קרא את התיאור הרשמי

מכללת נבארו היא שנה בקולג 'הממוקם קורסיקנה, טקסס ארה"ב. מכללת נבארו יש מעל 35 תוכניות אקדמיות וטכניות להכין סטודנטים להעברה לאוניברסיטה. תוכניות אלה כוללות מדעי המחשב, טרום הנדסה, תוכניות סיעוד שונות וטכנולוגיה נפט. סטודנטים בינלאומיים יכולים להשתתף ב קורסיקנה, וקסאצ'י או מידלוטיאן קמפוסים. Navarro קולג 'יש על הקמפוס דיור זמין על Corsicana הקמפוס.

מכללת נבארו אירח סטודנטים בינלאומיים במשך למעלה מ -30 שנה. גוף הסטודנטים הוא די מגוונת עם מעל 36 מדינות מיוצגות. נווארו קולג 'אנגלית המכון לשפה גם מארח סטודנטים בינלאומיים אשר צריכים להשלים את כישורי אנגלית לפני לקיחת קורסים במכללה. עם השלמת המכון לאנגלית, התלמידים מתקבלים אוטומטית לקורסים בקולג '.

אנא צור קשר לקבלת מידע נוסף! אנו מצפים לך להיות חלק מכללת נבארו מִשׁפָּחָה!

נגיש

  • ל- Navarro מדיניות קבלה פתוחה.
  • כל אחד מחמשת הקמפוסים נמצא במרחק דקות ספורות ממרכז העיר וקל להגיע אליו מכל חלקי העיר. שכר לימוד ב Navarro הוא חצי מחיר של ארבע שנים בקולג '.
  • יש לנו מחלקות ייעודי לשרת אוכלוסיות מיוחדות כגון ותיקי, הדור הראשון סטודנטים, נכים.
  • יש משהו שיתאים לכולם ב Navarro: למידה מרחוק, העברת קולג ', קורסים מקוונים, לימודי יסוד, ESL, ואת שיעורי הערב בסוף השבוע.

תגובה

  • Navarro בונה לעתיד. בקמפוס שלנו יש מדינה של ציוד וציוד ומתקנים שנותנים לתלמידים השכלה אקדמית וטכנית איכותית המבטיחה להם יתרון תחרותי בשוק העבודה.
  • תוכניות ההכשרה המקצועיות והטכניות שלנו מכינות את תלמידינו לקריירה עתירת ידע בתחומי הבריאות, טכנולוגיית המידע, התעשייה ועוד.

חדשני

  • הלימודים המתואמים שלנו ותוכניות שירות הסטודנטים זכו למעריצים ולחקיינים בכל רחבי הארץ.
  • התוכנית להעברת המכללות לא רק מכינה את התלמידים לקפידה של מכללה בת ארבע שנים, אלא גם מספקת תכנית לימודים מתפתחת במעמדות קטנים ויצירתיים.
  • ישנם מועדונים וועדות שנוצרו על ידי סטודנטים בקמפוס, המשקפים גיוון, מעמידים את ההסתמכות העצמית, מנהיגות ופעולה אחראית.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Navarro College

המכללה האקדמית נווארו קולג 'מספקת הדרכה בשפה האנגלית באיכות הגבוהה ביותר, שבה תלמידים בינלאומיים יכולים ללמוד את מלוא הפוטנציאל שלהם, לפתח שליטה עמוקה יותר בשפה האנגלית, ... [+]

Navarro קולג 'הוא מכללה שנתיים הממוקם Corsicana, טקסס ארה"ב. בנוסף ל -35 תוכניות אקדמיות וטכניות, המכון ללימודי אנגלית במכללת Navarro מספק גם הדרכה בשפה האנגלית לתלמידים בינלאומיים. Navarro קולג 'אירחה סטודנטים בינלאומיים במשך 35 שנים. גוף הסטודנטים הוא די מגוונת עם מעל 36 מדינות המיוצגות.

המכללה האקדמית נווארו קולג 'מספקת הדרכה בשפה האנגלית באיכות הגבוהה ביותר, שבה תלמידים בינלאומיים יכולים ללמוד את מלוא הפוטנציאל שלהם, לפתח שליטה עמוקה יותר בשפה האנגלית, וכן הבנה עמוקה יותר של התרבות והמנהגים של ארצות הברית. קורסים מסייעים לתלמידים להתכונן לתואר ראשון או לתואר שני באוניברסיטה אמריקאית. נווארו קולג 'מציעה כניסה מובטחת לשיעורי הקולג' שלה לסטודנטים בינלאומיים המשלימים את המכון לאנגלית.... [-]

ארצות הברית קורסיקנה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית