San Diego Flight Training International

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אודות סן דייגו טיסות הדרכה בינלאומית

ברוכים הבאים הבינלאומי הדרכה טיסה סן דייגו ממוקם בדרום קליפורניה יפה. SDFTI הוא מוסמך & אשר 141 ספר עם רשויות בחינת מבחן הטיסה כבר לימודיו טייסים מקצועיים מאז 1989.

SDFTI סייע למאה טייסים שאפתנים לעמוד ביעדי אימון טיסה המקצועיים שלהם עם רקורד בטיחות מצוחצח. אנו מצפים לעזור לך לעשות את אותו הדבר.

אנו מציעים אווירה יוצאת מן הכלל כדי להשלים אימון התעופה שלך ומונטגומרי שדה (סן דייגו) נהנה יותר מ -350 ימי הדרכת טיסה בשנה בממוצע עקב פגעי מזג האוויר המצוין שלה. סן דייגו מתגאה גם אקלים חם ויבש, חופים יפים, ואטרקציות תיירותיות בסביבה בטוחה מזדמנת. מערכת התעבורה האווירית המבוקרת תערובת של חופים בים לבנים ארוכים, מדבריות צבעוניים הרים סלעיים המושלגות באזור לעשות בסן דייגו מיקום אימון תעופה האידיאלי והיפה בארץ.

החלטתכם לבחור ספר לטיסה היא צעד חשוב הסקרים אחרונים מראים כי הבדל קריטי עבור תלמידים מנוסים הוא הסגנון ואיכות הוראה זמינה. זהו האזור שבו SDFTI את הציון הגבוה ביותר בסקר שיווק עצמאי אחרון.

יש כל קורס סילבוס אשר פותח להעביר אותך דרך ביעילות רבה ככל האפשר תוך שימת דגש על מבנה, בטיחות ואיכות.

הבוגרים שלנו הם הצלחה מסחררת להשיג את מטרותיהם. כמעט 100% לעבור בדיקות בכתב על הניסיון הראשון, ויותר מ -80% לעבור מבחן הטיסה המעשי שלהם עם רק הזדמנות אחת.

מדוע בחר SDFTI?

בגלל SDFTI מציעה הכשרה ברמה עולמית & הוכח מוצלח ... אנחנו כבר מתאמנים טייסים כאן באזור סן דייגו במשך יותר מ -20 שנה.

מִבְנֶה

אנחנו נותנים לך את סוג האימון מובנה שכל רצונות תעופה כאשר לקטוף את האנשים הטובים ביותר עבור העמדות הנחשקות ביותר על Flightdeck מטוסים. אנו מציעים הדרכה תחת שניהם חלק 61 וחלק 141 עם רשויות הבחינה כמו שנקבעו בתקנות התעופה הפדרלי (FAR).

הכנה ראיונות

כל תלמיד מקבל את ראיון העבודה ומיומנויות הכנה לנחות עבודה עם המספר הרחב של חברות תעופה קיימת בענף. זה יותר מסתם לראיון; זה קריירה אתה רוצה ... אנחנו מקבלים אותך שם במהירות, ביעילות, ובבטיחות.

סביבת אימון

זה יותר ימים בשנה אתה יכול לעוף, זה מספר הכולל של שעות ואת הנוחות שבו אתה יכול לחוות אותם בבטחה. AT SDFTI לך ליהנות מהניסיון המעופף דרום קליפורניה אשר נותן לך את ההזדמנות הגדולה ביותר להיכנס שעות מדי יום ביומו.

מגוון של שטח

במהלך טיסה אחת אתה יכול ללכת בקלות מ -70 קילומטרים של החופים מול אוקיינוס ​​כדי ועמקים יבשים פסגות הרי מייל גבוה לפרקי המדבר של ענזה-בורגו אל עמק Imperial עשיר מבחינה חקלאית ו סלטון ים. יש לכם הזדמנות לחוות יותר כאן מאשר בכל מקום אחר.

מגוון אווירי שדות תעופה

יש יותר מגוון בתוך 20 קילומטרים של SDFTI מכל בית ספר אחר על פני כדור הארץ. מפעולות רגילות מסחרית וצבאי המחלקה בראבו מרובה מסלולי תעופה בכיתה 8 נשלט אזרחית רצועות קטנות בלתי מבוקרות. כאן יש לך את ההזדמנות להיחשף כמעט כלום תמצאו בקריירה שלך. יש לנו גם אחד משני "מגדל enroute" במסדרונות זמין בארצות הברית.

כלי טיס חדשים באתר

SDFTI מחזיקה, מפעילה, ומתחזקת צי 15 מטוסים. זה כולל תאום ומטוסים מורכבים מנוע יחידים, והאוסף החדש של ססנה 172S באזור כולל Flightdeck הזכוכית מאובזרת Garmin® G1000®.

סטודנטים בינלאומיים

SDFTI מוסמכת על ידי ממשלת ארצות הברית כדי להירשם הוותיקים Alien סטודנטים (בינלאומי) ותושב חייזרים למעמדות אימון הטיסה. זה מחייב ליזום את מהירה וקלה לעקוב תהליך M1 ויזה.

רבים מהסטודנטים הבינלאומיים שלנו מחפשים מהירה וחסכונית התחלה כדי לסיים תכנית מסחרית הכוללת את פרטי ה- FAA, Instrument, מסחרית, ותוכניות Multiengine.

סטודנטים בינלאומיים עשויים גם לבחור להתאמן הצי החדש והמודרני שלנו ובחרו כל אישורי FAA הפרט והדירוגים להשלים קורס אישי של מחקר.

I-20 מורשה

אימון טיסת סן דייגו יש הבינלאומי סמכות להוציא I-20 של מאפשרות תלמידים לקבל סטודנט (M-1) ויזה באמצעות השגרירות שלהם כדי להיכנס לארצות הברית לאימוני טיסה. זה יאפשר לאזרחים זרים כדי לקבל אשרת M1 ולאחר מכן להתחיל אימון הטיסה שלהם בארצות הברית. שים לב כי חייזרי תושבי חוץ יכולים לאמן רק בבתי ספר, כי הם 20-I מורשים. אי לדבוק במדיניות זו יכולה להוביל לגירוש. כמו כן, אנו מקבלים העברות של חייזרי תושב חוץ מתאמנים בבית ספר לטיסה אחר I-20 שאושר והוסמך. זהו תהליך מאוד קל וכאשר נעשה בצורה נכונה תהיה השפעה קטנה מאוד על האימונים שלך.

מיקומים

סן דייגו

San Diego Flight Training International

כתובת
8745 Aero Dr., Ste. 103

92123 סן דייגו, קליפורניה, ארצות הברית
אתר אינטרנט
טלפון
+1 858-569-1822