MacCormac College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

MACCORMAC COLLEGE: CHICAGO מסתתר GEM

MacCormac מכללה במרכז העיר שיקגו יש היסטוריה מכובדת ואת עתיד מלהיב. נוסד בשנת 1904, MacCormac כבר מחויב לספק אוכלוסיית התלמידים המגוונת שלה בעלי השכלה יוצאת דופן, תוך בניית הביטחון העצמי של התלמידים ועידוד ללימודי המשך. אנחנו ממוקמים בנוחות בקומה השנייה של הבניין Heyworth ההיסטורי, במרחק צעדים ספורים מפארק המילניום, וקישורי תחבורה מעולים.

המכללה הוסמכה על ידי נציבות ההשכלה הגבוהות ומחזיקה אישורי תכנית רבים על ידי סוכנויות לאומיות מוסמכות. כבת הבכורה, לשנים, פרטי, ללא כוונת רווח מוסד, במדינת אילינוי, MC מציע עמיתים מעלים ב: בית משפט דיווח, משפט פלילי, מנהל עסקי Paralegal מחקרים. בכל תוכניות לימוד, תלמידים מקבלים חינוך מקיף, מעשי שאין שני לו על ידי כל מכללה לשנים אחרת.

בכל תוכניות לימוד, תלמידים מקבלים חינוך מקיף, מעשי שאין שני לו על ידי כל מכללה לשנים אחרת.

MacCormac תומך ומקדם אוכלוסיית התלמידים המגוונת שלה על ידי בניית הביטחון העצמי של התלמידים, העידוד למידה לאורך חיים, וללמד את הכישורים דרושים כדי להצטיין שלנו משתנה, חברה המורכבת. המשימה שלנו היא לקרוא תיגר לתלמידים מצטיינים עיסוקים אקדמיים הקריירה שלהם ולהכין אותם להיות לומדים מגיל צעיר אזרחים אחראיים בעולם הגלובלי.

למה MC?

בשעת MacCormac מכללה שאנחנו רוצים לכל תלמיד לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם. חינוך MacCormac מכין בוגרי המעבר למוסד ארבע שנים או להיכנס לשוק העבודה. הקשרים החזקים שלנו עם עסקים ותעשייה להבטיח אנו מסוגלים להבטיח את מעבר החלק של תלמידינו בתעסוקה באמצעות תוכניות ההתמחות שלנו. אנחנו כאן כדי לעזור לך לממש את החלום האמריקאי שלך. לא משנה מה השאיפות שלך, סגל ועובדים MacCormac מוקדשים לעזור לך להגיע לשם.

דירוג מיקום HIGH

MacCormac ממשיכה לבנות את המוניטין שלה עבור צבת בוגרת בעבודות או במוסד ארבע שנים בתוך חודשים של סיום לימודים.

מוסמך

הוסמך על ידי נציבות ההשכלה הגבוהות מוסמך על ידי האיגוד הלאומי משפט כתבי לשכת עורכי דין האמריקאי.

תלמידים בכיתות SMALL

הפרופסורים המוכשרים שלנו יודעים כל תלמיד ותלמיד. זה מאפשר שפע של הידיים על הוראה כך שתלמידים יוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם.

מכללה פעמים ראשונות

ייסד את תכנית דיווח המשפט הראשונה בארצות הברית בשנת 1912 והתכנית ללימודי עוזרת המשפטית הראשונה באילינוי ב -1973.

זול

מוכר על ידי ארגון "גיבור שכר הלימוד" במשך ארבע שנים ברציפות.

הסכמי העברה

לקדם את החינוך שלך על ידי העברת לאחד המוסדות השותפים ארבע שנים רבות שלנו כגון שיקגו אוניברסיטת לויולה, אוניברסיטת דה-פול ורוזוולט האוניברסיטה.

שירותי תמיכה אקדמיים

המרכז שלנו האקדמית קריית אונו, אישיות מצוינות מקצועית (CAPPE) קיים לטפח ההצלחה הלימודית של התלמידים, רווחה אישית לספק הדרכה הקריירה.

יש לנו מוניטין לתמיכה בנשים ואימהות חד-הוריות כדי להגיע למטרות הלימודיות והמקצועיות.

לוח זמנים גמיש

התאם הספר סביב אורח החיים הנוכחי שלך ואת הצרכים עם יום, בערב, או שיעורים מקוונים.

מיקום מושלם

MacCormac שוכן בבניין היסטורי Heyworth. נצל אטרקציות ברמה העולמית של שיקגו ברובע עסקי Loop כדי להגביר את ההתפתחות אישיות ומקצועיות.

נְגִישׁוּת

אנחנו נגישים בקלות באמצעות תחבורה ציבורית, דרך זולה נוחה לנסוע למכללה.

מועדונים

להסתבך באחד מספר מועדוני סטודנטים וארגונים שאנו מציעים בקמפוס. אם אתה לא יכול למצוא משהו שמתאים לאינטרסים שלך, אתה יכול ליצור ארגון משלך.

מיקומים

שיקגו

כתובת
MacCormac College
29 East Madison St.
2nd Floor

IL 60602 שיקגו, אילינוי, ארצות הברית