קרא את התיאור הרשמי

הצטרפו לתוכניות המדיה המעשיות שלנו במיאמי

פתחנו את הדלתות שלנו לסטודנטים פברואר 2013, והיו לנו 15 שיעורים ברדיו ותוכניות השידור שלנו. בית הספר מדיה מיאמי הוא הקמפוס החדש של M & S מדיה, Inc המשפחה.

אם האינטרס שלך הוא טלוויזיה, וידאו הייצור, או שילוב של שניהם, מיאמי מדיה בתי ספר יש את החינוך שאתה צריך כדי להצליח לפרוץ לשדה. הקורסים שלנו נלמדים על ידי אנשי מקצוע בתעשייה, ואת העבודה שלך הוא ביקורת על ידי מדריכים שעובדים בתעשיית התקשורת במשך שנים. אנו מציעים גישה ייחודית ומקצועית לבית הספר לתקשורת, ומטרתה לתת לתלמידים שלנו את היתרון הדרוש כדי להיכנס לעסק עם סיום הלימודים.

הדרכה על הידיים

"למד על ידי ביצוע" הוא הסגנון של בית הספר. אנו יודעים כי אין תחליף להפעלת כלי השידורים בהנחיית אנשי מקצוע בתחום השידור. השיעורים והמפגשים באולפן מנוהלים עם אותה פורמליזציה מקצועית שנמצאת בתעשיית השידור.

מיקום יפה במיאמי, פלורידה

בית הספר מדיה מיאמי ממוקם בכפר מרי בריקל , קהילה תוססת וגוברת בתוך העיר מיאמי, נגיש בקלות על ידי מכונית, תחבורה ציבורית, או אפילו הליכה! הקמפוס שלנו כולל שני כיתות גדולות, עם אחד מתוכנן במיוחד עבור הדרכה באינטרנט, כמו גם שירות מלא טלוויזיה דיגיטלית אולפן חדר הבקרה, עריכת וידאו סוויטות, עריכת אודיו ו אולפנים בפועל, ושני תחנות רדיו באינטרנט, כל ניצול המדינה- of- ציוד לתעשייה ותוכנה.

ממוקם בקומה 3 של הבניין הצפוני מזרחי (אותו בניין כמו Starbucks ו PF צ ​​'אנג). מוסך חניה ממוקם בנוחות בפינת SW 10 ו SW 1 שדרת (אותו בניין כמו Publix ו LA כושר)

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Miami Media School

בתי הספר שלנו למדיה מציעים תוכניות רדיו וטלוויזיה מוסמכות מוסמכות על ידי ועדת Accrediting של קריירה בתי ספר ומכללות (ACCSC), המבוססת בוושינגטון הבירה אושרה על ידי קולורדו ... [+]

גלה מה העתיד שלך נראה.

בתי הספר שלנו למדיה מציעים תוכניות רדיו וטלוויזיה מוסמכות מוסמכות על ידי ועדת Accrediting של קריירה בתי ספר ומכללות (ACCSC), המבוססת בוושינגטון הבירה אושרה על ידי קולורדו ואילינוי מחלקות החינוך, והם חברים בארגונים יוקרתיים כגון האיגוד הלאומי של משדרים.

התכנית מציעה לסטודנטים בינלאומיים הדרכה על שידורי שידור באולפני רדיו וטלוויזיה מאובזרים. צוות ההוראה מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שנים, וכולל רדיו מקומי ואנשי טלוויזיה. כל השיעורים נלמדים באנגלית.... [-]

ארצות הברית Miami
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית