MiraCosta College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מה הופך את MiraCosta College Special?

על הסטודנטים שלנו

גם התלמידים וגם הצוות נהנים מאווירה ידידותית ומהתחושה שכולנו כאן כדי לעזור זה לזה. גוף הסטודנטים המגוון שלנו כולל אנשים ממגוון של גילאים, אתניות ורקעים תרבותיים.

 • הרשמת אשראי: 14,773
 • הרשמת לא - זכאים: 2,479
 • הרשמת אשראי לפי מין: נקבה: 57% זכר: 43%
 • גיל ממוצע: 26
 • גיוס אשראי לפי אתניות:
  • אפרו-אמריקאי: 4%
  • לבן: 45%
  • היספני: 34%
  • אסיאתי, איים באוקיינוס השקט: 8%
  • מרובות: 7%
  • אחר: 2%
 • פעילים צבא / ותיקי / תלויות: 1,396
112142_pexels-photo-1595391.jpeg

קולג '

החזון של קרן MiraCosta College 'הוא להבטיח שאף אחד לא MiraCosta College גישה לחינוך בגלל הצורך הכספי וכי המשאבים זמינים להעשיר את החוויה המכללה עבור כל התלמידים. הקרן היא תאגיד ללא כוונת רווח 501 (c) (3) נשלט על ידי מועצת מתנדבים של מנהיגי הקהילה ומנוהל על ידי משרד הפיתוח ומכללת הקרן. בחמש השנים האחרונות, הקרן תרמה יותר מ -40 תרומות למכללה, וכתוצאה מכך שילשה את מספר הסטודנטים המקבלים מלגות והכפילה משאבים פרטיים לתמיכה בקמפוסים. אחת מסדרי העדיפויות של הקרן היא הבטחת MiraCosta, אשר תציע שנה של המכללה ללא עמלות לסטודנטים הזכאים. ההבטחה תספק גם מימון לספרי הלימוד ולציוד ההוראה למי להתחייב לדרישות ההבטחה.

אנשים, תאגידים וקבוצות אזרחיות עובדים עם קרן MiraCosta College כדי להשיג את היעדים הפילנתרופיים שלהם. רבים בוחרים לממן מלגות, בעוד אחרים תומכים בהשבחת תוכניות אקדמיות ומתקנים באמצעות מעגל הנשיא. התורמים תורמים בין $ 1,000 ל $ 10,000 בשנה ולתמוך במגוון צרכים במכללה, כולל מלגות לסטודנטים, פרויקטים ההון, מענקים שיפור התוכנית, וציוד חינוכי. חברי המעגל של הנשיא מוזמנים להיפגש עם נשיא מירקוסטה כדי ללמוד על המכללה ועל תפקידה בקהילה ועל מנת לשתף את הרעיונות שלהם, ובכך ליצור קישור בעל ערך בין המכללה לבין הקהילות שהיא משרתת.112185_pexels-photo-1438072.jpeg

משימה

משימה

הקהילה MiraCosta קהילת המכללה המחוזית היא לספק הזדמנויות חינוכיות מעולה ושירותי תמיכה לסטודנטים לאוכלוסייה מגוונת של לומדים עם דגש על ההצלחה שלהם. MiraCosta מציעה תארים לתואר ראשון, קורסים להעברה באוניברסיטה, חינוך לקריירה-טכנית, תוכניות תעודה, חינוך מיומנויות בסיסיות והזדמנויות למידה לכל החיים המחזקות את הרווחה הכלכלית, התרבותית, החברתית והחינוכית של הקהילות שבהן הוא משרת.

מטרות מוסדיות

יעד I. MiraCosta קהילה קולג 'המחוזי יהפוך למוסד חינוכי ואנגארד מחויבת לחדשנות ושיטות עבודה מומלצות מחקר, גישה רחבה להשכלה גבוהה, קיימות סביבתית.

יעד II. MiraCosta Community Community College יהפוך למוסד שבו לכל תלמיד יש סבירות גבוהה להשגת הצלחה אקדמית.

יעד ג '. MiraCosta Community Community College ימסד תהליכי תכנון יעילים באמצעות שימוש שיטתי בנתונים לקבלת החלטות.

יעד IV. MiraCosta קהילה קולג 'המחוזי יהיה להפגין סטנדרטים גבוהים של סדרנות זהירות פיסקלית.

יעד V. MiraCosta Community Community College יהיה שותף קהילתי מצפוני.

מקום

המכללה קהילת MiraCosta מחוז ממוקם במחוז סן דייגו לאורך החוף הדרומי של קליפורניה, בין מחוז אורנג בצפון לבין המטרופולין של סן דייגו לדרום. מחוז הוא כ 35 קילומטרים צפונית לסן דייגו ו 90 מיילים דרומית ללוס אנג 'לס. המחוז כולל את הערים אושנסייד, קרלסבד, אנסיניטס, ראנצ'ו סנטה פה, סולאנה ביץ ', דל מאר, אזורים מאוגדים של לה קוסטה, Olivenhain, וחלקים של עמק כרמל בסיס מחנה פנדלטון ימית.

צפון סן דייגו קאונטי ידועה ארצית עבור K-12 יוצא דופן שלה בתי הספר ואת שפע של אפשרויות השכלה גבוהה מעולה. מחוזות הספר הציבורי שמשרתים את MiraCosta College כוללים את Carlsbad, Cardiff, Del Mar, Encinitas, Oceanside, Rancho Santa Fe, San Dieguito וחוף Solana. מכללות ואוניברסיטאות מקומיות כוללות את Cal State San Marcos, National University, מכללת Palomar, אוניברסיטת סן דייגו, UCSD ואוניברסיטת סן דייגו, בין היתר.

אתר האינטרנט של רשות התיירות של סן דייגו מתאר את מחוז צפון של סן דייגו כאזור רחב ידיים ורחב ידיים הידוע בחופיה הטהורים, בשמורות הטבע ובמרחק של קילומטרים של שטחים פתוחים. מ Del Mar כדי Oceanside, צפון קו החוף הוא שורה של כפרים ייחודיים חוף הים כי יש תחושה של עיר קטנה.

אם אתם מחפשים הזדמנויות עבור פעילויות חוצות בסן דייגו, באזור הצפוני יש הרבה. מ טיולי הליכה ו רכיבה על סוס לוס Peñasquitos Canyon Preserve, לעמוד על המשוט העלייה למטוס ו kayaking ב Carlsbad לגונה, כדי רכיבה על אופניים לאורך כביש 101 ההיסטורי, או ספורט דיג, צפייה לווייתן או גלישה קו החוף מ La Jolla דרך Oceanside, חובבי חוצות בטוח להתבדר. עיר החוף הצפוני של סן דייגו של Encinitas היה לאחרונה בשם בין הערים לגלוש הטוב ביותר בעולם על ידי נשיונל ג'יאוגרפיק.

אזור צפון החוף החוף הוא ביתם של כמה האטרקציות העיקריות של סן דייגו, כולל LEGOLAND קליפורניה, Sea Life Aquarium ו Legoland Water Park, את שדות הפרחים ב Carlsbad, ואת יריד יריד מאר, מארח את יריד דל מאר מאמצע יוני עד בתחילת יולי, ואחריו את הגזעים דל מר מורד עד תחילת ספטמבר. יש גם את הגן הבוטני של סן דייגו להעיף מבט על הצומח הטבעי והחי של סן דייגו, ובגבול המזרחי של מחוז צפון, תוכלו למצוא גם את גן החיות של גן החיות של סן דייגו, משחקי קזינו הודיים בסגנון לאס וגאס וקומץ של יקבים גדולים ומבשלות שיכר מקומיות. חובבי האמנות יאהבו את מוזיאון האוקיינוס של האמנות ואת המכון לאמנות LUX.

סן דייגו של צפון County החוף ואת היבשה אזורים הם גם גן עדן עבור גולף, עם מעל 40 קורסים מגוונים לבחירה. ברוח הקירור של האוקיינוס השקט, הפארק הייאט היוקרתי של פארק הייאט אביארה (Park Hyatt Aviara), שממוקם על ידי ארנולד פאלמר, ומגרשי הגולף של גראנד דל מאר (Tom Del Fazio), מעוצבים באופן ייחודי סביב הנופים הטבעיים והצמחייה המקומית.

האזור הצפוני של סן דייגו מעמיד אתכם במרחק של שעה אחת בלבד מדיסנילנד, אך עדיין קרוב למרכז העיר סן דייגו, שם נמצאים המוזיאונים של פארק בלבואה, גן החיות של סן דייגו, רובע גאסלאמפ ו SeaWorld San Diego.

צפון סן דייגו קאונטי היא ביתם של שמונה הערים המהירות ביותר של המדינה, עסקים ומשפחות נמשכים אל צפון עמק שמש של עמקים הארץ קהילות החוף נופי.111577_pexels-photo-1152500.jpeg

מיקומים

אוקיאנסייד

כתובת
Community Learning Center,
1831 Mission Avenue

CA 92058 אוקיאנסייד, קליפורניה, ארצות הברית

אוקיאנסייד

כתובת
Oceanside Campus,
1 Barnard Drive

CA 92056 אוקיאנסייד, קליפורניה, ארצות הברית

Encinitas

כתובת
San Elijo Campus,
Manchester Avenue,3333

CA 92007 Encinitas, קליפורניה, ארצות הברית

קרלסבד

כתובת
Technology Career Institute,
2075 Las Palmas Drive

CA 92011 קרלסבד, קליפורניה, ארצות הברית