קרא את התיאור הרשמי

האוניברסיטה

Stanton University (SU) נוסדה בשנת 1996 כמכון אקדמי להשכלה גבוהה, אשר מתמקדת בגישות אלה להשכלה גבוהה, המביאות להצלחת התלמיד. כדי לענות על הצרכים של תלמידיה, האוניברסיטה מאורגנת במערכת הלימוד החינוכית המבוססת על התהליך הדמוקרטי שבו התלמיד הוא הדאגה העיקרית. בחיפוש אחר איכות אקדמית, האוניברסיטה מחויבת להגביר ולחזק את איכות ההוראה בכיתה על ידי לימוד מודלים שונים של הוראה, הערכה זהירה ומשוב.

Stanton University היא מוסד חינוכי פרטי ללא כוונת רווח, המספק שירותים תומכי מאמצי התלמידים להצליח מבחינה אקדמית, מקצועית ואישית. על מנת להגשים את משימתה, שואפת האוניברסיטה לספק מצוינות בחינוך על ידי העסקת סגל ועובדי הוראה מנוסים ומנוסים; על ידי שמירה על מתקן מעודכן המעודד צמיחה חינוכית בסביבה נעימה ובטוחה עם ציוד כיתה מודרנית ומתקני ספריה; ועל ידי מתן שירותי ייעוץ אקדמי מעולה כדי לסייע לתלמידים בהצלחה להשלים את תוכניות הלימודים שלהם.

קהילת הקמפוס

הקמפוס הראשי של Stanton University ממוקם בלב מחוז אורנג ', קליפורניה, בעיר גארדן גרוב, שבה אוכלוסיה רב-אתנית ורב-תרבותית מגוונת. האוניברסיטה היא דקות מ דיסנילנד, דיסני קליפורניה הרפתקאות, Knott's ברי פארם, בייסבול מקצועי הוקי קרח, אינספור בידור, אמנותי, תיאטרלי, ופנאי הזדמנויות. קרבה לכביש המהיר סנטה אנה, Hwy 5; סן דייגו Fwy, Hwy 405; כביש הגנים של גארדן, Hwy 22; קוסטה מסה Fwy, Hwy 57, ו Fwy אורנג ', Hwy 55 אמצעי נגישות מוכנה רוב המחוזות אורנג' ו לוס אנג 'לס.

בנוסף לקמפוס הראשי הממוקם בשדרות גראדן גרוב 9618, Suite 201, Garden Grove, CA 92844. האוניברסיטה מציעה גם שיעורים במתקני הכיתות הלוויין של האוניברסיטה (כיתות עזר / אתרי למידה) הממוקמת ב -3700 Wilshire Boulevard, Suite # 100 , לוס אנג'לס, קליפורניה 90010.

החזון שלנו

Stanton University תהיה מוסד חינוכי על-תיכוני מוביל בקליפורניה, המספק הכשרה מקצועית לחינוך, סביבה ממוקדת, אכפתית ומעוררת, שבה כל התלמידים יזהו ויממשו את מלוא הפוטנציאל שלהם תוך כדי הכנת התרומה הטובה ביותר לחברה.

המשימה שלנו

המשימה של Stanton University היא לספק לתלמידים חינוך באיכות גבוהה ובאיכות גבוהה בסביבה מגוונת תרבותית כדי לעזור להם לפתח ידע ומיומנויות אשר ישפר את הפוטנציאל שלהם להצלחה בקריירה הנוכחית והעתידית שלהם.

פילוסופיה חינוכית

איכות החוויה החינוכית באוניברסיטת Stanton University מתבססת על יחסי אנוש ואינטלקטואל קרובים בין תלמידים לבין אנשי סגל, ועל ידי חילופי רעיונות פתוחים. האוניברסיטה מחויבת לגישה ממוקדת סטודנטים ללמידה המקדמת את התפתחות האדם כולו. אנו מאתגרים את תלמידינו להמשיך בחייהם של מנהיגות ושירות על-ידי מתן תכניות לימודים רלוונטיות, אישיות ותומכות בקיום אהבת חיים לאורך החיים וקריירה מתגמלת אישית.

מטרות

  • תמיכה בפיתוח ויישום של תוכניות הערכה תוכנית להגדיר, למדוד ולהעריך מטרות למידה התלמיד ותוצאות.
  • לספק מתקנים וציוד רלוונטיים.
  • לספק חברי סגל מצטיינים המוקדשים להוראה, למחקר וליצירתיות, ולשירות לאוניברסיטה ולקהילתה.
  • לקדם משמעת עצמית ומוטיבציה כדי שהתלמידים יוכלו ליהנות מהצלחה בקריירה המקצועית שלהם.
  • עידוד ותמיכה בלמידה לאורך החיים ובמעורבות קהילתית כמרכיב בסיסי בהצלחה מקצועית.
  • הצע לסטודנטים סטודנטים לתואר ראשון ובאיכות גבוהה המספקים השכלה כללית מקיפה, כמו גם הכנה מקצועית מיוחדת לכלכלה עולמית הולכת וגוברת.
  • לספק לתלמידים שירות מהיר, אדיב וכבוד
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Associate of Applied Science

Stanton University

עמית של תוכנית מדעי יישומי תואר באמנויות בישול עם דגש המטבח הקוריאני הוא תוכנית 92 יחידות שהוגדרו על ידי תוכנית הלימודים עם קורסים של הכשרה קפדנית קפדנית, ניהול מזון מזון ... [+]

תוכנית ואובייקטים

עמית של תוכנית מדעי יישומי תואר באמנויות בישול עם דגש המטבח הקוריאני הוא תוכנית 92 יחידות שהוגדרו על ידי תוכנית הלימודים עם קורסים של הכשרה קפדנית קפדנית, ניהול מזון מזון, וכן לימוד היבטים חברתיים ומדעיים של מזון. תוכנית זו מתמקדת במתן הידיים על ניסיון של תרגולים קולינריים קוריאנית יחד עם הבנה מעמיקה של אופי המזון הקוריאני מרכיבים. להשלמת התכנית בהצלחה, יש למלא את 24 הדרישות לחינוך כללי בתחומי האנגלית, מדעי החברה, האנושות והמתמטיקה והמדע, בהתאם לדרישות החינוכיות הכלליות של מוסדות להשכלה גבוהה. לסטודנטים הדוברים קוריאנית שוטפת, תבוטל דרישת הקבלה לאנגלית. (התוכנית מוכנה באנגלית וקוריאנית).... [-]

ארצות הברית גרדן גרדן
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Stanton University

החוקר של תוכנית אקדמית לתואר שני במכללות מקצועיות גולף ומגרשי גולף (PGGCM) הוא קבוצה של קורסים אקדמיים קוהרנטיים המספקים את הבסיס החינוכי והמעשי לאנשים המעוניינים במקצועו ... [+]

תוכנית ואובייקטים

החוקר של תוכנית אקדמית לתואר שני במכללות מקצועיות גולף ומגרשי גולף (PGGCM) הוא קבוצה של קורסים אקדמיים קוהרנטיים המספקים את הבסיס החינוכי והמעשי לאנשים המעוניינים במקצועות הגולף - המעוניינים להפוך לשחקנים מוכשרים, גולף מקצוענים ו / או מנהלים של מתחמי גולף ומועדונים כפריים.

השיעורים כוללים זמן משחק, פיתוח מיומנות משחק קצר, ניתוח וידאו, התאמת מועדון, ותיקון, regripping ו reshafting. חלק בלתי נפרד מהכשרת התלמידים הוא מעבדות שבהן התלמידים נותנים הדרכה לציבור הרחב ו / או זה לזה. טורניר מתקיים מדי שבוע בחוויה תחרותית. טורנירים אלה מאורגנים על ידי תלמידי התכנית על מנת לספק ניסיון מעשי בתכנון הטורניר. טורנירים ומשחק פתוח נערכים בקורסי גולף באזור. ההוראה המסופקת על ידי מקצועני הגולף של התוכנית במהלך השיעורים מעניקה לתלמידים הזדמנות לשפר את המשחק שלהם ולבחון כיצד שחקני הגולף יכולים לצפות במשחק בצורה שונה. ניסיון זה מספק לתלמידים הבנה של איך ללמד גולף מגוון רחב של סטודנטים גולף - מיומנות שחשובה להצלחה עתידית שלהם מקצועני גולף.... [-]

ארצות הברית גרדן גרדן
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
Garden Grove Boulevard,9618
92844 גרדן גרדן, קליפורניה, ארצות הברית