קרא את התיאור הרשמי

MACCORMAC COLLEGE: CHICAGO מסתתר GEM

MacCormac מכללה במרכז העיר שיקגו יש היסטוריה מכובדת ואת עתיד מלהיב. נוסד בשנת 1904, MacCormac כבר מחויב לספק אוכלוסיית התלמידים המגוונת שלה בעלי השכלה יוצאת דופן, תוך בניית הביטחון העצמי של התלמידים ועידוד ללימודי המשך. אנחנו ממוקמים בנוחות בקומה השנייה של הבניין Heyworth ההיסטורי, במרחק צעדים ספורים מפארק המילניום, וקישורי תחבורה מעולים.

המכללה הוסמכה על ידי נציבות ההשכלה הגבוהות ומחזיקה אישורי תכנית רבים על ידי סוכנויות לאומיות מוסמכות. כבת הבכורה, לשנים, פרטי, ללא כוונת רווח מוסד, במדינת אילינוי, MC מציע עמיתים מעלים ב: בית משפט דיווח, משפט פלילי, מנהל עסקי Paralegal מחקרים. בכל תוכניות לימוד, תלמידים מקבלים חינוך מקיף, מעשי שאין שני לו על ידי כל מכללה לשנים אחרת.

בכל תוכניות לימוד, תלמידים מקבלים חינוך מקיף, מעשי שאין שני לו על ידי כל מכללה לשנים אחרת.

MacCormac תומך ומקדם אוכלוסיית התלמידים המגוונת שלה על ידי בניית הביטחון העצמי של התלמידים, העידוד למידה לאורך חיים, וללמד את הכישורים דרושים כדי להצטיין שלנו משתנה, חברה המורכבת. המשימה שלנו היא לקרוא תיגר לתלמידים מצטיינים עיסוקים אקדמיים הקריירה שלהם ולהכין אותם להיות לומדים מגיל צעיר אזרחים אחראיים בעולם הגלובלי.

למה MC?

בשעת MacCormac מכללה שאנחנו רוצים לכל תלמיד לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם. חינוך MacCormac מכין בוגרי המעבר למוסד ארבע שנים או להיכנס לשוק העבודה. הקשרים החזקים שלנו עם עסקים ותעשייה להבטיח אנו מסוגלים להבטיח את מעבר החלק של תלמידינו בתעסוקה באמצעות תוכניות ההתמחות שלנו. אנחנו כאן כדי לעזור לך לממש את החלום האמריקאי שלך. לא משנה מה השאיפות שלך, סגל ועובדים MacCormac מוקדשים לעזור לך להגיע לשם.

דירוג מיקום HIGH

MacCormac ממשיכה לבנות את המוניטין שלה עבור צבת בוגרת בעבודות או במוסד ארבע שנים בתוך חודשים של סיום לימודים.

מוסמך

הוסמך על ידי נציבות ההשכלה הגבוהות מוסמך על ידי האיגוד הלאומי משפט כתבי לשכת עורכי דין האמריקאי.

תלמידים בכיתות SMALL

הפרופסורים המוכשרים שלנו יודעים כל תלמיד ותלמיד. זה מאפשר שפע של הידיים על הוראה כך שתלמידים יוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם.

מכללה פעמים ראשונות

ייסד את תכנית דיווח המשפט הראשונה בארצות הברית בשנת 1912 והתכנית ללימודי עוזרת המשפטית הראשונה באילינוי ב -1973.

זול

מוכר על ידי ארגון "גיבור שכר הלימוד" במשך ארבע שנים ברציפות.

הסכמי העברה

לקדם את החינוך שלך על ידי העברת לאחד המוסדות השותפים ארבע שנים רבות שלנו כגון שיקגו אוניברסיטת לויולה, אוניברסיטת דה-פול ורוזוולט האוניברסיטה.

שירותי תמיכה אקדמיים

המרכז שלנו האקדמית קריית אונו, אישיות מצוינות מקצועית (CAPPE) קיים לטפח ההצלחה הלימודית של התלמידים, רווחה אישית לספק הדרכה הקריירה.

יש לנו מוניטין לתמיכה בנשים ואימהות חד-הוריות כדי להגיע למטרות הלימודיות והמקצועיות.

לוח זמנים גמיש

התאם הספר סביב אורח החיים הנוכחי שלך ואת הצרכים עם יום, בערב, או שיעורים מקוונים.

מיקום מושלם

MacCormac שוכן בבניין היסטורי Heyworth. נצל אטרקציות ברמה העולמית של שיקגו ברובע עסקי Loop כדי להגביר את ההתפתחות אישיות ומקצועיות.

נְגִישׁוּת

אנחנו נגישים בקלות באמצעות תחבורה ציבורית, דרך זולה נוחה לנסוע למכללה.

מועדונים

להסתבך באחד מספר מועדוני סטודנטים וארגונים שאנו מציעים בקמפוס. אם אתה לא יכול למצוא משהו שמתאים לאינטרסים שלך, אתה יכול ליצור ארגון משלך.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Associate of Science

MacCormac College

המשימה של תוכנית תואר עמית של מדע המשפט הפלילי היא להקנות לתלמידים את הכלים הדרושים כדי להשיג עבודה במקצוע המשפט הפלילי, לרבות קריירה אכיפת החוק, תיקונים, אבטחה פרטית, המ ... [+]

עמית למדע משפט פלילי

הצהרת כוונות משפט פלילית:

המשימה של תוכנית תואר עמית של מדע המשפט הפלילי היא להקנות לתלמידים את הכלים הדרושים כדי להשיג עבודה במקצוע המשפט הפלילי, לרבות קריירה אכיפת החוק, תיקונים, אבטחה פרטית, המשפט לנוער על תנאי ו השחרורים.

מסר VISION המשפט פלילי:

תוכנית המשפט הפלילי של MacCormac תוכר המכללה לאיכות בוגריה. התכנית תספק לתלמידים את הכלים להצליח במאמצי הקריירה שלהם כדי לעמוד באתגרים בתחום המשפט הפלילי מספק.... [-]

ארצות הברית Chicago
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
MacCormac College

המשימה של תוכנית תואר מחקרים Paralegal עמית למדע היא להכין את התלמידים עם הידע והכישורים הדרושים כדי להצליח כמו והעוזרים המשפטיים שמוכנים כדי לענות על הצרכים של הקהילה המ ... [+]

עמית למדע בלימודי Paralegal

מסר העוזרת המשפטי המחקרים MISSION:

המשימה של תוכנית תואר מחקרים Paralegal עמית למדע היא להכין את התלמידים עם הידע והכישורים הדרושים כדי להצליח כמו והעוזרים המשפטיים שמוכנים כדי לענות על הצרכים של הקהילה המשפטית. בוגרי התכנית בעל ידע במונחים משפטיים בסיסיים ונהלים, בניסוח מסמך, אתיקה מקצועית ואינטראקציות לקוח, והם בקיאים ניצול טכנולוגית מחקר.

עוזרת משפטית מחקרי מסר VISION: ... [-]
ארצות הברית Chicago
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
MacCormac College

המשימה של עמית במנהל עסקים של תוכנית תואר במדעי היא לחנך תלמידים מושגי יסוד, טכניקות ומיומנויות הדרושים להצטיין בתחומים עסקיים שונים הקשורים. ... [+]

עמית למדע במנהל עסקים

הצהרת כוונות במנהל עסקים:

המשימה של עמית במנהל עסקים של תוכנית תואר במדעי היא לחנך תלמידים מושגי יסוד, טכניקות ומיומנויות הדרושים להצטיין בתחומים עסקיים שונים הקשורים.

מסר VISION במנהל עסקים:

כדי ליצור סביבת למידה שבה תלמידים להבין את יסודות שיטות עסקיות אתיות והתנהגויות כדי לעזור להם להצליח בסביבה העסקית הגלובלית של המאה ה -21.

ARE YOU אימון קריירה READY? תגלה! חזור על MACCORMAC "החידון נכון אימון קריירה" ... [-]
ארצות הברית Chicago
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
MacCormac College

כתבי המשפט הם אנשי המקצוע אשר ללכוד, להגן, ולשמר את השיא של בית המשפט על ידי הקלטת ההליכים מילה במילה בבית משפט או במהלך תצהירים קדם משפט, שבו הם מיתרגמים תמליל לשימוש על ... [+]

עמית ומדע יישומי בבית המשפט דיווח

כתבי המשפט הם אנשי המקצוע אשר ללכוד, להגן, ולשמר את השיא של בית המשפט על ידי הקלטת ההליכים מילה במילה בבית משפט או במהלך תצהירים קדם משפט, שבו הם מיתרגמים תמליל לשימוש על ידי פקידי בית משפט ועורכי דין.

בית-המשפט דיווח הצהרת כוונות:

זו המשימה של עמית דיווח המשפט של תכנית תואר ומדע היישומים לספק בסיס חזק מורכב משני ידע אקדמי מומחיות טכנית כי יכין את התלמיד לקריירה ככתב שיפוטית מקצועי במגוון רחב של מקומות, כולל מנהלי, ממשלתי , והשופטת. ובראשם את התכונות שיפותחו תחושה טובה של והערכה מקצועיות בכל עת הן בתוך ומחוץ לכיתה.... [-]

ארצות הברית Chicago
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Certificate

MacCormac College

זמן אמת משמשת ביישומים רבים היום לרבות דיווח שיפוטית, לכתוב כותרות, ועגלת מתן. תקשורת גישה בזמן אמת תרגום (לעגלה) ספקי עבודה עם חרשים וכבדי שמיעה במסגרות רבות ושונות, כול ... [+]

תעודה בתקשורת גישה בזמן אמת תרגום (לעגלה)

מהי עגלה לכתוב כותרות?

זמן אמת משמשת ביישומים רבים היום לרבות דיווח שיפוטית, לכתוב כותרות, ועגלת מתן. תקשורת גישה בזמן אמת תרגום (לעגלה) ספקי עבודה עם חרשים וכבדי שמיעה במסגרות רבות ושונות, כולל הארגונית, חינוך, חוק, ואת רפואי; הם בדרך כלל לעבוד הגדרות חינוך כגון אוניברסיטה או בתיכון, בסיוע אדם קשה-של- שמיעה להתקדם דרך בית הספר. בעזרת טכנולוגיה חדשה, ספקים לעגלה יכולים אפילו לעבוד מהבית ולשלוח הכיתובים שלהם דרך האינטרנט לפרט בכיתה. captioners שידור להשתמש באותה טכנולוגיה כמו עיתונאי החצר כדי ליצור את הטקסט אשר לצופים לראות בתחתית מסך הטלוויזיה. הם עשויים כיתוב אירועי ספורט בשידור חי, חדשות, או תוכניות טלוויזיה אחרות. ... [-]

ארצות הברית Chicago
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית