Links English Language Institute

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עלינו

המכון ללימודי אנגלית הוא מוסד חינוכי מוביל ב Ironbound - ניו ג 'רזי.

המשימה שלנו ואת המטרות

המשימה שלנו היא לספק שאינם ילידי אנגלית דוברי אנגלית עם דרמטית מיומנויות שפה משופרות על ידי מתן תכנית לימודים משולבת ומבוססת, ועל ידי מתן יחס קטן בין תלמידים למורים. תלמידינו מוסמכים במיומנות השפה הנדרשת להשגת יעדיהם האקדמיים ו / או להשגת הזדמנויות תעסוקה משופרות ו / או הזדמנויות להעשרה אישית. מתודולוגיית הוראה יעילה ומדריכים מוסמכים תומכים במשימה שלנו.

אנו מאמינים כי המטרות הבאות ינחו את החלטותינו ויתמכו במשימתנו.

1. לקיים את המחויבות שלנו להיות גוף סטודנטים מגוונים תוך הבטחת הצרכים האקדמיים המיידיים (הפרגמטיים) של התלמידים שלנו נפגשו.

2. כדי למשוך ולשמר אנשי סגל ומנהלים מנוסים על מנת ליצור רשת תומכת המעודדת חידוד מתמיד של תוכנית הלימודים של בית הספר שלנו וסביבתו של התלמיד.

3. לספק סביבה המעודדת הבנה עמוקה יותר של התרבות האמריקאית, ומבטיחה שהתלמידים שלנו יוכלו לנווט בהצלחה את חיי היומיום שלהם בארה"ב.

לומד איתנו

ב המכון ללימודי אנגלית אנו גאים על הקשרים שאנו מטפחים עם התלמידים בתוך הכיתה ומחוצה לה. כאן ב"קישורים ", התלמידים הם הראשונים לשים את הראשון ואת תוכנית הלימודים שלנו מדגים את זה.

גודל הכיתה הקטן לא רק נותן לכל תלמיד את היכולת למקסם את הדיבור שלהם בכיתה, אלא גם מאפשר להם זמן אישי בכיתה עם המורה. שיעורים ופעילויות נועדו להעצים את התלמידים שלנו עם המבנה והידע הדרוש כדי לתקשר בביטחון באנגלית בהקשרים יומיומיים ומצבים.

המטרה שלנו היא לעזור לתלמידים שלנו לפתח את המיומנות הנדרשת שהם צריכים כדי להיות מסוגל לתקשר עם כל דובר או יליד דובר אנגלית הם עלולים להיתקל.

אנו שואפים להציע תוכנית לימודים המתייחסת ליישומים אמיתיים של שפה זרה ולא רק לשיעורים גנריים מתוך ספר.

המטרה שלנו היא לסטודנטים להיות מסוגלים לקחת את מה שהם למדו בכיתה בכל יום נתון להיות מצויד להשתמש בו ברגע שהם עוזבים את הכיתה.

  • מורים מנוסים
  • כיתות דינמיות
  • סביבה ידידותית
  • טכניקות וחומרים מודרניים
  • אנחנו עושים למידה מהנה

¿האם אתה רוצה להתחיל ללמוד אנגלית?

אנו מציעים מגוון רחב של שיעורים בוקר וערבים, כמו גם שיעורים בסוף השבוע שיכולים להתאים אפילו את לוח הזמנים העמוס ביותר. עם מורים מנוסים שלנו שיעורים קטנים אנחנו בטוח לעזור לתלמידים להשיג את המטרות שלהם מן שיפור דקדוק להקטנת המבטא, מבחן הכנה ומעבר.

קבלת פנים לסטודנטים מאז 2005

בית הספר הוקם בשנת 2005 על ידי סנזנה אופאץ ' תחת שם עסק אחר. באותו זמן התחלנו עם כמה תלמידים. עם מורים מעולה תוכנית איכות הצלחנו לגדול לתוך אחד המוסדות ESL מכובד ביותר באזור.

בשנת 2013 הפכנו המכון ללימודי אנגלית ואת המוניטין של בית הספר שלנו גדל בשל סיפורי הצלחה רבים. התלמידים שלנו נע בין אנשים ממעמד הפועלים לאלה עם רקע אקדמי.

כוחו של המוסד שלנו טמון בה היכולת להתאים את הצרכים של תלמידים שונים מגיעים מכל רחבי העולם.

תעודה

המכון ללימודי אנגלית הוא מוכר על ידי ועדת הסמכה לתכנית אנגלית (CEA) לתקופה של דצמבר 2013 עד דצמבר 2018 ומסכים לקיים את תקני CEA עבור תוכניות ומוסדות שפה אנגלית.

המכון ללימודי אנגלית גם מאושר על ידי מחלקת ההגירה של ארה"ב לרשום סטודנטים זרים שאינם עולים.

עדויות סטודנטים

אני אוהב את בית הספר הזה! המורים והחומרים נהדרים. שיפרתי הרבה את האנגלית שלי. נהניתי כל יום שביליתי בבית הספר. אני ממליץ קישורים עם כל הלב שלי!

סוניה קווקה - בוסניה והרצגובינה

קישורים בית הספר האנגלי הוא בית ספר נהדר באזור ניוארק. היתה לי שם חוויה נהדרת. מורים נחמדים, סטודנטים ממדינות רבות בעולם. למדתי הרבה!

סואמילאה ואודראוגו - בורקינה פאסו

היי, שמי איידנה. אני מקזחסטן. זה היה תענוג גדול ללמוד כאן קישורים, המורים הם מאוד תומכים נהדר לפתור ספקות. אני אוהבת ללמוד בלינקס.

איידנה נורקהאן - קזחסטן

מיקומים

ניוארק

Links English Language Institute

כתובת
43 Ferry St.
NJ. 07105 ניוארק, ניו ג'רזי, ארצות הברית
טלפון
+1 973-465-4121