Sullivan County Community College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ברוך הבא ל- SUNY Sullivan, מכללה קהילתית מקיפה במערכת SUNY (אוניברסיטת מדינת ניו יורק). אנו מחויבים לעזור לכם להתכונן לעתיד בין אם אתם מקבלים את העבודה הראשונה שלכם, עוברים לקולג 'או אוניברסיטה לארבע שנים או לשפר את הכישורים האישיים והמקצועיים שלכם.121664_adult-blur-book-series-545062.jpg

המשימה שלנו

SUNY Sullivan מספק תכניות ומשאבים המחנכים, מעוררים השראה ומעצימים את התלמידים ואת הקהילה הרחבה יותר. באמצעות מצוינות בהוראה ולמידה, אנו מכינים את התלמידים לעולם מגוון ומחובר זה לזה, ואנו תומכים בשינוי כלכלי וחברתי חיובי בתוך מחוז סאליבן ומחוצה לה. אנו מדגמים פעולות בר קיימא ומקדמים אזרחות חברתית, סביבתית ואחראית כלכלית באמצעות תרבות מצוינות כללית.

הקמפוס שלנו

הקמפוס הכפרי שלנו, בגודל 405 דונם, שוכן בהרי הקטסקיל הנופיים פחות משעתיים מניו יורק ומאלבני. הוא כולל סדרה של תשעה בניינים מחוברים זה לזה פלוס בית השדה פול ג'רי. בנייני הקמפוס שלנו, כולל תיאטרון סייליג הממוקם במרכז המתחם, תוכנן על ידי משרד האדריכלים אדוארד דורל סטון121665_adolescent-attractive-backpack-1462630.jpg

הסטודנטים שלנו (נכון לסתיו 2014)

במכללה נרשמו 1,647 סטודנטים (930 משרה מלאה ו -717 משרה חלקית), המייצגים קבוצה פרטנית דמוגרפית. בנוסף, 71 אחוז מתלמידים אלה הם תושבי מחוז סאליבן.

ההסמכה שלנו

SUNY Sullivan מוסמך על ידי ועדת מדינות התיכון להשכלה גבוהה הממוקמת ברחוב 3624 Market, פילדלפיה, פנסילווניה, 19104. טלפון: (267) 284-5000.

תכניות הלימודים שלנו מאושרות על ידי אוניברסיטת מדינת ניו יורק ומחלקת החינוך של מדינת ניו יורק. כל תכניות הלימודים מאושרות להכשרת ותיקים תחת החוקים הציבוריים הרלוונטיים, והמכללה מאושרת על ידי שירותי אזרחות והגירה בארה"ב, לשכת המחלקה לביטחון פנים בארה"ב, להשתתפות סטודנטים זרים. ניתן לבדוק מסמכי הסמכה ורישוי באופן מקוון או דרך משרד הסמנכ"ל לענייני אקדמיה וסטודנטים.

התוכניות העסקיות שלנו מוסמכות על ידי ארגון בתי הספר לעסקים קולגייטיים והפעלה של תוכניות עסקיות המגיעות לשיאם עם חבר המדע ומשלבים לתארים מדעיים יישומיים.

תכנית הלימודים בסיעוד מוסמכת ונרשמת במחלקת החינוך של מדינת ניו יורק, הלשכה לרישוי מקצועי.121666_beautiful-blur-casual-935756.jpg

סאליבן בר קיימא

קיימות היא ליבת מה שאנחנו עושים ב- SUNY Sullivan. המחויבות שלנו לאחריות סביבתית וחברתית מודיעה על כל דבר, החל מפעילות הקמפוס שלנו ועד לתכנית הלימודים שלנו.

אנו משלבים פרקטיקות בר-קיימא בפעילות הקמפוס שלנו במשך שנים רבות, כולל מערכת גיאותרמית לחימום וקירור של הבניינים שלנו, ולאחרונה התקנה של מערך פוטו וולטאי 3 קילוואט ו- טורבינת רוח של 2.5 קילוואט לאימוני אנרגיה מתחדשת. בשנת 2015, SUNY Sullivan התקשרה עם Sullivan Solar Garden, LLC, הסכם רכישת חשמל הכולל התקנה של חוות סולרית בגודל 2.15 מגה-וואט (7056 מודול PV) בקמפוס.

סטודנטים של סאליבן סאליבן סייעו בהתקנת גג ירוק בקמפוס שסייע בהורדת עלויות החימום והקירור, והתלמידים שלנו אוספים וקומפוסט מעל 3000 פאונד של שאריות מזון בכל שנה באמצעות שטח קומפוסט אוויר מאולץ בקמפוס. הוספנו תחנות מילוי לבקבוק מים, אינסטלציה בעלת זרימה נמוכה והרכבנו את מערכות התאורה והבנייה אוטומציה שלנו כדי לשפר את יעילות האנרגיה שלנו, והתקנו תאורה סולארית חיצונית כדי להבהיר שביל הליכה המוביל לתחום הבייסבול שלנו. יש לנו גינה קהילתית אורגנית ובנינו סככת גינת בייל קש - יוזמה שנערכה על ידי תוכנית ההצטיינות שלנו ותלמיד התחזוקה והניהול של הבנייה הירוקה. חלק מהמזון שגדל בגן שלנו משמש לשירותי אוכל בקמפוס, מה שמקדם עוד יותר את יוזמות הקיימות הרבות של Chartwells. אנו מעדכנים ללא הפסקה את מלאי פליטת גזי החממה שלנו ומיישמים אסטרטגיות להפחתת פסולת, ומעדכנים את מדיניות הרכש שלנו כך שתשקף טוב יותר את המחויבות שלנו לקיימות.

מאמצים אלה ואחרים עוזרים להפחית את עלויות האנרגיה שלנו, לייעל את המתקנים שלנו ולמזער את ההשפעה שלנו על הסביבה. עם זאת, המחויבות שלנו לקיימות לא מסתיימת בכך.

SUNY סאליבן הופכת במהרה למובילה בחינוך לקיימות. הקורסים שלנו ללימודי תחזוקה וניהול בנייה ירוקה וקורסים ללימודי קיימות מניחים את התשתית לכוח עבודה חדש "צווארון ירוק". התוכנית שלנו ללימודי סביבה מציעה גישה מבוססת מדע להתמודדות עם סוגיות אקולוגיות מורכבות של ימינו. אנו מחויבים גם להחדיר את הקיימות לאורך תכניות הלימודים שלנו החל משיעור מטמורפוזה. קורס מטמורפוזה מקדם תרבות של מצוינות באמצעות ביצוע פרטני ועל ידי השלמת פרויקט שירות מכוון לקיימות. יש לנו אפילו סדנאות וקורסים ללא אשראי להרחבת הכישורים האישיים או המקצועיים שלך.

מיקומים

לוך שלדרק

כתובת
112 College Road, Loch Sheldrake, NY 12759
לוך שלדרק, ניו יורק, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך