קרא את התיאור הרשמי

אודות סן דייגו טיסות הדרכה בינלאומית

ברוכים הבאים הבינלאומי הדרכה טיסה סן דייגו ממוקם בדרום קליפורניה יפה. SDFTI הוא מוסמך & אשר 141 ספר עם רשויות בחינת מבחן הטיסה כבר לימודיו טייסים מקצועיים מאז 1989.

SDFTI סייע למאה טייסים שאפתנים לעמוד ביעדי אימון טיסה המקצועיים שלהם עם רקורד בטיחות מצוחצח. אנו מצפים לעזור לך לעשות את אותו הדבר.

אנו מציעים אווירה יוצאת מן הכלל כדי להשלים אימון התעופה שלך ומונטגומרי שדה (סן דייגו) נהנה יותר מ -350 ימי הדרכת טיסה בשנה בממוצע עקב פגעי מזג האוויר המצוין שלה. סן דייגו מתגאה גם אקלים חם ויבש, חופים יפים, ואטרקציות תיירותיות בסביבה בטוחה מזדמנת. מערכת התעבורה האווירית המבוקרת תערובת של חופים בים לבנים ארוכים, מדבריות צבעוניים הרים סלעיים המושלגות באזור לעשות בסן דייגו מיקום אימון תעופה האידיאלי והיפה בארץ.

החלטתכם לבחור ספר לטיסה היא צעד חשוב הסקרים אחרונים מראים כי הבדל קריטי עבור תלמידים מנוסים הוא הסגנון ואיכות הוראה זמינה. זהו האזור שבו SDFTI את הציון הגבוה ביותר בסקר שיווק עצמאי אחרון.

יש כל קורס סילבוס אשר פותח להעביר אותך דרך ביעילות רבה ככל האפשר תוך שימת דגש על מבנה, בטיחות ואיכות.

הבוגרים שלנו הם הצלחה מסחררת להשיג את מטרותיהם. כמעט 100% לעבור בדיקות בכתב על הניסיון הראשון, ויותר מ -80% לעבור מבחן הטיסה המעשי שלהם עם רק הזדמנות אחת.

מדוע בחר SDFTI?

בגלל SDFTI מציעה הכשרה ברמה עולמית & הוכח מוצלח ... אנחנו כבר מתאמנים טייסים כאן באזור סן דייגו במשך יותר מ -20 שנה.

מִבְנֶה

אנחנו נותנים לך את סוג האימון מובנה שכל רצונות תעופה כאשר לקטוף את האנשים הטובים ביותר עבור העמדות הנחשקות ביותר על Flightdeck מטוסים. אנו מציעים הדרכה תחת שניהם חלק 61 וחלק 141 עם רשויות הבחינה כמו שנקבעו בתקנות התעופה הפדרלי (FAR).

הכנה ראיונות

כל תלמיד מקבל את ראיון העבודה ומיומנויות הכנה לנחות עבודה עם המספר הרחב של חברות תעופה קיימת בענף. זה יותר מסתם לראיון; זה קריירה אתה רוצה ... אנחנו מקבלים אותך שם במהירות, ביעילות, ובבטיחות.

סביבת אימון

זה יותר ימים בשנה אתה יכול לעוף, זה מספר הכולל של שעות ואת הנוחות שבו אתה יכול לחוות אותם בבטחה. AT SDFTI לך ליהנות מהניסיון המעופף דרום קליפורניה אשר נותן לך את ההזדמנות הגדולה ביותר להיכנס שעות מדי יום ביומו.

מגוון של שטח

במהלך טיסה אחת אתה יכול ללכת בקלות מ -70 קילומטרים של החופים מול אוקיינוס ​​כדי ועמקים יבשים פסגות הרי מייל גבוה לפרקי המדבר של ענזה-בורגו אל עמק Imperial עשיר מבחינה חקלאית ו סלטון ים. יש לכם הזדמנות לחוות יותר כאן מאשר בכל מקום אחר.

מגוון אווירי שדות תעופה

יש יותר מגוון בתוך 20 קילומטרים של SDFTI מכל בית ספר אחר על פני כדור הארץ. מפעולות רגילות מסחרית וצבאי המחלקה בראבו מרובה מסלולי תעופה בכיתה 8 נשלט אזרחית רצועות קטנות בלתי מבוקרות. כאן יש לך את ההזדמנות להיחשף כמעט כלום תמצאו בקריירה שלך. יש לנו גם אחד משני "מגדל enroute" במסדרונות זמין בארצות הברית.

כלי טיס חדשים באתר

SDFTI מחזיקה, מפעילה, ומתחזקת צי 15 מטוסים. זה כולל תאום ומטוסים מורכבים מנוע יחידים, והאוסף החדש של ססנה 172S באזור כולל Flightdeck הזכוכית מאובזרת Garmin® G1000®.

סטודנטים בינלאומיים

SDFTI מוסמכת על ידי ממשלת ארצות הברית כדי להירשם הוותיקים Alien סטודנטים (בינלאומי) ותושב חייזרים למעמדות אימון הטיסה. זה מחייב ליזום את מהירה וקלה לעקוב תהליך M1 ויזה.

רבים מהסטודנטים הבינלאומיים שלנו מחפשים מהירה וחסכונית התחלה כדי לסיים תכנית מסחרית הכוללת את פרטי ה- FAA, Instrument, מסחרית, ותוכניות Multiengine.

סטודנטים בינלאומיים עשויים גם לבחור להתאמן הצי החדש והמודרני שלנו ובחרו כל אישורי FAA הפרט והדירוגים להשלים קורס אישי של מחקר.

I-20 מורשה

אימון טיסת סן דייגו יש הבינלאומי סמכות להוציא I-20 של מאפשרות תלמידים לקבל סטודנט (M-1) ויזה באמצעות השגרירות שלהם כדי להיכנס לארצות הברית לאימוני טיסה. זה יאפשר לאזרחים זרים כדי לקבל אשרת M1 ולאחר מכן להתחיל אימון הטיסה שלהם בארצות הברית. שים לב כי חייזרי תושבי חוץ יכולים לאמן רק בבתי ספר, כי הם 20-I מורשים. אי לדבוק במדיניות זו יכולה להוביל לגירוש. כמו כן, אנו מקבלים העברות של חייזרי תושב חוץ מתאמנים בבית ספר לטיסה אחר I-20 שאושר והוסמך. זהו תהליך מאוד קל וכאשר נעשה בצורה נכונה תהיה השפעה קטנה מאוד על האימונים שלך.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

San Diego Flight Training International

למרות שאתה תמיד יכול לאמן אחד-על-אחד עם הברכה שלנו מדריכי צוות, אתה עשוי ליהנות מהיתרונות של התכנית הישירה קריירת האקדמיה הישירה SDFTI סוכנות הנסיעות המציעה חינוך תעופה ע ... [+]

למרות שאתה תמיד יכול לאמן אחד-על-אחד עם הברכה שלנו מדריכי צוות, אתה עשוי ליהנות מהיתרונות של התכנית הישירה קריירת האקדמיה הישירה SDFTI סוכנות הנסיעות המציעה חינוך תעופה עיקרית להשלים כ -29 שבועות.

שיעורים נוצרו עכשיו. תלמידים בכיתות מוגבלות עד 10 תלמידים.

עם תכנית ישיר הקריירה אתה יכול להרוויח רישיון טיס פרטי (רישיון), דירוג Instrument, רישיון טיס מסחרי, דירוג Multiengine ב כ 29 שבועות. קורס זה כולל את שעות ההוראה הבאה:... [-]

ארצות הברית סן דייגו
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
29 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
San Diego Flight Training International

קורס הסמכת טייס הפרטי יהיה המבוא הראשון של תלמיד התעופה מודרנית. מבקש יקבל מינימום של 35 שעות של אימוני טיסה ו -70 שעות של קרקע ו ​​/ או הוראה בכיתה. ... [+]

קורס הסמכת טייס הפרטי יהיה המבוא הראשון של תלמיד התעופה מודרנית.

מבקש יקבל מינימום של 35 שעות של אימוני טיסה ו -70 שעות של קרקע ו ​​/ או הוראה בכיתה.

הכשרת ספר קרקע כולל אווירודינמיקה והמנהלים של טיסה; מערכות מטוסים; שירותי מטאורולוגיה נתוני מזג האוויר; מרחב אווירי; בקרת תנועה אווירית; תקשורת רדיו; תקנות התעופה הפדרלי; גורמים רפואיים Aero; תרשימי אווירונאוטיקה ופרסומים נלווים; ביצועים ומגבלות מטוסים; ניווט בסיסי ורדיו; נהלים עף הלילה; תכנון טיסה; תמרוני טיסה; ואת פעולות קרקעיות.... [-]

ארצות הברית סן דייגו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
8 - 12 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
San Diego Flight Training International

קורס ההסמכה המסחרי - מנוע יחיד מיועד לסטודנטים אלו זקוקים הרשאות טייס מסחריות במטוסי מנוע יחידים בלבד. ... [+]

קורס ההסמכה המסחרי - מנוע יחיד מיועד לסטודנטים אלו זקוקים הרשאות טייס מסחריות במטוסי מנוע יחידים בלבד.

מבקש יקבל 120 שעות של אימוני טיסה כדלקמן; (40 שעות כפולות. הלא מורכב, 10 שעות כפולות. שעות מורכבות, 5 סולו. מורכב. 65 שעות סולו. הלא מורכב 65 שעות הוראה בכיתה (מחקר בימוי 35 - הדרכת קרקע 30).

הוראה בבית ספר קרקע כולל הכנה ונהלים שלפני טיסה; נהלי מטוסים מורכבים; מערכות מטוסים מורכבות; אוירודינמיקה רב מנוע מתקדם; מגבלות ביצועי מטוס; תקנות התעופה הפדרלי; דוכן מודעות; תרשימים ופרסומים אווירונאוטיקה; עזרי רדיו לניווט VFR; שירותי מטאורולוגיה נתוני מזג האוויר; מערכת במרחב האווירי הלאומי; תקשורת רדיו; בקרת תנועה אווירית; גורמים רפואיים Aero; בפעילות מסחרית; טעינת נוסעים ולהובלת מטענים; תמרונים הלילה; ואת פעולות קרקעיות.... [-]

ארצות הברית סן דייגו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
San Diego Flight Training International

מבקש יקבל 120 שעות של אימוני טיסה כדלקמן; (26 שעות כפולות. הלא מורכב, 10 שעות כפולות. מורכבות, 19 שעות כפולות. מנוע רב, שעות 65 סולו. הלא מורכב 65 שעות הוראה בכיתה (מחקר ... [+]

מבקש יקבל 120 שעות של אימוני טיסה כדלקמן; (26 שעות כפולות. הלא מורכב, 10 שעות כפולות. מורכבות, 19 שעות כפולות. מנוע רב, שעות 65 סולו. הלא מורכב 65 שעות הוראה בכיתה (מחקר בימוי 35 - הדרכת קרקע 30).

הוראה בבית ספר קרקע כולל הכנה ונהלים שלפני טיסה; נהלי מטוסים מורכבים; מערכות מטוסים מורכבות; אוירודינמיקה מנוע מתקדם רב; מגבלות ביצועי מטוס; תקנות התעופה הפדרלי; דוכן מודעות; תרשימים ופרסומים אווירונאוטיקה; עזרי רדיו לניווט VFR; שירותי מטאורולוגיה נתוני מזג האוויר; מערכת במרחב האווירי הלאומי; תקשורת רדיו; בקרת תנועה אווירית; גורמים רפואיים Aero; בפעילות מסחרית; טעינת נוסעים ולהובלת מטענים; תמרונים הלילה; ואת פעולות קרקעיות.... [-]

ארצות הברית סן דייגו
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

San Diego Flight Training International Pilot Airline School

San Diego Flight Training International 2

San Diego Flight Training International
כתובת
8745 Aero Dr., Ste. 103
92123 סן דייגו, קליפורניה, ארצות הברית
Website
טלפון
+1 858-569-1822