Illinois Eastern Community Colleges

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על Illinois Eastern Community Colleges

ברוכים הבאים Illinois Eastern Community Colleges ואת ארבעת המחוזות של מכללות מכללת קהילה, מכללת לינקולן טרייל, אולני סנטרל קולג ', ו Wabash עמק קולג'. IECC הוא כאן כדי לעזור לך לעשות בחירות הקריירה אשר ידריך אותך דרך המאה ה -21 - אם אתה בוגר תיכון האחרונות או מבוגר מבוגר המחפשים קריירה חדשה.

IECC מציעה מגוון רחב של תואר ותוכניות תעודה שיכולים לעזור לך להשיג את מטרות הקריירה שלך, או שאתה יכול פשוט לקחת קורס או שניים כדי לשפר את היכולות שלך או לחקור תחומי עניין חדשים.

כאפשרות אחת, אתה יכול להתחיל בהכנות לקריירה על ידי השלמת תואר עמית בתוכנית ההעברה ב- IECC, ולאחר מכן להמשיך במוסד בכיר כדי להשלים תואר ראשון. בחירה זו דורשת בדרך כלל כארבע שנות לימוד עבור סטודנט במשרה מלאה - שנתיים במכון לחקר תעסוקה, ושנתיים במוסד הבכיר. החינוך הכללי של IECC Core Coreic הופך את תהליך ההעברה למכללות ואוניברסיטאות באילינוי פשוט ואמין. IECC גם יש הסכמי הבאת כפול תוכניות הקבלה עם אוניברסיטאות אינדיאנה ספציפיים.

כאפשרות נוספת, אתה יכול להיכנס לקריירה רק לאחר שנתיים של מחקר או פחות על ידי להרשם באחת התוכניות הטכניות של IECC. תוכניות לתואר עמית דורשות שנתיים של עבודה כמובן, ותוכניות תעודה בדרך כלל דורשים שנה של מחקר או פחות.

התוכניות מחולקות לקטגוריות קריירה עבור תוכניות העברה ותוכניות. בחר את הקטגוריה ואת התוכנית שתואמות את האינטרסים הקריירה שלך, ולאחר מכן לתזמן פגישה עם יועץ באחת מארבע המכללות כדי לבחור את הקורסים תצטרך. הכיתות נלמדות באופן מסורתי ומקוון כדי לענות על צורכי התלמידים.

אם אתה מתלבט על בחירת הקריירה שלך, יועצים צוות בכל מכללות יכול לעזור לך לקבל את ההחלטה. היועצים יעזרו לך לחקור את הקריירה שלך תחומי עניין עם הכישורים "נייר ועיפרון" הערכה או תוכנית ממוחשבת כגון קריירה Finder או אופקים.

בין אם אתה סטודנט "החליט" או "מתלבט", אנו מציעים שתזמן פגישה עם יועץ מוקדם ככל האפשר. סמסטר הסתיו מתחיל בסוף אוגוסט, סמסטר האביב מתחיל בתחילת ינואר, ואת הפגישה הקיץ מתחיל בתחילת יוני. שיעורים Intersession מוצעים בין סמסטר אביב לקיץ.

IECC פתוח Pathway הסמכה

בחודש יוני 2015 Illinois Eastern Community Colleges קיבל הודעה על הסמכה מחדש מוצלחת של ועדת הלמידה גבוהה. תחת מודל Pathway פתוח, IECC בעקבות Pathway הפתוח 10-מחזור השנה ביצוע הגשות תקופתיות במהלך 10 השנים הבאות.

Illinois Eastern Community Colleges שנה 4 פתח Pathway הבטחת תאריך סקירה מתוכננת ב 22 אפריל 2019.

משימה
המשימה שלנו היא לספק חינוך ושירותים יוצאי דופן כדי לשפר את חייהם של התלמידים שלנו לחזק את הקהילות שלנו.

מטרות

המחוז מחויב לסטנדרטים אקדמיים גבוהים לחינוך קדם-אקדמי, קריירה וחינוך טכנולוגי, המקיים ומקדם מצוינות בלמידה. המשימה מושגת באמצעות מגוון רחב של תוכניות ושירותים הכוללים, אך אינם מוגבלים ל:
 • תוכניות חינוכיות, כולל תארים קדם-אקדמיים, קריירה ותארים טכניים, אשר מכינים גוף סטודנט מגוון להעברה למוסד ארבע-שנתי להשכלה גבוהה או כניסה למקום עבודה רב-תרבותי גלובלי;
 • תוכנית, מטרות מוסדיות ומורכבות שיש להן תוצאות למידה ניתנות לזיהוי וניתנות למדידה, אשר מובנות בבירור על ידי התלמידים;
 • ניצול של שותפות במשאבים משאבים להרחיב, לאמן מחדש, ולחזק את הבסיס התעשייתי של דרום מזרח אילינוי;
 • פיתוח שותפויות עם Pre-K באמצעות בתי ספר תיכוניים המאפשרים מעבר חלק והתקדמות של תלמידים באמצעות למידה לאורך החיים;
 • תוכניות אקדמיות ושירותים מוסדיים הנסקרות ומתוקנות במסגרת זמן מתוזמנת תוך התמקדות באחריות ביחס לתכנון, הערכת תלמידים ותוכניות ותוצאות למידה;
 • למבוגרים ולחינוך מתמשך שנועד לענות על הצרכים המיידיים והארוכים של תושבי המחוז;
 • תוכניות בחינוך מתקנת, המסייעות לתושבי המחוז בהשגת מיומנויות ויכולות הנדרשות כדי להיכנס ולהשלים תוכניות ברמת הקולג ';
 • ייעוץ לסטודנטים, ייעוץ ושירותי איתור, לצורך סיוע לתלמידים בבחירת תכנית לימודים, העברה למוסד בן ארבע שנים, כניסה לתעסוקה או השלמת מטרות תעודה או קורס;
 • תוכניות לימוד ושירותים שפותחו ומעודכנות, לפי הצורך, כדי לענות על הצרכים הקצרים והארוכים של תושבי המחוז;
 • חינוך קהילתי ושירותים קהילתיים המספקים מרכז משאבים תרבותי ואינטלקטואלי לאזור, וכן זיהוי וכיבוד רב-תרבותיות ומגוון בקהילותינו;
 • העשרה מקצועית וחוויות צמיחה למכללות, לסגל, למנהלים ולצוות אשר ישפרו וישפרו את ההוראה והשירות; וכן,
 • משאבים, מתקנים, צוות וציוד כדי לתמוך בכל רכיבי תוכנית השירות של המכללה.

מיקומים

רובינסון

כתובת
11220 State Highway 1
62454 רובינסון, אילינוי, ארצות הברית

אולני

כתובת
305 North West Street
62450 אולני, אילינוי, ארצות הברית

הר הכרמל

כתובת
2200 College Drive
62863 הר הכרמל, אילינוי, ארצות הברית

פיירפילד

כתובת
2 Frontier Drive
62837 פיירפילד, אילינוי, ארצות הברית