International Education Center At Diablo Valley College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

למה לבחור חברת החשמל @ DVC?

מרכז לחינוך בינלאומי בדיאבלו מכללת העמק מכין אותך ל דיאבלו מכללת העמק

המרכז לחינוך הבינלאומי בDVC הוא תכנית מוכחת עם מורים מוכשרים, מקצועיים המספקים בדיוק מה שאתה צריך כדי להצליח, ובם:

אנגלית אינטנסיבית והכנה אקדמית, עם הפעלות 8 שבועות אין דרישת TOEFL להירשם בDVC למי שישלים את התכנית מתקדם B אנגלית אין דרישת TOEFL להירשם בDVC למי שישלים את התוכניות אקדמיות הגשר מגוון רחב של פעילויות תרבותיות וחברתיות מתוכננות רכז דיור שמבקר וראיונות כל משפחות Homestay על מנת להבטיח איכות, ומסייע לתלמידים עם דירה ואפשרויות דיור אחרות תלמידים בעלי מוטיבציה גבוהה: 95% ממשיכים לרמת אוניברסיטה דיאבלו מכללת העמק היא מוסד מזין מספר אחד באוניברסיטת קליפורניה בברקלי עבור שני הסטודנטים המקומיים ובינלאומיים.

דיאבלו מכללת עמק (DVC)

נוסד בשנת 1949, דיאבלו מכללת העמק בPleasant Hill, קליפורניה היא מכללה ציבורית קהילה שיושבת בצל ההר דיאבלו, ליד ברקלי וסן פרנסיסקו. הוא מספק סביבה בטוחה, ידידותית תורמת ללימוד. חלק מהמשימה של DVC הוא לספק את כל חברי הקהילה עם נגישות להשכלה גבוהה ומסלול סביר לתואר באוניברסיטה. מתן בשנתיים הראשונות של התואר הראשון בארה"ב, יש DVC אחת התוכניות המצליחות ביותר העברת האוניברסיטה בקליפורניה.

ארבע סיבות מצוינות ללמוד במכללת עמק דיאבלו (DVC)

  1. אקדמאים מצוינים:

2 שנים בDVC + 2 שנים באוניברסיטה = תואר הראשון. לאחר שלמד שנתיים בDVC, יש תלמידים אפשרויות רבות להעביר לאוניברסיטה כדי להשלים את התואר הראשון שלהם בשנים בלבד יותר.

DVC מעביר יותר תלמידים לאוניברסיטת ברקלי מכל מוסד אחר בארה"ב. יש DVC ערבויות העברת כניסה (TAG) שמבטיחות סטודנטים בינלאומיים הודאה לUC Davis, אוניברסיטת קליפורניה, אוניברסיטת קליפורניה מרסד, אוניברסיטת קליפורניה בסנטה ברברה ואוניברסיטת קליפורניה בסנטה קרוז. בנוסף, יש DVC הסכמי העברה עם כל אוניברסיטאות מדינת קליפורניה 23 הכוללות אוניברסיטת סן פרנסיסקו מדינה, אוניברסיטת מדינת סן חוזה וסן דייגו סטייט.

  1. ערך מצוין:

    החל התואר הראשון שלך בDVC יכול לחסוך לכם אלפי דולרים בהשוואה למתחיל באוניברסיטת ארבע שנים.

    שכר הלימוד בDVC לסטודנטים בינלאומיים במשרה מלאה הוא כ 6000 $ לשנה אקדמית, ש הוא בין שכר הלימוד הנמוך ביותר בארה"ב.

  2. שירות לסטודנט מצוין:

    הקבלה של DVC הסטודנטים בינלאומיים ושירותי משרד (ISAS) מספק תמיכה בסטודנטים כדי להבטיח ששהותכם בDVC היא מוצלחת ומהנה. צוות ISAS מציע יחס אישי לכל תלמיד באמצעות ייעוץ קבלה, אורינטציה אקדמית, רישום כמובן, הגירה, דיור, ביטוח בריאות ותעסוקה ייעוץ. המרכז של DVC אנגלית שפה, המרכז לחינוך הבינלאומי (IEC), מציע תוכניות בשפה אינטנסיביות אקדמיות אנגלית כדי להכין אותך ללימודים באוניברסיטה. סטודנטים בחברת החשמל נעזרים בהעברה לDVC, מה שהופך את התהליך פשוט וזמן יעיל.

  3. מיקום מצוין:

DVC ממוקם בעיר Pleasant Hill באזור מפרץ סן פרנסיסקו במדינת קליפורניה.

Pleasant Hill, פרבר של סן פרנסיסקו, הוא עיר של 34,000 אנשים עם תחושה חזקה של מבקרים קהילה וקסם עיירה קטן מושך בכל שנה. Pleasant Hill נהנה מאקלים מתון עם כמעט 300 ימי שמש בשנה. Pleasant Hill הוא רק 38 דקות ברכבת ישירה למרכז העיר סן פרנסיסקו. סן פרנסיסקו נחשבת לאחת הערים היפות ביותר בעולם ומתגאה ברמה עולמית מוזיאונים, מסעדות וחנויות.

בסופי השבוע, אתה לא יותר מכמה שעות מנהנים סקי גדול בהרי סיירה נוואדה, טיולים בפארק הלאומי יוסמיטי, טעימות יין בעמק נאפה המפורסם או גלישה באוקיינוס ​​השקט.

תוכניות המוצעות:

סטודנטים יכולים לבחור מתוך יותר מ 45 המטבעות העיקריים ו -40 תוכניות תעודה. DVC מציע תעודה באמנויות, תואר עמית במדע, תעודת תוכניות הישג והעברה לאוניברסיטאות של ארבע שנים. תלמידים שסיימו את התעודות או מעלות עמית זכאים להכשרה מעשית אופציונלית, שנה אחת עבודת יתרון לסטודנטים בינלאומיים.

תאריכי התחלה:

אוגוסט (סמסטר סתיו) או ינואר (סמסטר האביב).

מועדי יישום:

ליפול סמסטר: סמסטר 1 / האביב ביוני: נובמבר 1

הסמכה:

DVC הוא מכללה ציבורית קהילה והוא מוכר על ידי ועדת המכללות הקהילתית של האגודה המערבית של בתי ספר והמכללות (WASC) כישות המספקת חינוך איכותי יותר לאמריקאי, כמו גם סטודנטים בינלאומיים.

מספר התלמידים:

מספר כ -20,000 סטודנטים במשרה מלאה וחלקי של סטודנטים בינלאומיים: יותר מ -1,500 תלמידים ממדינות 68

פעילויות סטודנט:

יש DVC מעל 30 מועדוני סטודנטים מייצגים מגוון רחב של אינטרסים מתיאטרון, מחול, מוסיקה, תזמורת, דיבור בפני קהל, עסק לממשלת תלמיד. לתלמידים המעוניינים באתלטיקה, DVC מספק 13 ספורט רמת מכללות לגברים ולנשים, כגון בייסבול, כדורסל, פוטבול אמריקאי, טניס, שחייה וכדור מים. תלמידים גם מוזמנים להירשם לקורסי חינוך גופני שונים, כוללים ריקוד, ספורט מים, באולינג, גולף, כדורגל וכדורעף, רק כדי שם כמה.

דיור:

יש סטודנטים בינלאומיים מספר אפשרויות לאירוח חי. תלמידים יכולים לבחור לחיות בHomestay עם משפחה אמריקנית, בדירה פרטית במרחק הליכה מהקמפוס, או לארגן דיור שלהם. אירוח Homestay מנוהל על ידי דיאבלו העמק Homestay ומידע נוסף על איך ליישם את יכול להיות באתר האינטרנט שלהם: http://www.diablovalleyhomestay.com/ אירוח דירה מנוהל על ידי שירותי המגורים Rexidence ותלמידים יכולים ליישם באופן מקוון דרך אתר האינטרנט שלהם: http: //www.rexidence.com מידע נוסף בנוגע לדיור נגיש בhttp://www.dvc.edu/international/resources/housing.htm

ביטוח רפואי:

כל האשרה F-1 הסטודנטים הבינלאומיים נדרשים לרכוש ביטוח רפואי מDVC כל סמסטר. ביטוח רפואי מתווסף העלות של שכר לימוד וחייב להיות משולם בשבועות הראשונים של הסמסטר.

תנאי קבלת DVC:

כדי להיות זכאי להגיש בקשה לDVC, עליך השיג את המקבילה של תעודה בגרות אמריקנית ולהיות לפחות 16 שנים של גיל. תלמידים שהשפה היא לא אנגלית או שלא סיים בית ספר תיכון אנגלי-בינוני, חייבים גם לספק הוכחה של מיומנות אנגלית. DVC מקבל השלמה של חברת החשמל מתקדם B רמה, TOEFL (500 PBT או IBT 61), 4 ITEP, או IELTS עם ציון מינימאלי של 5.5 להודאה. * בדיקות TOEFL PBT יש לנקוט בתוך ארה"ב

מרכז הבינלאומי לחינוך במכללת עמק דיאבלו (IEC)

המרכז הבינלאומי לחינוך במכללת עמק דיאבלו (IEC) נפתח בשנת 2000, ומאז בברכה סטודנטים מלמעלה מ -40 מדינות. המרכז לחינוך הבינלאומי מציע אנגלית אינטנסיבית, הכנה אקדמית והודאה מותנית לדיאבלו מכללת עמק (DVC); מספר המכללה הקהילתית העברה אחד לאוניברסיטת ברקלי! חברת החשמל מציעה 6 רמות של ESL האקדמי שונות ויש לו 6 מפגשים בשנה, כי הם ארוכים כל 8 שבועות. בנוסף, צוותי של חברת חשמל עם DVC להציע 3 תוכניות גשר אקדמיות בשנה.

עם השלמת הרמה הגבוהה ביותר של אנגלית, 95% מתלמידים של חברת החשמל להמשיך את לימודיהם במכללת עמק דיאבלו ומכללות אחרות ואוניברסיטאות ברחבי ארה"ב באמצעות תכנית ההעברה, תלמידים יכולים להשלים את השנתיים הראשונות של לימודים לתואר ראשון ולאחר מכן להעביר ל מספר אוניברסיטת קליפורניה הקמפוסים, הקמפוסים אוניברסיטת מדינת קליפורניה, אוניברסיטאות פרטיות או מחוץ למדינה.

ארבע סיבות מצוינות ללמוד אנגלית במרכז לחינוך הבינלאומי (IEC)

אקדמאים מצוינים:

כיתות קטנות עם מקסימום של 15 תלמידים כדי להבטיח תלמיד נמוך יחס מורה, פרט תשומת לב, והצלחה תלמיד. מדריכים מאוד מיומנים כל מחזיק תואר שני בהוראת אנגלית כשפה שנייה (TESL), בלשנות או שדה בנושא ולמדו בחו"ל. תלמידים מאוד מוטיבציה: 95% מתלמידים של חברת החשמל ימשיכו לDVC או אוניברסיטאות אחרות.

כניסה קלה:

דרישות פשוטות הודאה: יישום של חברת חשמל, אגרת בקשה, וחשבון בנק. אין TOEFL נדרש להעביר לDVC. יש תלמידים שסיימו את הרמה הגבוהה ביותר של ESL האקדמי בחברת חשמל כניסה ישירה לDVC מבלי לקחת TOEFL. מספר תאריכי התחלה ותוכניות לשנה: 1) 8 שבוע שבוע תוכניות אקדמי תכנית אנגלית 2) 6-7 אקדמי גשר דרך DVC 6 תאריכי התחלה לאקדמי ESL, 3 תאריכי התחלה מתוכניות גשר וכתוצאה מכך אין "זמן למטה" מחכים לסמסטר להתחיל.

שירות לסטודנט מצוין:

פעילויות רבות מאורגנות כמו גם הזדמנויות התנדבות ושירות לקהילה. סדנאות שבועיות ותלמיד ייעוץ כגון עזרה בשיעורי בית, העברת DVC, הפעלות מידע תכנית הגשר, וייעוץ אקדמי. הנחות גישה לספריית DVC, מעבדות מחשבים, וחנות ספרים.

מיקום מצוין:

חברת החשמל נמצאת ממש מעבר לרחוב מDVC ושיעורים מתקיימים בשני קמפוסי DVC וחברת החשמל קמפוס. מרחק הליכה למרכז מעבר אוטובוס המספק נסיעה מהירה וקלה ומקמפוסים של חברת חשמל וDVC ותחנת רכבת לסן פרנסיסקו.

פעילויות סטודנט:

חברת חשמל מספקת לתלמידים הזדמנויות רבות לתרגל מיומנויות האנגלית שלהם בעולם האמיתי. טיולי סוף השבוע, התנדבות, סדנאות אקדמיות, ופעילויות יומיומיות מאורגנים 3-5 פעמים בשבוע על מנת להדגיש ולנצל את הסביבה המהנה ומרגשת קליפורניה יש להציע. מטיולי שלג סקי לעזרה בשיעורי בית יום שישי, סיורים בקמפוס אוניברסיטה להתנדבות מקלט לחסרי בית, הפעילויות של חברת החשמל הן כל כך הרבה יותר מטיולי כיף. אנו מעודדים את הסטודנטים להצטרף לפעילויות לא רק להרחיב את המחקר בחו"ל הניסיון שלהם, אבל לתרגל את האנגלית ולהכיר את סביבתם, כמו גם חבריהם לכיתה. חלק מפעילויות אלה הם ללא תשלום ואולם, חלקם דורשים תשלום נוסף.

דיור:

יש סטודנטים בינלאומיים מספר אפשרויות לאירוח חי. תלמידים יכולים לבחור לחיות בHomestay עם משפחה אמריקנית, בדירה פרטית במרחק הליכה מהקמפוס, או שהם מארגנים דיור שלהם. אירוח Homestay מסודר ומנוהל על ידי דיאבלו עמק Homestay.

הוראות כיצד ליישם יכולות להיות באתר האינטרנט שלהם:

http://www.diablovalleyhomestay.com/ אירוח דירה מסודר ומנוהל על ידי שירותי מגורים Rexidence ותלמידים יכול ליישם באופן מקוון דרך אתר האינטרנט שלהם: http://www.rexidence.com מידע נוסף בנוגע לדיור נגיש בכתובת http: // www .iec-dvc.org / דיור /

ביטוח רפואי:

כל האשרה F-1 הסטודנטים הבינלאומיים נדרשים לרכוש ביטוח רפואי מחברת החשמל בתחילת כל מפגש. חברת החשמל מקבלת רק ויתורים ביטוח רפואיים מויזת F-1 מחקר סטודנטים בינלאומיים

מיקום:

כל תלמידי IEC החדשים לקחת בדיקת מיקום בכיוון כדי לקבוע את הרמה שלהם באנגלית. במהלך השמת סטודנטים מבחן נבחנים על הידע שלהם בקריאה, כתיבה, דיבור, דקדוק, ומקשיב באנגלית. חברת חשמל אינו מציעה קורסים למתחילים מוחלטים של לימוד שפה האנגלית. סטודנטים פוטנציאליים של חברת חשמל צריכים כישורי איות בסיסיים, יוכלו לכתוב משפטים, ולהיות מסוגל לקרוא ולהבין סעיפים פשוטים. בעוד תלמידים ללא הכישורים האלה עדיין עשויים להשתתף חברת חשמל, הם עשויים להתבקש לשכור מורה אישי ולחזור על הכיתה ברמת הבסיס עד כישורים אלה שולטים.

מיקומים

היל Pleasant

Diablo Valley College

כתובת
International Education Center at Diablo Valley College (IEC)
246 Golf Club Road,
Pleasant Hill

94523 היל Pleasant, קליפורניה, ארצות הברית
אתר אינטרנט
טלפון
+1 925-685-1230