לכיתה, אך אנו מתכננים גם פעילויות שכל התלמידים ירצו להשתתף בה. בנוסף, יש גם מסלולי מעבר אופציונליים, הדורשים תשלום נפרד.

איש קשר

משרד של תוכניות קיץ

30 בלמונט אווניו
סמית קולג '
נורת'המפטון MA 01063

טלפון: 413-585-4455
פקס: 413-585-4344
דוא"ל: summerprecollege@smith.edu

מיקומים

נורת'המפטון

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך