קרא את התיאור הרשמי

בית הספר סאפו הוא אחד המובילים בתי ספר פרטיים עצמאיים עַל אי ארוך היום. אנו המנצחים בתנועה לקראת רפורמה חינוכית ומצוינות אקדמית. במהלך העשורים האחרונים, סאפו שירת משפחות לונג איילנד על ידי מתן סביבת למידה בטוחה ומוטיבציה לכל ילד. ידוע ומוכבד על ידי אנשי מקצוע בתחום הבריאות הילד, סאפו מחיל את המחקר המדעי האחרון על תוכניות הלימודים.

בית הספר סאפו הוא מדינת ניו יורק בית הספר המכינה המכללה המאושרת עם מחלקת חינוך מיוחד מאושרת. אנו משרתים את התלמידים העובדים בצורה הטובה ביותר בסביבה אינטימית תוך קבלת תשומת לב אישית ויצירת קשרים חברתיים. שיעור הנשירה הוא 0% ויותר מ -90% מהבוגרים שלנו הולכים למכללות לפי בחירתם. אחוז גבוה מבוגרינו זוכים במלגות משמעותיות לקראת לימודיהם לתואר שני.

המשימה שלנו

המשימה שלנו בבית הספר סאפו היא ליצור באופן אסטרטגי אווירה המקדמת מצוינות אקדמית לתמיכה בגישה אישית ללמידה. הפוטנציאל המלא מתממש על ידי זיהוי ופיתוח מערכות חברתיות, רגשיות ואקדמיות המייצרות למידה. תוכנית ממריצה מאפשרת לתלמידים לחקור למידה כזו ולאמץ אתגרים בביטחון. אנו מאמינים בעיצובם של חברי החברה הגלובלית שלנו לאזרחי העולם המסוגלים להתמודד עם העתיד עם כוח של אופי ותכלית אנושית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Sappo School

פיתוח מורים אפקטיביים של אנגלית כתכנית שפה חדשה, או ENL, מתחיל בהצהרת מטרה. הערכים והפילוסופיות של החינוך ההוליסטי מאפשרים לסאפו להציג תכנית פילוסופית חינוכית וגישה מעשית ... [+]

פיתוח מורים אפקטיביים של אנגלית כתכנית שפה חדשה, או ENL, מתחיל בהצהרת מטרה. הערכים והפילוסופיות של החינוך ההוליסטי מאפשרים לסאפו להציג תכנית פילוסופית חינוכית וגישה מעשית ללימודי ENL. תוכנית Sappo מתאימה לתפיסת עולם בינלאומית המאמצת מתודולוגיה המתמקדת בלומד. מתודולוגיה זו מאמצת את הערך של רלוונטיות תרבותית וניסיון אישי, דבר המובן מאליו בשיעורים. Sappo של סטודנטים בינלאומיים החינוך כולל את ההכרה כי אזרחי העולם יש דמיון יותר מאשר הבדלים, ואינטרסים הדדיים לטווח ארוך הם בעלי ערך כמו צרכים אישיים לטווח קצר. תיאוריה זו קשה מבחינה לוגית להכחיש, לערער באופן אינטואיטיבי, והיא עומדת בניגוד ישיר לאוריינטציה הבדלנית.... [-]

ארצות הברית מהומה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית