קרא את התיאור הרשמי

למה NAC?

בואו ללמוד אנגלית דנוור יפה, קולורדו!

הנה למה אנחנו הספר הטוב ביותר ESL בדנבר:

 • שכר לימוד משתלמת. שכר הלימוד הנמוך שלנו הופך את החינוך לזול.
 • תשלומים חודשיים. אנו נותנים לתלמידים שלנו הזדמנות לבצע תשלומים חודשיים במקום לשלם עבור הסמסטר כולו בבת אחת.
 • מיקום מדהים. אנו ממוקמים בהרי הרוקי, בעיר היפה של דנוור, קולורדו, עם גישה נוחה למגורים, חנויות, מסעדות, תחבורה. דנבר כבר הצביעו # 3 העיר הבריאה ביותר בארצות הברית ואת מקום 2 לחיות.
 • סטודנט ממוקד. אנו בונים תוכניות ייחודיות לשאיפותיהם ולסגנונות הלמידה של התלמיד.
 • קהילה. אנו מספקים קהילה בטוחה, נוחה, תומכת המוקדשת לחינוך ולמידה זה על זה.
 • גוף סטודנטים מגוונים. התלמידים שלנו מגיעים מכל רחבי העולם, יוצרים סביבת למידה בינלאומית רב-תרבותית. יש לנו תלמידים מיותר מ -50 מדינות שונות בבית הספר שלנו!
 • הפקולטה וסגל ייעודי. לפקולטה ולסגל שלנו יש ניסיון של שנים בהוראת אנגלית ובהכנה לתלמידים. הם מדברים שפות מרובות (ערבית, צרפתית, ספרדית, רוסית, טגלוג ותאילנדית, עד כמה שם!) ובילו זמן בחו"ל במדינות רבות.
 • גמיש מחלקות לוח זמנים. אנו מציעים שיעורים בבוקר ובערב בהתאם לצרכי התלמידים.
 • כיתות קטנות. גודל הכיתה המקסימלי שלנו הוא 18 כדי להבטיח למידה מקסימלית.


משימה

המשימה של New America College היא לספק הדרכה אינטנסיבית בשפה האנגלית לתלמידי ויזה ו F-1, וכן לתושבי קבע. ניסיון חינוכי אינטנסיבי זה יכלול את הכישורים האקדמיים והחברתיים שיאפשרו להם לממש את הפוטנציאל שלהם, להצליח בחיים האישיים והמקצועיים שלהם ולחיות את החלום האמריקאי.

NAC מחויבת:

 • תלמידים הלומדים ומפתחים ערכים ומיומנויות מקצועיות ועמדות צריכים להצליח
 • מתן הדרכה ותמיכה מצוינות לתלמידים
 • יצירת אווירה מעניינת, אינטלקטואלית ומציעה תוכניות התומכות במטרות האקדמיות והקריירות של התלמידים
 • מציע תוכניות במחיר סביר מחיר ולתת לסטודנטים את ההזדמנות לשלם על בסיס חודשי
 • שמירה על סביבת למידה בטוחה, תומכת ומכובדת, שבה תלמידים מתרבויות שונות יכולים לעבוד יחד


New America College מציעה אינטנסיבית אנגלית רכישת תוכניות תעודת הוראה, הכנה TOEFL, הכנה האוניברסיטה, התרבות האמריקאית שיחה, אנגלית עסקית, תקשורת בעולם המודרני קורסים לסטודנטים שיש להם עניין ללמוד אנגלית בארצות הברית. הקורסים שלנו מכסים מיומנויות אקדמיות וחברתיות באנגלית כדי לעזור לתלמידים להצליח.


אקדמאים

New America College מיועד לסטודנטים 18 שנים ומעלה אשר קיבלו תעודת בגרות. כל תלמיד מוערך לפני תחילת השיעורים כדי לוודא שהם ממוקמים ברמה המתאימה. הערכות פרטניות מתבצעות לאורך השנה.


תוכניות / קורסים

 • ELA - בכל הרמות
  • מַתחִיל
  • ביניים
  • מִתקַדֵם
 • קורס הכנה ל - TOEFL
 • אנגלית עסקית
 • הכנה לאוניברסיטה
 • תרבות אמריקאית ושיחה
 • תקשורת בעולם המודרני

התוכניות כוללות:

הַקשָׁבָה


הוֹרָאָה

תלמידי F-1 / סטודנטים שאינם F-1

שכר הלימוד הוא $ 675.00 לחודש.

חד פעמיות, ללא החזר, דמי רישום של 75.00 $ כמו גם שנתי, שאינו ניתן להחזר, $ 75.00 תשלום המשאבים הוא עקב ההרשמה לכל התוכניות.


שעות לימוד

שיעורי יום

הדרכות מתקיימות ללא תשלום בימי שישי בין השעות 10: 30-12: 00


למידע נוסף צרו קשר:

אניס סניידר

303-894-3195 asnidar@newamericacollege.edu


סוזן לדוק, נשיא / PDSO

303-894-3193 sleduc@newamericacollege.edu

WhatsApp: 1 720-775-4030


לוח שנה אקדמי ותשלומים 2019-2020

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

New America College

אנגלית עסקית מיועדת לתלמידים עם רמה מתקדמת של מיומנויות הבנת אנגלית אשר עברו את רמות NAC 4, 5, או 6, או השיגו רמה 5 ומעלה על EPT (אוניברסיטת מישיגן אנגלית מבחן מיקום). הק ... [+]

אנגלית עסקית מיועדת לתלמידים עם רמה מתקדמת של מיומנויות הבנת אנגלית אשר עברו את רמות NAC 4, 5, או 6, או השיגו רמה 5 ומעלה על EPT (אוניברסיטת מישיגן אנגלית מבחן מיקום). הקורס יתמקד בכישורים עסקיים כגון ניהול משא ומתן, ניהול והשתתפות בפגישות, עריכת מצגות, השתתפות בראיונות עבודה, כתיבת קורות חיים והתמודדות עם דמויות. דקדוק, קריאה, כתיבה, הקשבה, אוצר מילים ודיבור יהיו ממוקדים בהקשר עסקי.

הוֹרָאָה... [-]
ארצות הברית דנוור
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
New America College

קורס הכנה TOEFL יספק לתלמידים את הכישורים הדרושים כדי לענות על שאלות בהצלחה ולהשלים את המשימות במבחן TOEFL iBT. התלמידים יכירו את פורמט הבדיקה של TOEFL וכן ילמדו מיומנויו ... [+]

קורס הכנה TOEFL יספק לתלמידים את הכישורים הדרושים כדי לענות על שאלות בהצלחה ולהשלים את המשימות במבחן TOEFL iBT. התלמידים יכירו את פורמט הבדיקה של TOEFL וכן ילמדו מיומנויות ואסטרטגיות לבדיקות עבור כל אחד מארבעת חלקי מבחן ה- TOEFL: קריאה, כתיבה, דיבור והקשב.

הוֹרָאָה

תלמידי F-1 / סטודנטים שאינם F-1

שכר הלימוד עבור סטודנטים אשרת F1 הוא $ 675.00 לחודש.

חד פעמיות, ללא החזר, דמי רישום של 75.00 $ כמו גם שנתי, שאינו ניתן להחזר, $ 75.00 תשלום המשאבים הוא עקב ההרשמה לכל התוכניות.... [-]

ארצות הברית דנוור
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
New America College

קורס זה מיועד לתלמידים עם רמה מתקדמת של הבנת אנגלית שעברו את רמה 5 או 6 של NAC או השיגו רמה 6 ב- EPT (אוניברסיטת מישיגן מבחן מיקום באנגלית). הקורס יתמקד במיומנויות הנדרשו ... [+]

קורס זה מיועד לתלמידים עם רמה מתקדמת של הבנת אנגלית שעברו את רמה 5 או 6 של NAC או השיגו רמה 6 ב- EPT (אוניברסיטת מישיגן מבחן מיקום באנגלית). הקורס יתמקד במיומנויות הנדרשות באוניברסיטאות כגון פעילויות מתקדמות בהאזנה וקריאה, כתיבת עבודות מחקר, מתן מצגות, לימוד אוצר מילים מתקדם ועבודה בקבוצות. דקדוק והגייה יהיו ממוקדים בהקשר.

הוֹרָאָה

תלמידי F-1 / סטודנטים שאינם F-1

שכר הלימוד עבור סטודנטים אשרת F1 הוא $ 675.00 לחודש.... [-]

ארצות הברית דנוור
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
New America College

רמות שונות של קורסים באנגלית לתלמידים עם אפס אנגלית מיומנות להבנה מתקדמת בשפה האנגלית. ... [+]

רמות 1 ו -2 - נמוך למתחילים ו למתחילים:

קורסים אלה מיועדים לתלמידים עם מעט או ללא לשון אנגלית. מטרת ההוראה היא לפתח מיומנויות בכל תחומי השימוש בשפה: קריאה, כתיבה, דיבור, הקשבה, הגייה, דקדוק. היחידות מתמקדות בתחומים ובמיומנויות הכרחיים למצבים יומיומיים, כולל מגוון פעילויות ותרגילי בניית אוצר מילים.

רמות 3 ו -4 - ביניים ביניים בינונית גבוהה:

קורסים אלה מיועדים לתלמידים עם רמה בינונית של הבנה אנגלית המבקשים להרחיב את השכלתם בשפה האנגלית בכל התחומים. ברמה זו, קריאה, כתיבה, דיבור, הקשבה, הגה, תחזק את הדקדוק. היחידות מתמקדות בתחומים ובמיומנויות הכרחיים למטרות חברתיות ואקדמיות. פעילויות ותרגילי בניית אוצר מילים יכללו נושאים רלוונטיים לתמיכה ביחידות אלו.... [-]

ארצות הברית דנוור
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 36 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
New America College

הקורס מיועד לסטודנטים המעוניינים להתמקד בתרבות האמריקנית ובמיומנויות של הקשבה ודיבור. המדריכים מובילים סטודנטים לטיול וירטואלי ברחבי ארצות הברית, ונעצרים להתמקד בסגנון חי ... [+]

קורסים אלה מיועדים לסטודנטים המעוניינים להתמקד בתרבות האמריקנית ובמיומנויות של הקשבה ודיבור. המדריכים מובילים תלמידים לטיול וירטואלי ברחבי ארצות הברית, ונעצרים להתמקד בסגנון חיים, אוכל, דיאלקטים, תכונות טבעיות, והיבטים ייחודיים של התרבות המקומית הנמצאים בכל אזור במדינה. משאבים אינטראקטיביים כגון פודקאסטים ושיחות TED הקשורים לנושאים עכשוויים משמשים גם לשיפור יכולות השפה.... [-]

ארצות הברית דנוור
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית