Rosetta Institute of Biomedical Research - Summer Camps & Workshops

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מחקר

מכון רוזטה למחקר ביו-רפואי הוא מכון מחקר רפואי עצמאי שהוקם על ידי ד"ר ריאן הולצר, Ph.D. המכון ממומן על ידי הכנסות הנוצרות באופן פנימי ועל ידי תרומות פרטיות. אנו עורכים מחקר בסיסי ו translational על אפופטוזיס ב מיאלומה נפוצה ועוד ממאירות, עם המטרה האולטימטיבית של זיהוי מוטציות הנהג החדש אחראי טומוריגנזה ואת הופעתה של שיבוטים chemoresistant. פרויקטי המחקר הנוכחיים כוללים: 1) גילוי מנגנונים חדשים של התנגשות בורטזומיב (Velcade) במיאלומה נפוצה, 2) אפיון מסלולי איתות פרו-אפופטוטיים המופעלים ע"י אינטרפרון מסוג 1 (IFN-a / b), 3) זיהוי ואפיון של ליגאזות של יוביקוויטין אשר מסדירים את הישרדות התא, 4) ניתוח transcriptomic ו mRNA אפיון של האבולוציה המשובטים בסרטן, 5) גילוי תפקידים חדשים עבור ציטוקינים משפחה IL-6 ב ממאירות hematologic, 6) זיהוי של תמלילי רומן חלופיים אחרת אשר תורמים להתפתחות הגידול ו חלבונים המחייבים רנ"א המווסתים את ההכללה / ההדרה של אקסון נדיר, את התפקיד והרגולציה של autophagy במהלך לחץ פרוטוטוקסי, 8) הסתגלות ללחץ הרטיום (ER) של האינפופלזמה (ER) ומנגנונים של אפופטוזיס המושרה על ידי ER, 9) זיהוי ואפיון של תא גזע מיאלומה נפוצה תא ואת תת עמידים bortezomib, 10) תפקידה של היפוקסיה ברגישות סמים ו EV המשובטים זהירות. מגוון של טכניקות נמצאים בשימוש במכון כדי לענות על שאלות אלה, כולל ניתוחים ביואינפורמטיים, CRISPR / Cas9 גן העריכה, תרבות רקמות מודלים העכבר של סרטן. בסופו של דבר ידע זה יתורגם לדור הבא של טיפול לטיפול בסרטן ומחלות אחרות הקשורות לשגיאות שחבור או הפרעות בפרוטאוזאזיס.

סדנאות מולקולרית לרפואה

אנו מספקים שיעורים מתקדמים לתלמידים בעלי הישגים גבוהים המעוניינים להמשיך בקריירה בתחום הרפואה או בתחומים קרובים, כגון מחקר ביו-רפואי, פיתוח תרופות, בית מרקחת או סיעוד. אנו מציעים מספר סדנאות - ביולוגיה מולקולרית של סרטן, מולקולרי Neuroscience, אימונולוגיה מולקולרית, ביולוגיה מולקולרית של פיתוח והזדקנות, ביואינפורמטיקה רפואית ו translational ומחקר ביורפואי - זה נלמד על ידי מדריכי ברמה PhD עם שנים של מחקר וניסיון בהוראה. באמצעות הרצאות מרתקות ושיעורי מעבדה על הידיים, התלמידים לומדים ביולוגיה מולקולארית וסלולארית נורמלית ואז לומדים כיצד תהליכים נורמליים אלה משבשים או מעוותים במהלך התפתחות המחלה. בנוסף, יש דגש כבד על פיתוח תרופות מודרניות ואת הופעתה של עידן של רפואה מותאמת אישית. כדי לסיים את הסדנה, התלמידים משתמשים במה שהם למדו ליצור פרויקט מחקר מקורי על גן או תהליך מולקולרי על פי בחירתם.

באופן רחב יותר, משתתפי הסדנא יוצרים חברים מרחבי העולם, מחזקים את הכישורים האקדמיים שלהם, וחווים את חיי המעונות בקולג' בסביבה בטוחה.

הסטודנטים שוכנים במעונות הסטודנטים בקמפוסים, מכפילים זוגות או שלושה, ואוכלים במתקני אוכל בקמפוס. עוזרי הוראה / יועצי מגורים מתגוררים עם התלמידים והם זמינים למורה ומסייעים לסטודנטים. בנוסף, מנהלי המחנה נמצאים באתר 24 שעות ביממה. בסך הכל, אנו שומרים על יחס סטודנט לצוות כי הוא טוב יותר מאשר האוניברסיטאות דורשים.

עריכה מדעית

אנו מציעים עריכה מקצועית של מאמרים מדעיים ביו-רפואיים, עבור מדענים דוברי אנגלית שאינם ילידי הארץ וסקירה מוקדמת של עמיתים עבור מדענים מכל רקע שפה. עריכה סטנדרטית מכינה כתבי יד לפרסום בכתבי עת בשפה האנגלית על ידי תיקון דקדוק, איות, בחירת מילים ומבנה משפט. האפשרות לבחינת עמיתים מעניקה לך מחשבות, הדרכה והצעות מקצועיות על האיכות המדעית של כתב היד שלך, בדומה למה שציפית מתוך סקירת עמיתים לאחר הגשתו ליומן. זה מראש הגשת ביקורת יכול לשפר את הסיכויים שלך חיובית ביקורת עמיתים התוצאה לאחר הגשת, וכן להאיץ את הגשת היומן התהליך.

מיקומים

סאן חוזה

כתובת
5941 Optical Ct
סאן חוזה, קליפורניה, ארצות הברית

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: