Miami University - Regionals

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מידע על אזורי אוניברסיטת מיאמי

אזורי אוניברסיטת מיאמי כוללים את מיאמי המילטון ומיאמי מידלטאון, שני קמפוסים קהילתיים של אוניברסיטת מיאמי, אוניברסיטה ציבורית נחשבת בעלת מוניטין לאומי. מקומות אזוריים אחרים כוללים את מרכז הלמידה של קול אמריקה (VOALC) במערב צ'סטר.

המיקומים האזוריים של מיאמי ממוקמים באופן אידיאלי ליד I-75. ניתן להגיע בקלות לקמפוס של המילטון מכביש 129, קמפוס מידלטאון נמצא מספר דקות מכביש I-75, ומרכז הלמידה של קול אמריקה נמצא ממש ליד כביש I-75 בווסט צ'סטר.

מידות כיתה קטנות, למידה מעשית ותזמון גמיש - יש כל כך הרבה יתרונות להשתתף באזור אזורי אוניברסיטת מיאמי. חקור את התוכניות וההזדמנויות הקיימות בקמפוסים הממוקמים בנוחות שלנו וגם באינטרנט.

143701_pexels-photo-1595391.jpeg

הצהרת חזון

העצמת מחשבות, חיזוק הקהילות

הצהרת משימה

אזורי אוניברסיטת מיאמי מספקים גישה פתוחה עבור לומדים מגוונים לחינוך יישומי איכותי שמבוסס באמנויות החופשיות.

הצהרת ערכים

אוניברסיטת מיאמי היא קהילה מלומדת שחבריה מאמינים שחינוך ליברלי מבוסס על איכויות של אופי כמו של אינטלקט. אנו מכבדים את כבודם של אנשים אחרים, את הזכויות והרכוש של אחרים ואת זכותם של אחרים להחזיק ולהביע אמונות שונות. אנו מאמינים ביושר, ביושרה ובחשיבות ההתנהלות המוסרית. אנו מגנים על חופש החקירה שהוא לב הלימוד ומשלבים חופש זה עם הפעלת שיפוט וקבלת אחריות אישית.

Regionals מיאמי מבססת את ערכי הליבה שלה בהצהרת הערכים שלעיל לאוניברסיטה הגדולה, תוך הדגשת ערכי הליבה הבאים:

  • גישה: כל סטודנט שרוצה לעבוד קשה לתואר באוניברסיטת מיאמי יוכל לבצע אחת באמצעות מדיניות קבלת גישה פתוחה שלנו, תמחור סביר, תזמון גמיש ושיטות שונות למסירת קורסים.
  • קהילה: אנו מחויבים לקהילות המקומיות שמהן הוקמו האזורים אזוריים באמצעות תכניות לימודים, שיתוף-לימודים וחוץ-לימודים המדגימה מעורבות מתמשכת עם האנשים והארגונים העובדים באותן קהילות ובסמוך להן.
  • גיוון: אנו מעריכים את האיכויות שכל אדם מביא לאזור מיאמי, ואנו מאמצים את ההזדמנויות החינוכיות העשירות המתעוררות כאשר אנשים בעלי רקע, חוויות וזהויות מגוונים מתכנסים ללמוד.
  • הצלחת סטודנטים: אנו מחויבים להבטיח הצלחה באמצעות ייעוץ איכותי, תמיכה אקדמית וסיוע בלמידה, תכנות לימודים משותפים וחוץ-לימודים, גיוס ושימור אנשי צוות מיומנים המספקים שירותים איכותיים לסטודנטים, והתמקדות איתנה בפיתוח קריירה. , השמה ותמיכה לאחר סיום הלימודים באמצעות שירותי מעורבות בוגרים.
  • מצוינות בהוראה: אנו מחויבים לגייס ולשמר סגל מוכשר. פקולטות שבוחרות קריירה ב- Miami Regionals מחויבות עמוקות ליצירת חוויות כיתתיות וחוויות מקוונות, המשלימות ביוזמות מחקר רלוונטיות ומאתגרות ושירות משמעותי בקמפוס ובקהילה.

142878_pexels-photo-5716028.jpeg

עובדות מהירות

אזורי מיאמי הם קמפוסים אזוריים, קהילתיים של אוניברסיטת מיאמי, אוניברסיטה ציבורית נחשבת בעלת מוניטין לאומי. עם שכר לימוד במחיר סביר ולוח זמנים גמיש לשיעורים, מיאמי Regionals מציעה בסיס לאמנות חופשית בעל שם עולמי עם למידה יישומית חדישה. המקומות האזוריים כוללים את מיאמי המילטון, מיאמי מידלטאון ומרכז הלמידה של קול אמריקה (VOALC) במערב צ'סטר.

ספירת נוחות

הגש בקשה לקמפוסי הנוסעים האזוריים של מיאמי ותהנה מ:

  • תואר באוניברסיטת מיאמי
  • שכר לימוד משתלמת
  • לוחות זמנים לשיעורים גמישים, הכוללים מספר גדל והולך של קורסים, הנלמדים באופן מקוון לחלוטין
  • בקרבת מקום, חניה חינם
  • טיפול בילדים במקום

התחל כאן, סיים כאן או באוקספורד

רבים מתלמידינו מקבלים תואר ראשון הלומדים לחלוטין במקומות האזוריים. אחרים מתחילים בקמפוסים האזוריים, ואחרי שעמדו בקריטריונים הנדרשים למעבר דירה, סיימו את התואר בקמפוס באוקספורד.

תמיכה בהצלחה של סטודנטים

המיקומים האזוריים של מיאמי תוכננו עם מחשבה עלייך. תמיכה אקדמית בכיתה ומחוצה לה כוללת הוראת סגל איכותי, שיעורי לימוד אקדמיים בחינם, מידות כיתות קטנות, שירותי קריירה ותוכניות פיתוח מקצועי וחינוך שיתופי.

בנוסף חיי סטודנטים תוססים עם מגוון מועדונים, אתלטיקה תחרותית, הזדמנויות ללימוד שירות, וגישה לתוכניות תרבות מבטיחים לך חווית סטודנטים מעוגלת.

פתח את מדיניות ההרשמה

הקמפוסים האזוריים של מיאמי מקיימים מדיניות קבלה פתוחה, מה שאומר שתלמידי קולג 'ראשונים מתקבלים באופן אוטומטי עם תעודת בגרות או GED, בכל גיל. סטודנטים שאינם סטודנטים בפעם הראשונה בקולג 'יוערכו לקבלה על סמך ציון הציונים המצטבר שלהם במוסד (ים) הקודמים שלהם.

הַאֲמָנָה

הקמפוסים האזוריים של מיאמי מוסמכים על ידי ועדת הלמידה הגבוהה והם חברים באיגוד צפון מרכז.

ארבע תכניות טכנולוגיות הנדסיות מוסמכות על ידי ABET, הוועדה להסמכת הנדסה .

תכניות הלימודים המסורתיות של BSN ו- RN-BSN מוסמכות על ידי הוועדה לחינוך סיעודי קולגיאלי (CCNE) . לתכנית הלימודים המסורתית BSN יש אישור מהמועצה לאחיות באוהיו.

הרשאה ממלכתית לקורסים מקוונים. הרשאה ממלכתית מתייחסת לרגולציה ממלכתית על קורסים ותכניות לחינוך מרחוק המוצעים לתושבי מדינה מסוימת על ידי מוסד חינוך שממוקם במדינה אחרת, וכן על רגולציה ממלכתית על פעילויות שונות שאינן מרחוק במדינה מסוימת על ידי מוסדות מחוץ לאותה מדינה.

142386_pexels-photo-3184291.jpeg

מיקומים אזוריים

המיקומים האזוריים של מיאמי כוללים את הקמפוסים בהמילטון ובמידלטאון, ומרכז הלמידה של קול אמריקה הממוקם ליד הכביש המהיר במערב צ'סטר.

מיאמי החלה ללמד בהמילטון ובמידלטאון בסתיו 1946, והרחיבה קורסים לקהילות אלה לשרת ותיקים שחזרו ממלחמת העולם השנייה והמשיכו את התארים שלהם באמצעות מגילת הזכויות GI®. במהלך השנים מיאמי פיתחה חמישה מרכזים אקדמיים באזור - המילטון, מידלטאון, נורווד, פיקה ודייטון.

הצמיחה המתמדת של אוכלוסיית הסטודנטים, בשילוב עם תמיכה מקומית חזקה בהשכלה הגבוהה ורצון הקהילות לקיים קמפוסים בשירות מלא, הובילו לפתיחת מידלטאון בשנת 1966, ואחריה המילטון בשנת 1968. עבודתה של מיאמי בדייטון ובפיקווה. האזורים נעשו בשיתוף עם מדינת אוהיו (שסיפקה תוכניות לתארים מתקדמים) והובילה להקמת אוניברסיטת רייט סטייט בשנת 1967.

מרכז הלמידה של קול אמריקה, שנבנה באתר של תחנת ממסר VOA לשעבר במערב צ'סטר, נפתח בינואר 2009 להדרכה לתואר ראשון ולתואר שני.

מוחות מעצימים. חיזוק הקהילות.

אזוריות אוניברסיטת מיאמי מציעות תארים ראשונים, תארים נלווים ועבודות התחלה עבור מרבית התארים הארבע-שנתיים המוצעים באוקספורד. מידות כיתה קטנות, טיפול בילדים במקום ותזמון גמיש הופכים את אזור מיאמי לאטרקטיבי לתלמידים בכל שלבי החיים והקריירה.

הטווח האזורי שלנו

מצא את ההתאמה המושלמת שמניעה אותך בדרך להצלחה. חקור את שלושת המיקומים והתוכניות המקוונות שלנו.

קמפוס המילטון

קמפוס המילטון במיאמי מכיל את תוכנית הסיעוד של Regionals ותארים ראשונים רבים אחרים, תארים נלווים והשתלמויות במהלך מרבית הארבע שנים.

קמפוס מידלטאון

קמפוס מידלטאון במיאמי מציע תארים ראשונים, תארים נלווים והשתלמויות במהלך מרבית התארים השנתיים. זהו ביתם של סוויטת שירותי הקריירה וויליאם ופטרישיה שייפר.

מרכז הלמידה של קול אמריקה

ממוקם במערב צ'סטר, ה- VOALC הוא ביתו של מרכז החדשנות המסחרי. VOALC מציעה את תכנית ה- MBA המדורגת ארצית במיאמי וקורסי לימודים לתואר שני בהוראה ומנהיגות חינוכית.

קמפוס אלקטרוני

מוכר כמספק החזר משמעותי על ההשקעה, הקמפוס האלקטרוני של מיאמי Regionals מציע תוכניות מקוונות וגמישות שנועדו להציע לסטודנטים חינוך מעולה.

142132_pexels-photo-4560083.jpeg

מיקומים

Hamilton

כתובת
1601 University Blvd.
OH 45011 Hamilton, אוהיו, ארצות הברית

Middletown

כתובת
4200 N. University Blvd.
OH 45042 Middletown, אוהיו, ארצות הברית

West Chester

כתובת
7847 VOA Park Dr.,
Corner of VOA Park Dr. and Cox Rd.

OH 45069 West Chester, אוהיו, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך