Parkland College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Parkland College שמחה לקבל בברכה סטודנטים בינלאומיים לקמפוס שלנו בשמפיין, אילינוי, ארה"ב.

Parkland College מוסמכת על ידי SEVP לספק תעודות טופס I-20 לסטודנטים F-1 ו- M-1 המעוניינים ללמוד בארה"ב.

111124_20181015ParklandMisc.023.JPG

Parkland College מתגאה בהזדמנויות לחינוך מרחוק העומדות לרשות סטודנטים מחוץ לארה"ב וכן לסטודנטים הלומדים במכללות ואוניברסיטאות בארה"ב.

Parkland College היא Parkland College לשנתיים הממוקמת בשמפיין, אילינוי, אחד היעדים המובילים לסטודנטים בינלאומיים בארצות הברית. Parkland College , המציעה יותר ממאה תכניות לתארים ותוארים מקורבים, ידועה בגדלי כיתות קטנות, מתקנים חדישים, סביבת למידה כוללת ופקולטה אישית. פארקלנד מתהדרת בגוף הסטודנטים הבינלאומי הגדול ביותר מכל מכללות שנתיים במדינת אילינוי, עם למעלה מ- 300 סטודנטים המייצגים יותר מ- 40 מדינות.

111128_20180709-Parkland-Scenes-056.jpg

התואר השותף מציע פתח אידיאלי וזול לסטודנטים בינלאומיים שרוצים להיכנס למערכת החינוך האמריקאית. לאחר שעבדו כדי לשכלל את כישוריהם בשפה האנגלית דרך התוכנית אנגלית כשפה שנייה (ESL) או הרוויחו נקודות זכות הניתנות להעברה של שנתיים, רבים מהסטודנטים הבינלאומיים של פארקלנד עוברים אז לאוניברסיטאות ל -4 שנים (העברת 2 + 2) בכל רחבי ארצות הברית, שם הם ממשיכים את השכלתם, מרוויחים את לימודי התואר הראשון לתואר שני. אוניברסיטת אילינוי, שנמצאת אף היא בשמפיין, ואחת האוניברסיטאות המובילות במדינה, היא המקבלת הגדולה ביותר של העברות מפארקלנד. סטודנטים בינלאומיים יכולים לעבור לאוניברסיטת אילינוי, שכבר התיישבו בשמפיין, ועם ניסיון של שנתיים במערכת החינוך האמריקאית. קמפוס Parkland College ממוקם בפרברי שמפיין, הוא מודרני וציורי, מוקף עצים ופארקים סמוכים, וניתן להגיע אליו בקלות באמצעות מערכת האוטובוסים הציבורית. יש המון חניה לסטודנטים עם מכוניות. בקמפוס, יש תיאטרון, קפיטריה, חדר כושר, וכוכב לכת שטרקל, הפלנטריום השני בגודלו באילינוי, המארח הרצאות, מופעים ומיצגים ציבוריים.

111127_20180709-Parkland-Scenes-001.jpg

Parkland College מפעילה גם תחנות רדיו וטלוויזיה המופעלות על ידי סטודנטים. אתלטי Parkland College מיוצגת על ידי 8 קבוצות ספורט גברים ונשים המתמודדות ב- NJCAA. עם אוכלוסיית סטודנטים בינלאומית כה גדולה, הפקולטה Parkland College מורגלת היטב באתגרים העומדים בפני סטודנטים בינלאומיים וניסיון בהתמודדות איתם. פרקלנד שואף לשפר את המודעות הגלובלית והרב-תרבותיות באמצעות חינוך והפקולטה בברכה את נקודת המבט הייחודית שהביאו סטודנטים בינלאומיים בכיתותיהם.
ה- TOEFL אינו נדרש להתקבל Parkland College , אך סטודנטים פוטנציאליים שלקחו את זה וניקו 61 (אינטרנט) או 500 (הדפס) ומעלה רק צריכים להגיש מדגם כתיבה. סטודנטים פוטנציאליים שלא השתתפו ב- TOEFL יבחנו הערכה בשפה האנגלית עם הגעתם לפארקלנד. לאחר שלא לקח את ה- TOEFL לא ישפיע על הקבלה Parkland College .

111126_20181015-Parkland-Misc.-078.jpg

"מלבד הידע התיאורטי, פארקלנד לימד אותי כמה שיעורים חשובים מאוד בנושא סובלנות ואורח החיים האמריקני. לא התייחסו אליו אלא בכבוד, התוודעתי לצד אחר בעולם ובעצמי. כי יחד עם חברי הבינלאומיים המדהימים הוא הסיבה שאני מחשיב את הזמן שלי שם לחוויה של פעם בחיים. " - פאביו גולרט אנדרדה, ברזיל. סטודנט Parkland College 2011-12.

המיקום של Parkland College בשמפיין, אילינוי, מספק את הנוחיות וההתרגשות של עיר גדולה יותר עם נוחות בעיירה קטנה. אנחנו העיר הצומחת במהירות באילינוי , עם שורה ארוכה של הזדמנויות לתושבים שלנו וזמני נסיעה קצרים. בשמפיין, אתה לא רק אחד מהקהל, אלא חלק מקהילה משגשגת וצומחת.

פרקלנד הוא מספר 1 בהעברות סטודנטים לאוניברסיטת אילינוי , אוניברסיטת מחקר מובילה שנמצאת בחצר האחורית שלנו. יתרון מרכזי המתגוררים בסמוך לאוניברסיטת אילינוי היא גישה 10 ביג אירועי ספורט ובידור ברמה עולמית באולמות כמו אצטדיון ממוריאל , מרכז משק המדינה , ואת מרכז קרנרט לאמנויות הבמה .

111129_20180327-Parkland-011.jpg

בערים התאומות שלנו יש מחוזות עסקיים מובחרים ומשגשגים במרכז העיר המציעים אוכלים טעימים, חיי לילה, בתי קפה (מקומות לימוד!) וקניות. שמפיין-אורבנה אף הוכתרה כעיר המזון הגדולה ביותר במערב התיכון על ידי מגזין Midwest Living ולא בכדי. מסעדות מקומיות, כמו גם מועדפים אזוריים כמו פורטילו, כל אלה בתפריט.

111123_Parkland_Nursing_Program_08232018-314.jpg

מיקומים

שמפיין

Parkland College

כתובת
2400 West Bradley Ave
61821 שמפיין, אילינוי, ארצות הברית
טלפון
+1 217-351-2200

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות