Recording Connection Audio School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על קשר ההקלטה

חלוקה של ההקלטה, רדיו, קולנוע חיבור קולינרי (RRFC), חיבור ההקלטה הוא ספר למלאכה מוכר בתעשייה כיוון סביב לספק לך הכשרה מעשית, אחד-על-אחד עבור קריירה כמהנדס אודיו או מפיק מוסיקלי. מטרת העל שלנו היא לא רק לצייד אותך עם הכישורים שאתה צריך, אלא גם כדי לעזור לך לפרוץ לתעשיית ידי הצבת אותך בעמדה שאנחנו מתגברים על-ולהתנסות בפועל בעת ביצוע החיבורים החשובים ביותר בתעשייה.

באמצעות הגישה למידה מנטור-חניך המהפכן שלנו (חצוני), אנחנו כל זוג התלמידים שלנו עם מפיק מוסיקה או מהנדס אודיו אשר מספק הדרכה אחד-על-אחד באולפן הקלטה אמיתי. התכנית שלנו משלבת תכנית מובנית-עדיין-גמישה עם כמות גדולה של הכשרה מעשית באולפן, אשר מאפשר לתלמידים שלנו לא רק ללמוד את היסודות של ייצור, הקלטה ומיקס, אבל את ההיבטים העסקיים של מפעיל סטודיו, כמו גם אופן הפעולה הפנימי של התעשייה עצמה. מאז היווסד שלנו בשנת 1989, Connection ההקלטה הרחיב את הטווח שלה לתוך כל 50 המדינות, כמו גם לתוך קנדה, אוסטרליה ובריטניה, ובסופו של דבר צבת יותר מ -11,000 סטודנטים כשוליות (externs) באולפני הקלטה אמתו על פני שלוש יבשות. צוות החונך שלנו מורכב מפיקים מהנדס בפועל באולפנים ברמה עולמית, שרבים מהם עובדים באופן קבוע עם זוכת הגראמי, אמנים מוכרים-פלטינום. אנחנו בזהירות המסך המנטורים שלנו על מנת להבטיח שהם נותנים לתלמידים שלנו את החינוך הטוב ביותר, כמו גם את ההזדמנויות הטובות ביותר כדי להתחבר עם התעשייה בתהליך. מן הקשר של הקלטת תכנית אימוני אודיו on-the-העבודה היא בחירה מצוינת עבור כל אדם שיש לו תשוקה להשיק קריירה כמהנדס אודיו, מפיק מוסיקלי, לחיות מהנדס קול, אמן הקלטת מוסיקה, לחיות DJ, מלחין או אחרת בתעשייה מקצועית. הגישה הייחודית שלנו מכניס אותך למקום הנכון בזמן הנכון עם האנשים הנכונים כדי לעזור לך לפרוץ בתעשייה.

קריירה נתיבים אפשריים

בתוך כמובן ייצור הנדסת שמע מוסיקה הבסיסית שלנו, אנו מסוגלים להתאים לסטודנטים עם חונכים המתמחים בז'אנר הנבחר שלהם או תחום העניין. בשלב זה אנו מציעים אימונים אישית עבור נתיבי הקריירה הבאים:

ייצור מוסיקה אלקטרוני היפ-הופ מוסיקה הייצור / לנצח ביצוע הנדסת קול חי אודיו פוסט פרודקשן אודיו עבור הסרט, משחקי טלוויזיה ווידאו DJ Touring בתעשיית מוסיקה (ניהול אמן, מבצעת תווית, וכו ')

עשר סיבות עיקריות לשקול את חיבור ההקלטה:

  1. למד ליד איפה אתה גר. (250 ערים לבחירה)

עם למעלה מ -250 מוקדים ברחבי הארץ, אנו יכולים לאמן אותך אולפן הקלטות אמיתי במרחק נסיעה של איפה אתה גר. אין צורך להעתיק את מקום מגוריהם, לעזוב את העבודה שלך או להיפרד קשרים הקיימים שלך.

  1. שכר לימוד נמוך

עם נסיקת עלויות החינוך, אין זה נדיר לסטודנטים לצבור עשרות אלפי דולרים על החוב לפני שיסיימו את לימודיהם. לשאיפה מקצוע בענף, זה יכול לסיים את הקריירה לפני שהיא מתחילה אפילו. אנחנו שומרים על שכר הלימוד שלנו סבירים ($ 9400, ואת כל האספקה ​​כללה, ללא דמי), כך שתוכל להתמקד בקריירה שלך, לא על איך אתה הולך לשלם את החשבונות שלך.

  1. להכין עבור מגוון רחב של קריירות בתעשיית המוזיקה

בין אם אתה רוצה לייצר, להלחין, מהנדס, DJ או לבצע; אם אתם בעניין של היפ הופ, מוזיקה אלקטרונית, מדינה, פופ, רוק או ג'אז; אנו מתאימים הלימודים שלך לצרכים שלך, ואנחנו להתאים אותך מורה שיכול לעזור לך להשיג את מטרות הקריירה הספציפי שלך.

סיוע מיקום 4. עבודה אמיתית

בזכות הגישה הייחודית שלנו, רבים מהסטודנטים שלנו להתקבל על ידי החונכים שלהם או על ידי חיבורים שנעשו באמצעות החונכים שלהם. עם זאת, על חיבור הקלטה, אנחנו לא משאירים דבר ליד המקרה. עבור כל התלמידים שלנו, אנו מספקים תמיכה נוספת, סיוע מיקום הכשרת עבודה עד שנה לאחר סיום הלימודים.

  1. למד כשוליה (חצוני), לא תלמיד בכיתה או מתמחה

כסטודנט חיבור הקלטה, אתה לא סטודנטית אחת מיני עשרות מתחרים על תשומת הלב של המורה בכיתה. גם אתה פשוט כמתמחה מי מוציא את הזבל (למרות מטלות הן חלק טבעי של החיים סטודיו). אתה כשוליה (חצוני) אשר הוקצה מפיק / מהנדס אמיתי אישית הכשרה תוך כדי עבודה. אתה לא רק לומד מושגים מתוך ספר לימוד: אתה לומד את הטריקים של המקצוע מקצוען אמיתי.

  1. עבודה על הקריירה המוזיקלית שלך

אחד הדברים תלמידינו הכי אוהבים על חיבור ההקלטה הוא כמובן שלנו מאפשר להם בקשת הדברים שהם לומדים ליצירת מוסיקה משלהם. בעוד רבים מן הסטודנטים שלנו פשוט רוצה להנדס ולייצר עבור אחרים, רבים אחרים רוצים לייצר מוזיקה משלהם. כמובן שלנו מאפשר לך את המשחק שלך. תלמד לרשום, לערבב וליצור מוסיקה משלך, ואפילו טוב יותר, לקבל את זה שמע על ידי אנשי מקצוע בתעשיית המוזיקה בפועל אשר יכול לעזור לך לקבל את זה בחוץ.

  1. למדו הילוך סטנדרטי ותוכנה

מאז שאתה לומד באולפן הקלטות אמיתי, אתה באופן טבעי תלמד להשתמש הילוך ותוכנה בהם משתמשים המקצוענים, מן המגברים וינטאג תוספים וירטואלי, מפורמט אנלוגי לדיגיטלי. תלמד את התעשייה Pro כלים סטנדרטיים, כמו גם תוכניות אחרות כמו לוגיקה, היגיון Ableton. ותקבל להתאמן על הציוד והתוכנה ללא מתחרים עם תלמידים אחרים עבור זמן התרגול.

חונכות 9. אחד על אחד

בכיתת חיבור הקלטה, יש רק תלמיד אחד: אתה. אין שיעורים עם עשרות תלמידים אחרים. כל האימונים מתרחשים אחד על אחד בסטודיו, רק אתה המורה שלך. לא לטשטש אותם דברים שאתה לא מבין. למד בקצב שלך. תשאל מה שאלות שמצאו חן בעיניכם. תשומת לב אישית זו היא מה שעוזר לאנשים כמוך להיות מפיקים ומהנדסי גדול. וזה מה שאנחנו מחפשים.

  1. חונכים ברמה עולמית עם זיכויי אלבום אמיתי

בבתי ספר אחר, מורים לעתים קרובות יש התארים אקדמיים והתעודות שלהם תלויים על הקיר. בתעשיית המוזיקה האמיתית, ההצלחה נמדדת בדרכים אחרות. אנו משתפים פעולה עם מפיקים ומהנדסים מצטיינים מכל רחבי המדינה כדי לחנוך-אנשי תלמידינו שעובדים עם כשרון סופרסטאר כמו טיילור סוויפט, ליידי גאגא, U2, אירוסמית, קנדריק לאמאר ורבים, רבים אחרים. אתה כנראה לא מצאת בתארים אקדמיים התלויים על קירות הסטודיו של המורה שלך, אבל אתה יכול רק לראות כמה זהב ופלטינה רשום, ואולי אפילו גראמי או שניים.

מיקומים

לוס אנג'לס

כתובת
CORPORATE HEADQUARTERS

Recording Connection Audio Institute

1201 West 5th Street
Suite M130

90017 לוס אנג'לס, קליפורניה, ארצות הברית

בירמינגהם

כתובת
בירמינגהם, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

ברייטון

כתובת
ברייטון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

בריסטול

כתובת
בריסטול, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

קיימברידג '

כתובת
קיימברידג ', אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

צ'לטנהאם

כתובת
צ'לטנהאם, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

אקסטר

כתובת
אקסטר, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

איפסוויץ '

כתובת
איפסוויץ ', אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

לידס

כתובת
לידס, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

לסטר

כתובת
לסטר, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

ליברפול

כתובת
ליברפול, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

לונדון

כתובת
לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

מנצ'סטר

כתובת
מנצ'סטר, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

ניוקאסל על נהר הטיין

כתובת
ניוקאסל על נהר הטיין, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

נורת'המפטון

כתובת
נורת'המפטון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

נוריץ '

כתובת
נוריץ ', אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

נוטינגהם

כתובת
נוטינגהם, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

אוקספורד

כתובת
אוקספורד, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

פלימות '

כתובת
פלימות ', אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

שפילד

כתובת
שפילד, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

סטוק און טרנט

כתובת
סטוק און טרנט, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

אברדין

כתובת
אברדין, סקוטלנד, הממלכה המאוחדת

דנדי

כתובת
דנדי, סקוטלנד, הממלכה המאוחדת

אדינבורו

כתובת
אדינבורו, סקוטלנד, הממלכה המאוחדת

גלזגו

כתובת
גלזגו, סקוטלנד, הממלכה המאוחדת

בלפסט

כתובת
בלפסט, אירלנד הצפונית, הממלכה המאוחדת

לונדונדרי

כתובת
לונדונדרי, אירלנד הצפונית, הממלכה המאוחדת

קרדיף

כתובת
קרדיף, ויילס, הממלכה המאוחדת

סוונסי

כתובת
סוונסי, ויילס, הממלכה המאוחדת

פקק

כתובת
פקק, מחוז קורק, אירלנד

בורנמות

כתובת
בורנמות, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

קרוידון

כתובת
קרוידון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

רובע לונדון של הרינגיי

כתובת
רובע לונדון של הרינגיי, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

סטנמור

כתובת
סטנמור, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

ווסטר

כתובת
ווסטר, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

יורק

כתובת
יורק, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

דבלין

כתובת
דבלין, מחוז דבלין, אירלנד

קנברה

כתובת
קנברה, טריטוריית הבירה האוסטרלית, אוסטרליה

אלברי

כתובת
אלברי, ניו סאות 'ויילס, אוסטרליה

ארמידייל

כתובת
ארמידייל, ניו סאות 'ויילס, אוסטרליה

קופס הארבור

כתובת
קופס הארבור, ניו סאות 'ויילס, אוסטרליה

דובבו

כתובת
דובבו, ניו סאות 'ויילס, אוסטרליה

גולבורן

כתובת
גולבורן, ניו סאות 'ויילס, אוסטרליה

ליסמור

כתובת
ליסמור, ניו סאות 'ויילס, אוסטרליה

לוס אנג'לס

כתובת
לוס אנג'לס, קליפורניה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך