קרא את התיאור הרשמי

ברוכים באים בינלאומיים לסטודנטים! מכללת Southwestern אורגון הקהילה היא מדינה, מוכר באופן מלא, שנתיים בקולג 'קהילתי שמכין סטודנטים בינלאומיים להצליח בחינוך שלהם תוך אימוץ התרבות האמריקנית מלא קהילה תוססת. סטודנטים יכולים להרוויח מעלות עמית או תוכניות מוסמכות לטווח קצר מלאות בלמעלה מ -50 תחומים אקדמיים. יש לנו גם במכון הקולינרי באתר רודף קריירה לאמנויות בישול ואפייה & Pastry Arts. עבור תלמידים המבקשים להשלים תואר ראשון, המכללה הקהילתית Southwestern אורגון הוא מקום מצויין כדי להשלים את השנתיים הראשונות של תואר ראשון (2 + 2 העברת תוכנית הכנה) לפני העברת לאוניברסיטה ארבע שנים, כגון אוניברסיטת אורגון או כל האוניברסיטאות מדינת אורגון ומכללות אחרות ואוניברסיטאות ברחבי ארצות הברית.

תוכניות בינלאומיות סטודנטי SWOCC נוצרו במיוחד כדי להבטיח חוויה חינוכית ואישית מוצלחת בקרב הסטודנטים הבינלאומיים שלנו, כמו גם לקדם הבנה בין-תרבותית. שירותים לסטודנטים בינלאומיים כוללים ייעוץ אקדמי והגירה, ייעוץ אישי ואירועים / פעילויות מיוחדות. אנו מחויבים לעזור לסטודנטים בינלאומיים להסתגל סביבה חינוכית ותרבותית שונה.

לחוות Southwestern! תוכל למצוא אווירה אישית ואכפתיות עם אנשי סגל ומנהלה שדואגת עניינו אותך ואת העתיד שלך. אנו בטוחים כי בקרוב תוכלו לראות כי Southwestern הוא באמת בית הרחק מהבית.

הערה:

דוברי אנגלית מאוסטרליה קנדה, ניו זילנד, בריטניה אינם נדרשים לספק הוכחה של שליטה באנגלית. אזרחי ארה"ב מעוניינים לימודים בחו"ל יכול לפנות למשרד תוכניות סטודנטים הבינלאומי לקבלת מידע נוסף.

המלצות סטודנט ISP

ג'ומפיי I. מיפן (הועבר אוניברסיטת אורגון)

במילים פשוטות, אני לא יכול לדמיין מחקר יותר בחו"ל התוכנית ממה SWOCC מציעה. מהיום שהגעתי מטוקיו, זה כבר מגר חיים באורגון והחוויה של לומדים מפרץ קוס מותר לי לצמוח כפרט ולגלות כשרונות משלי.

בקמפוס, גודל הכיתה הקטן עזר לי להשתתף באופן פעיל בדיונים בכיתה. פרופסורים היו ידידותיים מאוד ומרתקים ואני הצלחתי לשמור על יחסים נהדרים איתם. הגעתי אינטראקציה ולבלות זמן איכות עם אנשים מעניינים מדי יום ביומו. הקהילה כי SWOCC נמצא ממש נפלא גם כן. הייתה לי הזכות להיות מעורב תיאטרון מוסיקלי, והחוויה הייתה פשוט לא תסולא בפז. הם היו מאוד לקבל ואכפתיות תמיד דחפו אותי כדי להשיג יותר.

אני לא יכול שלא לדבר על מזג אוויר Northwest היפה, מדי, אשר הביא לי נחמה נפשית וגופנית. יש לי עכשיו סקרנות הרבה יותר רחבה, רצון לשמור על עצמי משכיל, ולא פחדתי לקבל אתגרים חדשים.

Yumezo Densaki מאוסקה, יפן (הועבר דרום ארקנסו אוניברסיטת)

המכללה הראשונה שלי בארה"ב הייתה בקליפורניה נהניתי חיים אמריקאים. אבל הרגשתי שאני חייב לשנות את הנסיבות כי תמיד הייתי עם יפנים רבים, דוברי השפה האם שלי. לפני שנתיים, החלטתי להעביר SWOCC.

אנשים בבית SWOCC היו מעולים ואדיבים, והיתה סביבה נהדרת ללמוד ולדבר אנגלית בשבילי. כמו כן, השתתפתי בתוכנית בייסבול. היו לנו להתאמן כל יום אחר הצהריים, בשעות הבוקר מוקדם מאימון שלוש פעמים בשבוע, ואני הלכתי לשיעורים בבוקר. למען האמת, זה היה לי קשה לשלב בייסבול לבית הספר, אך ימיי היו מלאים התרגשות!

2013 שנים זה עונה, הייתי זורק מוביל בצוות. ואני עברתי לבתי הדרום ארקנסו אונ' עם מלגות בייסבול מ בסתיו 2013. אני כל כך מרגש לשחק פה ולומד במנהל עסקים. SWOCC חיזק אותי. אני מאוד שמח שהגעתי SWOCC.

רייגן ס מ קולומביה הבריטית, קנדה

הגעתי SWOCC לשחק כדורסל וללמוד הליכים פליליים, אך באתי מתוך רק בשנה הראשונה שלי עם יותר מ רק את שני הדברים הללו. SWOCC נתן לי ההזדמנות ללמוד מפרופסורים נפלאים, לשחק כדורסל, וגם לחיות במקום יפה.

בצד האקדמי של זה, SWOCC תן לי להיות אינטראקטיבי בכל השיעורים שלך עם התלמידים בכיתות קטנות ועוד מגוון גדול של אנשים מן השלבים השונים בחיים. בצד האתלטים ממנו, יש להם מתקני ספורט נפלאים עם תכנית גאוותנית מאוד.

SWOCC גם נתן לי את ההזדמנות לחיות ולחוות את החוף המערבי היפה. האגם בקמפוס, חופים מכריעים, והעלאות אינסופיות להוסיף משהו מיוחד החוויה שלך.

שרה ק מיפן

הלכתי אורגון חוף Culinary Institute (OCCI). למדתי הרבה וגם עשיתי הרבה חברים. למדתי מאכלים רבים מרחבי העולם מאירופה, אסיה, כדי אמריקאי.

אהבתי כמה קטן המעמדות היו. מספר התלמידים בכיתה שלי היה פחות מ 30 ועד גיל מגוונות. זה היה נחמד לעבוד עם אנשים חדשים וגם עם אנשים שהיו שנים רבות של ניסיון. אהבתי גם כי מדריכי השף היה לי זמן לעבוד עם תלמידים בודדים. אנחנו לא רק חוויה נהדרת של בישול ואפייה, אבל היו לנו גם כמה שיעורים אקדמיים כגון מתמטיקה, כתיבה, דיבור וכו ' שיעורים אלה סייעו ריצה ארוכה וגרמו לי שף טוב יותר וחכם יותר.

אהבתי גם הולך OCCI בגלל זכות דיור לסטודנטים בקמפוס! הייתי במרחק של חמש דקות הליכה מבית הספר והחיים בקמפוס היה כיף. אני חייב לפגוש אנשים חדשים לא רק OCCI אלא גם Southwestern Community College.

יש הרבה מה לעשות על ספורט בקמפוס, מועדונים, ויש לנו גם אגם. האהוב ביותר שלי הזיכרון מלבד בישול עם החברים שלי היה מועדון כדורגל מקורה. יש הרבה מה לעשות לכולם ליהנות.

Ryohei ק מ שיגה, יפן

כשהייתי בן 18, החלטתי לנסוע לארה"ב כדי ללמוד אנגלית כדי לשחק בייסבול לשם אחרי סיום לימודי התיכון. הולכים מדינה אחרת ולחיות שם לבד לא היה קל עבור הילד בן 18 שנים בן שתמיד היה עם משפחתו וחבריו. נתמך על ידי אנשים רבים, עם זאת, הייתי מסוגל ללכת SWOCC ארה"ב הוא המקום המרשים ביותר עבורי. הכל היה חדש שם. פגשתי הרבה אנשים חדשים, והיה לו הרבה סיכויים שאני לעולם לא היה אם נשארתי ביפן. אני הייתי אחד חבר בצוות בייסבול SWOCC, ומה קיבלתי מתוכנית זו לא יכולה להיות מוסברת על ידי המילים. היה לי חברי צוות נהדרים מאמנים גדולים. כמובן, מקבל ציונים טובים משחק בייסבול באותו הזמן לא היה קל, אבל הימים שביליתי בקבוצה זו עם חברי צוות והמאמנים שלי הם ללא ספק האוצר שלי.

אני כל כך מודה לכל מי שתמך בי בזמן שהייתי בארה"ב תודה רבה לך, ואני באמת מקווה שאוכל לראות אנשים שפגשתי שם שוב ביום מן הימים.

Shelby פ מקולורדו, ארה"ב

הפרופסורים SWOCC הם באמת יוצא מן הכלל! יש איזון נחמד של מקצועי מזדמן זה באמת תורם ללמידה. זה, יחד עם הסטודנטים המדהימים, עושה שהותי כדאי ואחד שאני לא סביר לשכוח.

Ningxin ס משנחאי, סין

זה מדהים ללמוד SWOCC. כשרק הגעתי לכאן, הרגשתי שזה מקום מצוין ללמוד. הקמפוס הוא גדול, ואת האנשים ידידותיים. המעמד הוא קטן, כך שאתה יכול לקבל הרבה סיכוי לדבר המורה שלך. יתר על כן, זה קל מאוד להיות חבר אליהם. הסטודנטים כאן הם נוחים, והם באמת ברך על הבינלאומיים כמוני. עד כה, כבר היו לי הרבה חברים אמריקאים, ואני כל כך אוהב אותם.

אם יש לך טובים נושא אחד, אתה יכול לקבל הזדמנות להיות מורה במעבדת השיעורים. זוהי חוויה חשובה לכולם. הדיור גם הוא טוב. זה שלווים ובטוחים. אתה תאהב את הדרך שבה אתה בא לכאן.

בכל מקרה, אם אתם מחפשים השכלה גבוהה, SWOCC היא הבחירה הטובה ביותר. אתה יכול ללמוד כל מה שאתה רוצה כאן, ולהיות אדם טוב יותר. אני אוהב SWOCC כל כך הרבה, ואני אסיים המחקר בשנה השני שלי כאן ולקבל התעודה שלי. אני לא אשכח את הפעם כאשר ביליתי SWOCC.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Associate Degree

Southwestern Oregon Community College

החברה הכלולה למדע (AS) ההדגשה ביולוגיה ימית מיועדת לסטודנטים המתכוונים להעביר מאוניברסיטת אורגון (אואו) ועד לסיום התואר ב אורגון המכון לביולוגיה ימית (OIMB), בהתמחות בביו ... [+]

עמית המדע (AS) ביולוגיה ימית הדגש נועד לסטודנטים אשר מתכוונים להעביר לאוניברסיטת אורגון (UO) ו להשלים את התואר במכון אורגון לביולוגיה ימית (OIMB), התמחות בביולוגיה ימית. אך הרקע שמציע המאיור הזה מתאים לחלוטין להכנה לדגש על חלוקה עליונה בתחומים מקצועיים אחרים כמו בית הספר לרפואה, לרפואת שיניים או לווטרינר.

זה AS תואר, כפי שהוצג, גם עונה על הדרישות של AA / OT להקל על העברת UO. על ידי השלמת דרישות החינוך הכללי עבור AA / OT, ​​כמו גם את הקורסים המדע מומלץ, התלמידים יוכלו להעביר UO ולהשלים BS ב ביולוגיה ימית או BS בביולוגיה עם ביולוגיה ימית הדגש.... [-]

ארצות הברית Coos Bay
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Southwestern Oregon Community College

החברה הכלולה של תואר מדעי, עם דגש על יערנות, מספק לתלמידי היכרות עם הידע הטכני ומדעים הקשורים בתחום הייעור וניהול יער. ... [+]

עורכת דין דגש ייעור SCIENCE

עמית למדע תואר, עם דגש יערנות, מספק לסטודנטים עם הקדמה ידע טכני ומדעי הקשורים בתחום הייעור וניהול היער. קבוצה זו של שיעורים עונה על הדרישות של עמית למדע תואר גם עונה על דרישות החלוקה נמוכה באוניברסיטת אורגון סטייט (OSU) עבור תואר ראשון במדעים יערנות. יש הסכם חתימה חתום עם מחלקת יערנות באוניברסיטת אורגון סטייט המאפשר לסטודנטים להשלים את תואר זה ושני קורסים נוספים להיכנס OSU כזוטר בתוכנית יערנות. מעבר לדרישות תואר AS, התלמידים יצטרכו לקחת קורס ביולוגיה יער (עבור 240) מ OSU אשר ניתן לעשות זאת באינטרנט. בנוסף, התלמידים יצטרכו לקחת קורס בפיסיקה אשר אינו מבוסס חצץ. נכון לעכשיו, SWOCC אינו מציע כי כמובן.... [-]

ארצות הברית Coos Bay
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Southwestern Oregon Community College

החברה הכלולה של תואר דגש ללימודי חינוך לגיל מדע משפחה מוביל תואר בגרות בהתפתחות האנושית, חינוך לגיל הרך או במדעי החברה עם תעודת בחינוך לגיל הרך. ... [+]

החוקר למדע חינוך ילדות ולימודי משפחה הדגש מוביל לתואר אקדמי בהוראה אנושית, בחינוך לגיל הרך או במדעי החברה עם תעודה בחינוך לגיל הרך. סטודנטים רשאים להגיש בקשה להתאמות במערב הדרום מערבי אם דרישות הקורס מתקיימות בשנתיים הראשונות של כל מוסד ארצי מוכר ארבע שנים המציע תואר בחינוך, בחינוך לגיל הרך, בלימודי משפחה, בפיתוח של בני אדם או של ילדים. אוניברסיטת אורגון המזרחית השכלה מרחוק תואר של מחקרים ליברליים עם דגש על חינוך בגיל הרך מתבטאת עם ASC ASC תואר. AS תואר הוא גם articulated עם אוניברסיטת פורטלנד סטייט באמצעות תוכנית תואר חיצוני שלהם.... [-]

ארצות הברית Coos Bay
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Southwestern Oregon Community College

החברה הכלולה של עסקים העברת מדע / אורגון (-BUS ASOT) הוא תואר אשר נועדה להכין את התלמידים להעביר לתוך תוכנית עסקית בגרות לעבר מערכת אוניברסיטת אורגון (המפוקפקת) מוסד. סטו ... [+]

עמית של מדע / אורגון העברת עסקים (ASOT-BUS) הוא תואר אשר נועד להכשיר את התלמידים להעברה לתוכנית עסקית baccalaureate במוסד של אוניברסיטת אורגון מערכת (OUS). סטודנטים אשר יקבלו תואר זה יעמדו בכל הדרישות החינוכיות הנמוכות של חטיבת הביניים של תוכניות תואר ראשון של המוסד.

לסטודנטים המועמדים לתואר זה יהיה זוטר לצורך רישום. הקבלה לבית הספר עסקים / תוכנית של כל מוסד OUS אינה מובטחת עם השלמת תואר ASOT-BUS.

... [-]
ארצות הברית Coos Bay
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Associate of Applied Science

Southwestern Oregon Community College

החברה הכלולה של תואר העיצוב הדיגיטלי CIS למדע השימושי נועד להכין את התלמידים בהצלחה לקריירות בתחומים המתרחבים של עיצוב דיגיטלי והפקות מדיה באמצעות תכנית לימודים משולבת חש ... [+]

החברה הכלולה של תואר העיצוב הדיגיטלי CIS למדע השימושי נועד להכין את התלמידים בהצלחה לקריירות בתחומים המתרחבים של עיצוב דיגיטלי והפקות מדיה באמצעות תכנית לימודים משולבת חשיפת תלמידים לעצב עקרונות ואסטרטגיות טכניות. עם הסיום מוצלח של תואר העיצוב הדיגיטלי AAS CIS, סטודנטים מוכנים עבור מגוון רחב של עמדות בקומת כניסה בתחומי עיצוב דיגיטליים רבים. סטודנטים להשיג את הידע וללמוד מיומנויות כדי לחפש קריירה במקצועות יצירתיים ותמיכה בתוך תעשיות מדיה כגון סרטי וידאו, עיצוב גרפי, ייצור, פיתוח משחק, אנימציה, עיצוב אתרים. האפשרויות מלהיבות לפיתוח הקריירה הזמינה תקשורת כוללות: מעצב הפקה, מפעילה את המצלמה, ייצור אפקטים חזותי, מפיקה מולטימדיה, שכפול, עוזרת הפקה, גרפיקאי, עוזרות אמנות, מעצב אינטרנט, והזדמנויות מתעוררים אחרות.... [-]

ארצות הברית Coos Bay
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Associate of Science

Southwestern Oregon Community College

עמית של המדע תואר בכימיה ב Southwestern Oregon Community College מכין תלמידים להעברה לבית הספר 4 שנים כמו ג 'וניורס או כימיה או ביוכימיה מגמות. תוכנית הלימודים מספקת ... [+]

עמית למדעי הכימיהעמית של המדע תואר בכימיה ב Southwestern Oregon Community College מכין תלמידים להעברה לבית הספר 4 שנים כמו ג 'וניורס או כימיה או ביוכימיה מגמות. תוכנית הלימודים מספקת ידע בסיסי של תחומי הכימיה העיקריים, המכסים שנה שלמה של כימיה כללית ואורגנית. התלמידים יקבלו ניסיון מעבדה בסינתזה אורגנית, בשיטות אנליטיות ובספקטרוסקופיה. כימיה נקראת המדע המרכזי וככזו היא משמשת בסיס לקריירה בתחומים רבים, כגון רפואה, מדע הסביבה ומדעי החומרים.... [-]
ארצות הברית Coos Bay
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת מיקום
1988 Newmark Avenue
Coos Bay, Oregon, 97420 US
מדיה חברתית