קרא את התיאור הרשמי

חוויית NFI

ב- NFI, משפחת היוצרים שלנו יוצרת תרבות חד-פעמית. מהסטודנטים ועד סגל הבוגרים, כולנו אובססיבי עם דבר אחד: לעשות סרטים. ומכיוון שעשייה קולנועית היא ביסודה ניסיון קבוצתי, כולנו משתפים פעולה רציפה, סיעור מוחות ובניית קשרים, הן כחברים והן כעמיתים. יחד, אנו מאתגרים, מעודדים ומעצבים זה את זה כאמני הפקה.

כל הסרט, כל היום

כל היום, כל יום, אנחנו יוצרים יוצרים. אנו מאמינים כי התלמידים שלנו שקוע לחלוטין בתעשיית הקולנוע ומבטל הסחות דעת. אנו מספקים את המסלול המהיר, הימנעות נושאים שאינם קשורים שעות אשראי חסרות תועלת. אנחנו מוציאים את התלמידים שלנו מהכיתה המסורתית, בשדה, על הסט, ומאחורי המצלמה. זה יצירתיות על הידיים מדי יום ביומו.

אנחנו מתחילים קריירה

שיעור ההרשמה שלנו לאחר סיום הלימודים גבוה מ -70%.

כבית הספר למוסיקה מוכר, אנו מתמקדים בבניית הקריירה של התלמידים והבוגרים שלנו. ומכיוון שהתוכנית שלנו היא על הידיים ועל בתעשייה, רבים מתלמידינו יש חוזים והצעות עבודה בשורה לפני שהם אפילו בוגר. ו NFI, ההצלחה שלנו בנויה מן הקריירות המוצלחות של הבוגרים שלנו.

למד מתוך יוצרי סרטים פעילים

ב NFI, כל הפקולטה שלנו מעורבים באופן פעיל בתעשיית הקולנוע. הם מפיקים, סופרים, עורכים, שחקנים, סטייליסטים ועוד. זה מספק לתלמידים שלנו פרספקטיבות עשירות על מגמות וטכנולוגיה, חשיפה לרשת פעילה של אנשי מקצוע, וחונכות אמיתית בעולם.

אנחנו בלב נשוויל

כאחת הערים הגדל במהירות הרבה ביותר באמריקה, תעשיית הסרט של נאשוויל מתרחבת במהירות. העיר שלנו נבנתה על תעשיית הבידור ועל אירוח דרומי. קהילת האמנים שלנו באמת דואגת לדור הבא והיא תמיד מוכנה לספק הזדמנויות חדשות. מתוך קטעי וידאו למוסיקה מראה פרסומות לאומי, נאשוויל מקבל שבחים גבוהים על מחויבותה למצוינות בתעשייה.

תוכנית תשעה חודשים

אתה רוצה להתחיל את הקריירה שלך. אנחנו מתחילים רק תשעה חודשים.

אנו מציידים את הסרטים עם כישורים, רשת, ועל הידיים על חוויות צורך להכות את הקרקע פועל. NFI של תוכנית קולנוע הפקה הוא כמו bootcamp עבור יוצרי סרטים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Diploma

Nashville Film Institute

תוכנית הפקת הקולנוע שלנו לחלוטין מטביע אותך בתהליך הקולנוע. במשך תשעה חודשים סטודנטים NFI לחיות, לאכול, לנשום סרט ואיך לעשות סרטים. ... [+]

NFI של חתימה Filmmaking דיפלומה

תוכנית הפקת הקולנוע שלנו לחלוטין מטביע אותך בתהליך הקולנוע. במשך תשעה חודשים סטודנטים NFI לחיות, לאכול, לנשום סרט ואיך לעשות סרטים.

הפילוסופיה שלנו היא לקבל תלמידים ללמוד את כל השלבים והתפקידים המעורבים בביצוע סרט. הדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא בעצם ביצוע סרטים. במהלך תוכנית זו דיפלומה, סטודנטים לשתף פעולה על פרויקטים שונים כדי ליצור סרטים משלהם. בסוף התוכנית, התלמידים מרוויחים את הכישורים הדרושים, חיבורים יקרי ערך, ואת התוכן שלהם מאוד מקצועי הדגמה Reel.... [-]

ארצות הברית Nashville
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
9 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית