קרא את התיאור הרשמי

האוניברסיטה הבינלאומית הומבולדט מחויב לשרת ותלמידי חיים דרך חינוך מרחוק, והכין ידע העולמי משותף. ישנם חמישה עקרונות בסיסיים אנו עוקבים:

 1. כשירות מקצועי, ערכים ואתיקה המאפשרת בוגרים יחידת מערך של ידע ויכולות המשמעתיים לעזור להם ליישם את הידע שלהם במסגרות בעולם האמיתי ולפתח ללימודי המשך כדי לשפר את מקצועם.
 2. חשיבת בעיה קריטית לפתרון טכניקות לסייע לבוגרים לרכוש את היכולת לזהות ולהעריך בעיות, לפתח מיומנויות חשיבה ביקורתית, להמליץ ​​על פתרונות ליישם שינויים, ולאחר מכן להעריך את התוצאות.
 3. למידת צוות אשר מתמקדת בפיתוח של יכולת התלמידים להוביל צוותות באמצעות שילוב של מיומנויות פעילות אישיות וקבוצתיות שמטרתה קידום למידה אינטלקטואלית וטכנית, כמו גם מתן אימות ולבחון רעיונות חדשים.
 4. לעסוק תהליך למידה שמטרתו כיבוד שונה אנושי מתנהגים בצורה סובלנית כלפי עמיתים אלה הם משרתים בצורה שיכול לתקשר רעיונות בסביבה של פתיחות אינטלקטואלית.
 5. ניצול מידע במגוון רחב של יכולות המחקר באמצעות איסוף, ניתוח אמינות ודיוק של המידע שנאסף, ללא קשר למקור, תוך שימוש במידע זה כדי לטפל בבעיות או לנקוט בפעולה.

מרחק חינוך סביבה

ה מרחק חינוך סביבה מורכב מודול חינוכית למידה, מערכת ניהול נטויה (פלטפורמות סינכרוני אסינכרוני) ואת מערכת מנהלית. יש סטודנטים גישה למערכות 365 ימים בשנה, 24 שעות ביום. כדי לגשת הסטודנטים בקמפוס למידה מרחוק והמדריכים דורשים מחשבים עם גישה לאינטרנט. התלמידים יקבלו כל אחד מכם מקבל את שם המשתמש שלהם ואת הסיסמה כדי לגשת הרציף. סביבת הלמידה מרחוק מוגדרת לאינטראקציה מרבית בין התלמידים והמורים שלהם.

דרישות מינימום כדי לגשת קורסים מקוונים

תוֹכנָה

 • מחשב עם כל סוג של מערכת אופרטיבית כגון Mac OSX, Windows XP או במאוחר, לינוקס או אנדרואיד
 • דפדפן אינטרנט: ספארי, 8x Internet Explorer או מאוחר יותר, מיקרוסופט Edge, Mozilla Firefox או Google Chrome (כל דפדפן אחר יפעלו אך כמה משאבים לא יכול לעבוד כמו שצריך)
 • גישה לאינטרנט, חיבור במהירות גבוהה מומלץ בחום
 • תוכנית תוכנת עיבוד תמלילים, כגון Microsoft Word או כתוב מ OpenOffice Apache
 • Adobe Acrobat Reader כדי לפתוח ולשמור קבצי PDF או כל צופה PDF דומה אחר
 • תוכנה לאיתור נגיפים כי חייב להיות מותקן כל הזמן מעודכן

חוּמרָה

 • שולחן עבודה במחשב, בטאבלט או במחשב נייד
 • מעבד ליבה כפולה או מהיר יותר
 • זיכרון (RAM) 4 GB או יותר
 • חיבור לאינטרנט Wifi או קווית (גישה לאינטרנט)
 • מצלמת אינטרנט (1.3 מגה פיקסל או יותר)
 • מדפסת (אופציונלי)
התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית
 • ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Associate Degree

Humboldt International University

החברה הכלולה למדע בתכנית עסקים המתמקד בחינוך, הכשרה, ופיתוח כישורי התלמידים לנהל את המורכבות ההולכת וגדלה של עסקים. התכנית תיתן בסיס שעליו לבנות קריירה מצליחה בעסקים ולספ ... [+]

החברה הכלולה למדע בתכנית עסקים המתמקד בחינוך, הכשרה, ופיתוח כישורי התלמידים לנהל את המורכבות ההולכת וגדלה של עסקים. התכנית תיתן בסיס שעליו לבנות קריירה מצליחה בעסקים ולספק הבנה של יישום הפונקציות עסקיות בסביבה המקומית ובינלאומית. תכנית זו מציעה רצף של קורסים המספקים תוכן קוהרנטית הקפדני מיושר עם סטנדרטים אקדמיים מאתגרים ידע טכני רלוונטי כישורים הדרושים כדי להתכונן השתלמות וקריירה כגון עמדות מתאמן וניהול ברמה בסיסית בשיווק בסביבה עסקית בינלאומית.... [-]

ארצות הברית USA Online
בקשת מידע
אנגלית,ספרדית
תכנית חלקית
24 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Associate of Science

Humboldt International University

מטרת תכנית זו היא להציע הכשרה טכנית תשתית בסיסית יישומי תוכנת מחשב הפופולריים ביותר, כמו גם רקע כללי במושגי מחשב רבים וטכניקות. הבוגרים שלנו יהיו מוכנים לבקש משרות התחלתי ... [+]

מטרת תכנית זו היא להציע הכשרה טכנית תשתית בסיסית יישומי תוכנת מחשב הפופולריים ביותר, כמו גם רקע כללי במושגי מחשב רבים וטכניקות. הבוגרים שלנו יהיו מוכנים לבקש משרות התחלתיות כמו מומחה מערכת, מומחה תמיכה במשתמשים, ומנהלי מידע ממוחשב.

החברה הכלולה במדעים בתכנית טכנולוגיית המידע מספק לתלמידים עם המדע של עיצוב, ניתוח ויישום מערכות יעילות מאוד יכול להתאים אותה להפכה משאב זה מוסיף ערך משמעותי לארגון.... [-]

ארצות הברית USA Online
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
24 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Por qué estudiar en Humboldt International University