The New England School of English

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הפילוסופיה שלנו הפילוסופיה של בית הספר ניו אינגלנד של אנגלית היא לספק את הטוב ביותר בשפה אנגלית והכשרת תרבות: לספק תכנית מאתגרת מבחינה אינטלקטואלית באיכות הגבוהה ביותר בסביבה חמה ותומכת. בקיצור, המטרה שלנו היא לספק הזדמנות יוצאת דופן ללמוד אנגלית.

למה NESE? טבילה לשונית ותרבותית מלאה בNESE, תלמידים לומדים יותר מאשר רק שפה; הם לומדים את תרבות האמריקנית, כמו גם. התלמידים שלנו להצליח במהירות בגלל הכשרה בשפה האנגלית אינטנסיבית בשילוב עם טבילה תרבותית שלמה הוכיחה למקסם את לימוד שפה. בNESE, תלמידים להשתתף בשיעורים אינטנסיביים במהלך היום ולקבל את ההזדמנות לחזור הביתה למשפחה אמריקנית Homestay או מעונות בערב. כל היום, כל היום, התכנית האינטנסיבית שלנו חושפת את התלמידים לשפה ולתרבות אמריקאיות, מתן הזדמנות לשפה המהירה ביותר ללמוד אפשרי.

מורים מצוין בגלל המוניטין יוצא דופן שלה, NESE מושכת מורים המחזיקים גם תואר ראשון או תארים מתקדמים מכמה מהאוניברסיטאות המובילות בארה"ב, כולל הרווארד, ייל, קולומביה ו. לא משנה היכן המורים שלנו השיגו את התארים שלהם, מורי NESE הם אנשי מקצוע דינמיים עם ניסיון בהוראה חריגה שנבחרו ללמד בNESE בגלל הרמה הגבוהה של מומחיות שלהם ומסירות.

כיתות קטנות גודל הכיתה הממוצע שלנו הוא 12 תלמידים. כיתות קטנות להבטיח דיונים תוססים, השתתפות תלמיד תכופה, ואינטראקציה תלמיד-מורה אינטנסיבי.

תוכניות אינטנסיביות וחצי אינטנסיבי חמישה ימים בשבוע תלמידים בחירה של השתתפות בתכנית האינטנסיבית של NESE מ -9: 00-3: 15 בכל יום או בתכנית חצי האינטנסיבית של NESE מ -9: 00-12: 00 בכל יום. שני תוכנות מציעות 10 רמות של הכשרת שפה והתרבות, גישה מלאה לכל מתקני NESE, ובחירה בין מעונות או אירוח Homestay.

קורסים ולאחר שעתי לימודי בחירה בנוסף לשיעורים האקדמיים האינטנסיביים שלנו, סטודנטים יכולים לבחור קורסי בחירה ולאחר שעתי לימודים כדי לעזור להם להשיג את מטרותיהם במהירות רבה יותר. בחירה וקורסים כוללים לאחר שעתי הלימודים TOEFL® הכנה, אנגלית עסקית, אנגלית המשפטית, הגייה, והכנת אוניברסיטה. תלמידים מתקדמים NESE יכולים גם לקחת קורסים באזור שלהם עניין מיוחד בבית הספר להארכת הרווארד ובמכללות אחרות באזור. (שים לב שחמישה תלמידים חייבים להירשם על מנת שמקום NESE לאחר שעתי לימודי הקורס לקחת.)

תמלילים ותעודות רשמיים בסוף כל פגישה, תקבל תמליל NESE המספק מידע על המיומנות שלך אנגלית והישגים אקדמיים בכל תחום מיומנות. כמו כן, תוכל לקבל תעודת NESE של נוכחות להשתתפות בתכנית שלנו, ועם השלמה מוצלחת של הרמה המתקדמת ביותר של NESE, אתה תוענק תעודת NESE. בנוסף, אם אתה להשיג מצוינות אקדמיות, תוכל להיות מוכר כ" סטודנטים הצטיינות ". סימון של זה יופיע בפרוטוקול NESE הרשמי שלך.

עיר אידיאלית, הגדרת אוניברסיטה אידיאלית NESE ממוקמת בסמוך לאוניברסיטת הרווארד במרכז כיכר הרווארד בקיימברידג '. כיכר הרווארד היא מוקד של פעילות סטודנטים ואחד ממרכזי התלמיד הכי המעניינים ודינמיים בארצות הברית. NESE הוא רק 100 מטרים מתחנות הרכבת ואוטובוס ו -10 דקות ממרכז העיר בוסטון. אנחנו גם פחות משעתיים מסקי גדול, שיט לים, ויפה, קייפ קוד היסטורי.

לוח זמנים גמישים אנו מציעים הפעלות 4 שבועות אינטנסיביים מתחילות ב 12 פעמים שונות לאורך כל השנה. זה אומר שאתה יכול להתחיל האימונים שלך באנגלית בזמן המתאים ביותר ללוח הזמנים שלך.

לקדם הסדרי לינה לאורך כל השנה, תלמידים יכולים לבחור לחיות בHomestay משפחה אמריקאי או במעונות. בגלל NESE עושה את כל סידורי הדיור לפני התלמידים לעזוב את המדינה שלהם, בין אם תלמידים בוחרים לחיות בHomestay או במעונות, הם יכולים לעבור ישירות משדה התעופה לביתם החדש. NESE אינה גובה תשלום עבור ביצוע כל סידורי דיור.

תכנית לאנשי מקצוע בגלל הגמישות של תכנית הלימודים NESE, אנשי מקצוע יכול לבחור את השיעורים הם רוצים לקחת. זה אידיאלי לאנשי מקצוע שעבודתם אינו מאפשר להם לעקוב אחר תכנית הלימודים האינטנסיבית שלנו. בנוסף לתכנית שלנו הרגילה האינטנסיבית, הדרכה פרטית וקורסי בחירה NESE הם חלק מהאפשרויות בNESE לאנשי מקצוע.

תכנית לסטודנטים תכנית הלימודים האינטנסיבית שלנו תוכננה במיוחד כדי לסייע לתלמידים להשיג את מטרותיהם האקדמיות במהירות אפשרית. בנוסף לשיעורים האינטנסיביים שלנו, אנו מציעים קורס TOEFL® הכנה, בחינה המוסדית TOEFL® כל חודש, וכמובן הכנת האוניברסיטה. אנו מציעים גם ייעוץ לימודי ענפים ושירות מיקום אוניברסיטה, ספריית משאבי אוניברסיטה כדי לסייע לתלמידים לתכנן מחקרים עתידיים בארצות הברית, וקבלה לאוניברסיטאות אזור מבלי לקחת TOEFL®.

ייעוץ ושירותים חינם מגוון השירותים ללא תשלום שלנו הוא נרחב: מיקום מראש הגעת דיור, ייעוץ והשמה באוניברסיטה, שימוש במתקני מחשב NESE, שימוש בלתי מוגבל של הודעות דואר אלקטרוני NESE והאינטרנט, תעתיקים ותעודות NESE, וייעוץ מנציגים המנוסים שלנו ברחבי העולם .

מיקומים

קיימברידג '

New England School of English

כתובת
Harvard Square
36 John F. Kennedy Street

02138 קיימברידג ', מסצ'וסטס, ארצות הברית
אתר אינטרנט
טלפון
+1 617-864-7170

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך