קרא את התיאור הרשמי

ICLS מספק אנגלית כשפה שנייה (ESL) כיתות לאנשי מקצוע וסטודנטים בכיתות הבנפרד ממוקדים כדי לענות על הצרכים של התלמידים.

בICLS, אנו מתמקדים ביצירת קהילה באמצעות השירות שלנו הידידותי האישי, מדריכים מסורים, וטיולים מחוץ לכיתה שקידום הבנה ושיחה תרבותיות. הסטודנטים ESL שלנו הם אנשים, לא מספרים.

מדריכי ESL משתמשים בשיטת השיח המושרית, אשר מעודדת בפועל בעל פה קבוע בכיתה על ידי העוסקים תלמידים בבורסה רציפה עם המורה. שיטה זו מסייעת לתלמידים לשקוע באנגלית, כדי שיוכלו לדבר ולהבין את השפה כשפה אם.

שיעורים מתקיימים בבית הספר ממוקם בנוחות שלנו בלב וושינגטון. מוצע בכל הרמות, תכנית 'ICLS נמרצת אנגלית (IEP) מדגישה דיבור, הקשבה, קריאה, הכתיבה והבנה לאנשים, דיפלומטים, אנשי עסקים וסטודנטים שצריך לשפר את כישוריהם לעבודה, התמחות, או ללמוד באוניברסיטה. תלמידים מקבלים נכנסים בדיקת מיקום כדי לקבוע את רמת הכניסה שלהם; אנגלית היא השפה היחידה המשמשת בכיתה.

תכנית ESL שלנו היא מעבר לדלתות הכיתה שלנו. אנו מספקים לתלמידים עם מידע על פתרונות דיור כדי לעזור להם להתיישב בוושינגטון וטיולים למוזיאונים, פעילויות חוצות, חנויות, מסעדות ולעזור להם להיות בטוחים יותר במיומנויות השיחה שלהם.

בגלל ICLS מוסמך על פי חוק הפדרלי לרשום תלמידים זרים שאינם מהגרים, סטודנטים באשרה F-1 יהיה לשמור על מעמד תלמידם כאשר הם להירשם איתנו.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

International Center For Language Studies

ICLS מציע הדרכה בשפה בלמעלה מ 85 שפות עבור יחידים, חברות, עמותות, וגופים ממשלתיים. ... [+]

ICLS מציע הדרכה בשפה בלמעלה מ 85 שפות עבור יחידים, חברות, עמותות, וגופים ממשלתיים. אנו מציעים תזמון גמיש כדי להכיל שני אנשי המקצוע שצריך ללמוד שפה מסוימת לתפקידם וסטודנטים פרטיים במשרה מלאה שלומדים איתנו 6-10 חודשים.

שיעורים בשפה זרה שלנו הם תוצאות מוכווני כדי להבטיח שאנו לענות על הצרכים הספציפיים של המשתתפים. יחד עם תוכנית לימודים אישית המדגישה דיבור והקשבה, המשתתפים מתוודעים ההבדלים התרבותיים של מדינת היעד ועסקית נימוסים והליכות.... [-]

ארצות הברית Washington
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
6 - 10 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
International Center For Language Studies

ICLS גאה לעבוד עם אוניברסיטאות וחברות להציע תוכניות חילופי אימונים אישית לקבוצות. ... [+]

ICLS 'אנגלית שפת החטיבה כוללת תכנית התמחות בשירות מלא ייחודית שנקרא Win (רשת ההתמחות הבינלאומית וושינגטון) בארצות הברית. ICLS ' התוכנית מציבה סטודנטים ואנשי מקצוע בינלאומיים התמחויות באיכות גבוהה מבוקש בארה"ב לחברות וארגונים. כל מועמדים מוקרנים ולקבל הכשרת מיומנויות תרבותית כדי להתאים את הצרכים של הארגון המארח ולהבטיח חוויית מוצלחת עבור שני המתמחים וחברות מארח.

צוות ICLS בעלי ניסיון רב בעבודה עם מתמחים בינלאומיים וחברות מארח בארצות הברית ולהבין את המצבים העומדים בפני שני צדדים. אנא צרו איתנו קשר היום כדי ללמוד עוד על תוכנית ייחודית זו להערכה רבה.... [-]

ארצות הברית Washington
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
International Center For Language Studies

מוצע בכל הרמות, תכנית 'ICLS נמרצת אנגלית (IEP) מדגישה דיבור, הקשבה, קריאה, הכתיבה והבנה לאנשים, דיפלומטים, אנשי עסקים וסטודנטים שצריך לשפר את כישוריהם לעבודה, התמחות, או ... [+]

מוצע בכל הרמות, תכנית 'ICLS נמרצת אנגלית (IEP) מדגישה דיבור, הקשבה, קריאה, הכתיבה והבנה לאנשים, דיפלומטים, אנשי עסקים וסטודנטים שצריך לשפר את כישוריהם לעבודה, התמחות, או ללמוד באוניברסיטה. תלמידים מקבלים נכנסים בדיקת מיקום כדי לקבוע את רמת הכניסה שלהם; אנגלית היא השפה היחידה המשמשת בכיתה.

תכנית ESL שלנו היא מעבר לדלתות הכיתה שלנו. אנו מספקים לתלמידים עם מידע על פתרונות דיור כדי לעזור להם להתיישב בוושינגטון וטיולים למוזיאונים, פעילויות חוצות, חנויות, מסעדות ולעזור להם להיות בטוחים יותר במיומנויות השיחה שלהם. בגלל ICLS מוסמך על פי חוק הפדרלי לרשום תלמידים זרים שאינם מהגרים, סטודנטים באשרה F-1 יהיה לשמור על מעמד תלמידם כאשר הם להירשם איתנו.... [-]

ארצות הברית Washington
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Washington D.C.