קרא את התיאור הרשמי

מורשת היא בית ספר עסקי יוקרתי הממוקם בניו יורק, המציע תוכניות תעודה בסביבה אקסקלוסיבית, מדרגה ראשונה. מרצים מצטיינים לצד שירותי יוקרה, ומצב של אמנות בקמפוס באחד המבנים החזקים ביותר בעולם הוא רק חלק קטן ממה הסטודנטים יצפו. תלמידי Legacy Business School זוכים לתמיכה בחיבור עם אנשים שזכו לשבחים ומעסיקים פוטנציאליים. עם השלמת התוכנית, סטודנטים יקבלו תעודה מבית Legacy Business School . הכיתות הן ברמה עולמית ומספקות הגדרות אינטימיות המציעות תשומת לב אישית אופטימלית לכל תלמיד.

106703_pexels-photo-697675.jpeg

בלעדיות

סטודנטים מדור קודם לומדים בסביבה יוקרתית ברמה עולמית. מורשת מאמין במגבלה של 10 תלמידים בכיתה כדי לוודא כל תלמיד מקבל אימון אישי מן הפרופסורים שלהם ואת הניסיון האישי לעשות את הצעד הבא להצלחה!

מְיוּמָנוּת

בבית Legacy Business School , התלמידים שלנו לשפר את כישוריהם, למצוא את דרכם להצלחה האישית שלהם ולקבל מידע תובנה חשובה ואנשי קשר בתחום / תחום, שבו הם מעוניינים.

יוקרה

Legacy Business School ממוקם במגדל טראמפ בשדרה החמישית בניו יורק, אחד המבנים החזקים ביותר בעולם. התלמידים שלנו חווים ולומדים כל יום יותר על המותגים הגדולים ביותר בעולם.

שביעות רצון

תלמידיו של Legacy Business School חווים תפיסה חדשה של חינוך. הקורסים והטיולים המדהימים בשילוב עם שירותים בלעדיים מסייעים לסטודנטים שלנו ללמוד וליהנות יותר!

106704_pexels-photo-920379.jpeg

מעמדנו

"אנחנו מגשרים את הקשר של חדשנות וחיים מלאים במטרה מעוררת השראה לדור הבא של יזמים עולמיים".

בליבת בית הספר שלנו יש את האמונה כי המורשת של אחד הוא מתנה. אנו נותנים השראה לתלמידים להשאיר את חותמם על עשייתם, להעניק לעולם את הידע והערכים שלהם. אנו לגשר על הקשר של חדשנות וחיים מלאים מטרה מעוררת השראה את הדור הקרוב של יזמים גלובליים. יצירת מורשת משמעותית ומשמעותית היא המפתח לצמיחתו של אדם. באמצעות מנהיגות חזקה וגילוי מתמשך של העצמי, אנו מאמינים כי כל תלמיד מגיע צעד אחד קרוב יותר כדי לעורר הדורות הבאים, תוך השגת שאיפות משלהם.

LEGACY מזמינה את התלמידים לחוות את החיים במלואם, להציע רעיונות נועזים וממוקמת אותם באומץ.

106705_pexels-photo-318236.jpeg

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Certificate

Legacy Business School

Legacy Business School תעודת הסמכה היא תוכנית לשלושה חודשים המורכבת של שישה קורסים ללמד את התלמידים כיצד עסקים פועלים בתעשיית האופנה הגלובלית המתפתחת. הקורסים הבסיסיים במ ... [+]

Legacy Business School תעודת הסמכה היא תוכנית לשלושה חודשים המורכבת של שישה קורסים ללמד את התלמידים כיצד עסקים פועלים בתעשיית האופנה הגלובלית המתפתחת. הקורסים הבסיסיים במיתוג ומיצוב, ניהול מוצרים ושיווק אסטרטגי עולמי מוצגים.

סקירת תוכנית אישור

תעודת 3 חודשים ניהול אופנה בבית Legacy Business School יש את המטרה, כי בוגרי תוכנית זו יקבלו את רמת הכניסה מיומנויות עסקיות המאפשרים להם לעבוד בתעשייה דינמית זו המתעוררים.... [-]

ארצות הברית ניו יורק
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Legacy Business School

Legacy Business School של אופנה ניהול תעודת הסמכה עם התמחות היא תוכנית בת 18 שבועות המורכבת של שישה קורסים ללמד את התלמידים כיצד עסקים פועלים בתעשיית האופנה הגלובלית המתפ ... [+]

Legacy Business School של אופנה ניהול תעודת הסמכה עם התמחות היא תוכנית בת 18 שבועות המורכבת של שישה קורסים ללמד את התלמידים כיצד עסקים פועלים בתעשיית האופנה הגלובלית המתפתחת. הקורסים הבסיסיים במיתוג ומיצוב, ניהול מוצרים ושיווק אסטרטגי עולמי מוצגים. תוכנית זו מסתיימת בהתמחות של שישה שבועות עם קמעונאי בתעשיית האופנה, שם לתלמידים תהיה הזדמנות ליישם את המיומנויות שהם למדו במהלך הקורס, כולל משימות יום-יומיות כמו סיוע ללקוחות וניהול מלאי, כמו כמו גם תכנון התנדנדות אירוע.... [-]

ארצות הברית ניו יורק
ספטמבר 2020
תכנית מלאה
18 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית