Colorado State University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בואו הקהילה CSU מברכים אותך

Colorado State University יעזור לך להפיק את המרב של הזדמנויות אקדמיות, חברתיות ותרבותיות בארה"ב. תהיה לך גישה מדריכים מוסמכים, מתקנים עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר, שיעורים קטנים, שירותי תמיכה, פעילויות חברתיות קהילה בברכה באוניברסיטה.

מחפש חינוך גדול באחת האוניברסיטאות המובילות בארה"ב? CSU היא בחירה מצוינת עם אילן יוחסין מרשים. האוניברסיטה מתוארכת לשנת 1870.

כיום הקמפוס משתרע על שני מיליון מטרים רבועים, והוא כולל 27,500 סטודנטים, מתוכם 4,580 סטודנטים לתואר שני. כאן אתה יכול להרוויח תואר יוקרתי מן קרנגי מחלקה אני מחקר מוסד עם הוצאות מחקר שנתי של מעל 308 מיליון דולר.

דרך ייחודית ללמוד

מה הופך את Colorado State University החינוך ייחודי? תוכניות תואר CSU נועדו להביא אותך יחד עם סגל ברמה עולמית יחס של סטודנט לפקולטה של ​​רק 16: 1. תוכלו לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם סגל מוסמך ביותר שקיבלו פרסים רבים מענקים עבור המחקר שלהם. אל תהסס לבחור מתוכניותיה של CSU ברמה הלאומית והבינלאומית, שתעזור לך להתחבר למעסיקים. מדריכי התעשייה מבטיחים שיש לך הזדמנות לחקור את תחומי העניין שלך ולקבל ניסיון רב ערך.

משרד התוכניות הבינלאומיות יתאם את השירותים עבורך בזמן שאתה בארה"ב כדי לעזור לך להתאים את החיים כאן. אתה יכול לקבל תכנות תרבותי וחינוכי, שירותי הגירה וקהילה להגיע ממשרד זה. עם התמיכה שלהם, יהיו לך את הכלים הדרושים לך כדי להשפיע על התואר בתחום ולהצליח בשוק תעסוקה עולמי ומגוון.

אתה תאהב את ההזדמנויות CSU ייתן לך. האוניברסיטה תספק את הידע והכישורים הדרושים לך כדי להצליח בקריירה שלך. תלמד את המידע בהרצאה, ואז תשתתף בפרויקטים ובמחקרים שיביאו את הלימודים לחיים. כאשר יש לך שאלה, הפרופסורים שלך תמיד זמינים כדי לעזור לך להבין וללמוד.

המתקנים החדישים ביותר


כיתות לימוד

הכיתות שלנו מציעות לך אינטרנט אלחוטי יכולות מולטימדיה שיעזרו לך ללמוד אנגלית. הכיתות הקטנות מאפשרות לך לקיים אינטראקציה אחת על אחת עם המדריכים שלך.


מרכז משאבי הלמידה (LRC)

אם אתה צריך חומרי לימוד, ספרים, תקליטורי DVD וכתבי עת עבור הכיתה, יש לך גישה אל מרכז משאבי הלמידה. אתה יכול לעבוד על מחשבים ב LRC או לבדוק מחשב נייד לעבוד על שיעורי הבית עם אינטרנט אלחוטי חינם זמין.


בתי קפה וטרקלינים

האם אתה מקבל רעב כאשר אתה לומד? ב INTO CSU מרכז, יש בית קפה עם מחשבים זמין להשתמש גם אזור טרקלין לך להיפגש עם הכיתה שלך קבוצות או מדריכים.

INTO CSU בשבילך

INTO Colorado State University מרכז בקמפוס, ואת הצוות זמין כדי לעזור לך עם כל השאלות או בעיות שיש לך. בואו לבקר את הספר בבית ספרוס הול, אם אתה צריך ייעוץ או tutoring. אם אתה רוצה ללמוד איך להסתבך בקמפוס, הפקולטה היא שם כדי לעזור.

בזמן שאתה לומד את Pathway ותוכניות השפה האנגלית, הם יעזרו לך להסתגל לחיים באוניברסיטה האמריקאית ולהכין אותך ללימודי התואר שלך. תוכלו לפגוש חברים מרחבי ארה"ב ומכל רחבי העולם כאשר אתם משתתפים בפעילויות מחוץ לכיתה.

מרגע שאתה נרשם, יש לך גישה להשתמש בכל המתקנים והמשאבים ברחבי הקמפוס. INTO CSU רוצה לקבל את החוויה האקדמית הטובה ביותר האפשרית במהלך הזמן שלך ב CSU.

הצהרת משימה

"המשימה של INTO Colorado State University היא לספק איכות אנגלית שפת Pathway תוכניות ושירותי תמיכה מקיפה לסטודנטים בינלאומיים המעוניינים ללמוד אנגלית למטרות אישיות, מקצועית או אקדמית, וכן לשרת את האוניברסיטה ואת הסטודנטים בכללותו."

למד להצליח

בעת בחירת האוניברסיטה האמריקאית, אתה רוצה לוודא שאתה בוחר אחד שיספק תמיכה לכל הצרכים האקדמיים ייתכן.

Colorado State University מחויבת להצלחה שלך. ההוראה, mentoring ו tutoring תוכניות להבטיח לך את הכלים שאתה צריך לשגשג.

אנחנו כאן בשבילך

עם כמעט עשור של ניסיון, אתה יכול לסמוך שאנחנו יודעים איך לטפל בך כסטודנט בינלאומי. INTO CSU יש שיעור שביעות רצון של 94% בקרב תלמידים לשעבר. זה מס '2 בארה"ב שביעות רצון התלמידים הכולל עם הניסיון החינוכי שלהם.

מיקומים

פורט קולינס

INTO Colorado State University

כתובת
Colorado State University Office of Admissions 1062 Campus Delivery
80523 פורט קולינס, קולורדו, ארצות הברית

תכניות

Graduate Pathway