Marshall University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

להשקיע בעתיד שלך

מעל 180 שנה, Marshall University הפכה לאוניברסיטה ציבורית מובילה המספקת חדשנות לתואר ראשון ושני ב -200 מקצועות אקדמיים. כאשר אתה מחליט ללמוד במרשל, אתה יכול לבחור מתוך 10 מכללות לספק יותר מ -100 מעלות תוכנית האפשרויות המתאימות ביותר את שאיפות אקדמיות.

מרשל מוקדש לשימוש בכל המשאבים הזמינים כדי לעזור לך להצליח. האוניברסיטה השקיעה 300 מיליון דולר בבניינים חדשים ושיפוצים ב -10 השנים האחרונות כדי לתת לכם את המעבדות והמעבדות החדישות ביותר.

סביבה מסבירת פנים

Marshall University , תמצא כי למרות שאתה מוקף תלמידים רבים אחרים, אתה תמיד לראות כאדם. גדלים קטנים בכיתה מאפשרים לך להכיר את הפרופסורים שלך. המדינה- of-the-art מתקני הזדמנויות מחקר עצום להבטיח לך את הכלים להשכלה הטובה ביותר. תכונות אלו, בשילוב עם שירותי הסטודנטים הידידותיים של INTO Marshall, יבטיחו חוויה אמריקנית מספקת.

עם יותר מ -1,000 חברי סגל המלמדים יותר מ -100 תוכניות תואר, כיתות מרשל מצוידים היטב כדי לספק לך חינוך איכותי. מרשל מחויבת לעודד את סגל ההוראה ותלמידיו לערוך מחקר בתחום. בגלל זה, האוניברסיטה יש 31 מיליון דולר במימון מחקר שנתי. מהשנה הראשונה של התוכנית שלך, תהיה לך הזדמנות להשתתף במחקר מעשי על מנת לקחת את החינוך שלך מעל ומעבר לכיתה.

אתה מרגיש בטוח ומאובטח בקמפוס בידיעה לינה שלך ואת מרכז המחקר 24 שעות הן דורשות גישה מזהה האוניברסיטה. משטרת האוניברסיטה לפקח על הקמפוס ועל שיחות חירום מוקמו במקומות שונים בקמפוס.

להיות הכי טוב שלך

הקמפוס של מרשל מערבב את הישן והחדש, מהמתקנים החדשים, כמו המרכז לסטודנטים ממלכתיים, אל המשרדים והשירותים הרבים שנכללים במיושן, הבניין העתיק ביותר בקמפוס.

מרשל מוקדש לספק לך את המתקנים הטובים ביותר האפשריים. השקענו כ -300 מיליון דולר בבניינים חדשים ושיפוצים של מבנים חדשים ב -10 השנים האחרונות.

שני מבנים חדשים ומדהימים שנפתחו לאחרונה - המכללה להנדסת מידע והנדסה ולמרכז לאמנות חזותית. קומפלקס ההנדסה 56 מיליון דולר יש תכונות הייטק עבור תוכנית הנדסה הולך וגדל בעוד במרכז לאמנות חזותית במרכז העיר מספק שטח אולטרה מודרני המתגאה הטכנולוגיה העדכנית ביותר באמנות חזותית.

במרכז הקמפוס

כאשר אתה צעד אל הקמפוס להתחיל את המסע שלך עם INTO מרשל, תוכל לגלות במהירות את הנוחות של משפחת Marshall University סביבך. המרכז שלנו ממוקם בלב הקמפוס, מה שאומר שאתה קרוב למעונות, כיתות לימוד, מתקני אוכל, מרכז בילוי ועוד. זה יהיה הרכזת של השנה הראשונה שלך בקמפוס, הן מבחינה אקדמית והן מבחינה חברתית.

14 הכיתות של המרכז שלנו יארחו את הקורסים האנגליים שלך, וה- Learning Resource Center ייתן לך גישה לשירותי חונכות ולמשאבים רבים אחרים לשימוש מחוץ לכיתה.

בנוסף המשאבים החינוכיים, תוכלו למצוא שורה של פעילויות חברתיות בתוך הקירות של מרכז מרשל INTO. ממסיבות באזור בית הקפה לתוכנית השותפים שלנו לשיחת הקמפוס, המרכז שלנו פועל כדי להבטיח שיהיה לך כיף תוך כדי המשך החינוך שלך.

עזרה בכל מקום שאתה הולך

כסטודנט הלומד במרכז INTO מרשל, יהיה לך את כל היתרונות והחוויות של החיים בקמפוס באוניברסיטה אמריקאית. בנוסף בונוס נוסף של שירותי INTO מרשל תוכנן רק בשבילך.

צוות הפקולטה והמדריכים המסורתיים שלנו מסייעים הן בתוך הכיתה והן מחוצה לה. אנחנו נעזור לך עם שיעורים פרטיים, בעיות דיור, תכנון נסיעות כיף ופעילויות ועוד.

למרכז מרשל

המתקנים החדישים ביותר

מרכז Marshall INTO הוא שלך one-stop-shop עבור אנגלית או Pathway . כאן תוכלו למצוא את הכיתות, מרחבי הלימוד, וסביבת הלמידה המעשירה.

הקפה של מרכז INTO

תיהנו מאזור הקפה שלנו

אזור הקפה שלנו תוכנן יחד איתך ועם תלמידיך. כמה שולחנות וכיסאות זמינים לצד שרפרפים נוספים וספות, כך שתוכל לשבת ללמוד, לבלות זמן בין שיעורים או להיפגש עם חברים. אזור מטבחון משמש לעתים קרובות למסיבות ואירועים מתארח על ידי מרכז INTO כולל חגיגות החג, לילות המשחק ומפגשים אחרים הפתוחים לכל התלמידים.

למידה מרכז משאבים

שימוש במרכז

מרכז משאבי הלמידה שלנו (LRC) יהפוך למשאב בעל ערך במהלך הזמן שלך ב- INTO Marshall. מדריכים מבלים שעות רבות בחינוך לתלמידים במגוון רחב של נושאים, ויש גם חומרים זמינים לך להשתמש כדי לשפר את כישורי האנגלית שלך לתרגל את השפה החדשה שלך. חומרים אלה, כולל דקדוק ואת תוכנת ההגייה, תקליטורי DVD, רומנים ועוד, הם חופשיים להשתמש. בתוך LRC אתה יכול גם לבדוק מחשב נייד להשתמש בחללי המחקר של המרכז שלנו.

מתן כל הכלים הדרושים לך כדי להצליח

תלמידים מצליחים להשקיע בחינוך שלהם, ו INTO מרשל מספק את חוויית הלמידה הטובה ביותר בתמורה. מדריכים אקדמיים בעלי הכשרה גבוהה, מתקנים מאובזרים בטכנולוגיה העדכנית ביותר, כיתות קטנות, שירותי תמיכה מותאמים אישית, פעילויות חברתיות וקהילה באוניברסיטה המבורכת כולם תורמים לחוויית הקמפוס העשירה באוניברסיטת Marshall University .

בקורסים האנגלית שלך המתרחשים במרכז INTO מרשל, מדריכים יכולים לתת תשומת לב אישית לך ולכיתה שלך בגלל גודל הכיתה קטן. אתה תמצא כי המדריכים מכירים אותך לפי שם והם שמחים לעזור לך באופן אישי עם שאלות או חששות במהלך הלימודים שלך. גודלי מחלקה קטנים מאפשרים גם את האפשרות לדיון, כך שתוכל לשתף את דעותיך ולשמוע את נקודות המבט של חבריך לכיתה. מדריכי IN Marshall הם לא רק זמין לעזרה במהלך הכיתה. יש להם שעות במשרד שבו אתה יכול לבקר עם שאלות וכתובות דוא"ל לך לפנות אליהם לאחר שעות. הם גם מספקים שיעורים במרכז הלמידה שלנו.

מיקומים

האנטינגטון

INTO Marshall University

כתובת
315 18th St. Huntington
WV 25703 האנטינגטון, מערב וירג'יניה, ארצות הברית