קרא את התיאור הרשמי

בינלאומי אמצע פאק המכללה מנצלת המיקום האסטרטגי שלה באוקיינוס ​​השקט שבו המזרח פוגש מערב, ומזמינה אנשים עם נקודות מבט תרבותיים שונים לכיתה לדיון. ככזה, תוכניות Impac שואפות לשפר לא רק את הכישורים הדרושים תקשורת, אלא גם את הביטחון להשתמש בם כראוי בהגדרות מקצועיות, אקדמיות וחברתיות. יתר על כן, Impac מתמקד בפיתוח מיומנויות תקשורת בין-תרבותיות. כדי להשיג זאת, Impac מציע כיתות קטנות ותכנית לימודים מתואמות בקפידה שהוא תקשורתי, מציאותי, אינטראקטיבי ומעשי. Impac מחויב למצוינות וקובע סטנדרטים גבוהים לסטודנטים שלה.

Impac במבט מהיר

Impac, הוקם בשנת 1991, מציע הכשרה בשפה האנגלית אינטנסיבית לקבוצה מגוונת של לומדי שפה בתחומים הבאים:

אנגלית האינטנסיבית מיון בתכנית-IEPP (ויזת סטודנט, 12 שבועות ~) השיחה אנגלית אינטנסיבית תכנית-IECP (תיירים, תכנית ויזות, תושבים, שבוע 1 ~) שיעורים פרטיים (לוח זמנים גמישים) מיוחד תוכניית אנגלית (מותאם אישית מעוצב תכנית אנגלית, גמיש)

סיבות עיקריות ללימודים בImpac

למעלה מ -20 שנים בעסק הוסמך על ידי CEA, הוועדה באנגלית שפת תכנית ההסמכה הוראת אנגלית באיכות מעולה עם מדריכים מרתקים, מנוסים ערך מצוין / שכר לימוד במחיר סביר מיקום נוח בקרבת קווי אוטובוס ועלא מרכז מואנה (קניון) אנגלית רק מדיניות צוות עליז ומועיל אוניברסיטת תכנית גשר *

  • Impac מציע נתיב / אפשרות לסטודנטים הרוצים להיכנס מכללה ו / או אוניברסיטאות בהוואי. נכון לעכשיו, יש Impac הסכם עם קפיולאני מכללה קהילתי (KCC), בית ספר מערכת אוניברסיטת הוואי, עם השלמה מוצלחת של הרמה מתקדמות. לפרטים, אנא בקרו באתר האינטרנט שלנו.

משימת בית הספר

המשימה בינלאומית לאמצע פאק המכללה היא להקנות לתלמידיה עם בסיס מוצק של כישורים תקשורתיים ואקדמיים אנגלית כשפה שנייה יחד עם כישורים בין-תרבותיים ללענות על הצרכים המגוונים של התלמידים שלה כדי להצליח בשוק הגלובלי של היום.

Impac מחויב:

לספק הדרכת צליל תוך שימוש בשיטות מגוונות כדי לשרת את הצרכים של תלמידיה. לספק חוויה חינוכית מאתגרת שמעודדת לימודים ואינטגרציה נוספים לקהילה הגלובלית. לשמור על אווירה מהנה בכיתה כדי לקדם את המוטיבציה של תלמידים. לקדם הבנה רב-תרבותית באמצעות פעילויות תרבותיות.

שיעורים פרטיים

Impac מארגן שיעורים פרטיים למי שרוצים שיהיו לי שיעורים אחד-על-אחד על לוח זמנים גמיש. התזמון הוא גמיש בהתאם לזמינות של המורה. שיעורים פרטיים הם 40 $ / שעה. שיעורים פרטיים למחצה הם גם זמינים על פי בקשה.

תוכניות מיוחדות

תוכניות אלה נועדו להכיל קבוצות של גודל וגיל שונים, לתקופה של עד שלושה חודשים. תוכניות מותאמות אישית אלה לשלב תכנית לימודים מיוחדות המתמקדות בצרכים והאינטרסים של התלמידים. לאגרות ולוח זמנים, אנא צור קשר עם משרד הקבלה בinfo@impachawaii.edu.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

International Mid Pac College (IMPAC)

תכנית אנגלית האינטנסיבית מיון (IEPP) היא תכנית שש ברמה תוכננה כדי להכיל תלמידים לטווח ארוך לומדים במשך שלושה חודשים או יותר (דורש ויזה סטודנט F1). ... [+]

IEPP (סטודנטים ויזה, 12 שבועות ~)

תכנית אנגלית האינטנסיבית מיון (IEPP) היא תכנית שש ברמה תוכננה כדי להכיל תלמידים לטווח ארוך לומדים במשך שלושה חודשים או יותר (דורש ויזה סטודנט F1). תכנית זו היא למי שצופה שנכנס קורס רגיל של מחקר ברמת המכללה או למי שרוצה להשיג הבנה עמוקה יותר של השפה האנגלית.

תקופה שכר לימוד (כולל מס) דיסקונט תשלום מראש טווח 1 (12 שבועות) $ 1950 * n / 2 מונחים (24 ​​שבועות) $ ... [-]
ארצות הברית הונולולו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
International Mid Pac College (IMPAC)

תכנית אנגלית האינטנסיבית שיחה (IECP) היא תכנית שש ברמה תוכננה כדי להכיל תיירים, תכנית ויזות, בעלי אשרה שאינה מהגרים אחרים ותושבים המבקשים ללמוד במשרה החלקית (או במשרה מלא ... [+]

IECP (תיירות, תכנית ויזה ויתור, תושבים, שבוע 1 ~)

תכנית השיחה אנגלית אינטנסיבית (IECP) היא תכנית שש ברמה תוכננה כדי להכיל תיירים, תכנית ויזות, בעלי אחרים שאינם מהגרים ויזה ותושבים המבקשים ללמוד במשרה החלקית (או במשרה מלאה בהתאם לוויזות שלהם). תכנית זו היא למי שרוצה לשפר את כישורי השפה האנגלית שלהם הכרחיים לתקשורת במצבים חברתיים, תרבותיים והישרדות שונים.

תקופה שכר לימוד (ALL קורס מוסף ... [-]
ארצות הברית הונולולו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית