Hudson County Community College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על Hudson County Community College

Hudson County Community College היא מכללה קהילתית עירונית ציבורית מקיפה, המחויבת להציע תוכניות איכותיות במחיר סביר, נגיש ומרכזי קהילה. סטודנטים ב- HCCC רשאים ללמוד קורסים בשני קמפוסים, שניהם ממוקמים בסמוך למוקדי התחבורה הציבורית.

המכללה משרתת את תושבי ועסקי מחוז ההדסון, אחד האזורים הצפופים והאתניים ביותר באמריקה. גוף הסטודנטים שלנו משקף את האיפור של מחוז ההדסון עם מעט יותר מ -50% מהמורשת ההיספנית, כ -16% אפרו-אמריקאים, 11% לבנים ו -8% תושבי אסיה-אמריקה / האוקיאנוס השקט. יותר משליש מתלמידי HCCC נולדו מחוץ לארצות הברית ודיווחו על כמעט 105 מדינות שונות כמקומות הלידה שלהם. שישים אחוזים מגוף הסטודנטים במכללה הם נשים.

142813_pexels-photo-3776852.jpeg
קדנציית סתיו 2011 נפתחה עם הרשמת שובר שיאים של יותר מ 9,400 סטודנטים, 97% מהם מחפשים תארים. סטודנטים ל- HCCC לוקחים יותר שעות אשראי בסמסטר מאי פעם, ומבחינת המקבילות המלאות, המכללה מדורגת כעת כמכללה הקהילתית השמינית בגודלה בניו ג'רזי. במאי 2011 הייתה למכללה את כיתת הלימודים הגדולה ביותר שלה אי פעם - יותר מ -1,000 סטודנטים!

במהלך השנים האחרונות HCCC תכננה צמיחה חסרת תקדים בהיצע הקורסים שלה, הקימה תוכנית ייעוץ מרכזית, ארגנה מחדש את פעילויות הסטודנטים ותוכניות ממשלתיות והרחיבה את מספר ומתקני המתקנים שלה. בנוסף לשיעורי יום וערב, המכללה מספקת כעת לימודים שבעה ימים בשבוע והיצע הקורס המקוון שלה מומש במלואו.

HCCC מוסמך במלואו על ידי הוועדה להשכלה גבוהה של האגודה למכללות ובתי ספר של מדינות התיכון. הסמכות אחרות כוללות את ועדת ההסמכה הטכנולוגית של מועצת ההסמכה לטכנולוגיה הנדסית; הליגה הלאומית להסמכת אחיות; והוועדה להסמכת טיפול נשימתי.

Hudson County Community College ידועה זה מכבר במכון לאמנויות קולינריה. תוכנית הלימודים שזכתה בפרס CAI הלאומית עטורת הפרסים היא אחת משתי התוכניות היחידות באזור ניו יורק שהוסמכה על ידי ועדת ההסמכה של הפדרציה הקולינרית האמריקאית. סטודנטים ב- CAI עשויים להמשיך במגוון תעודות של סמסטר עד שנה וכן תארים של שנתיים. הסכם ביטוי עם אוניברסיטת פיירלי דיקינסון מאפשר לסטודנטים ב- CAI להשיג תארים ראשונים ותואר שני בעודם לומדים במקום של המכון HCCC לאמנויות קולינריות. ה- CAI מספק גם תוכניות תעודה וגם תוכניות AAS בניהול אירוח.

אגף החינוך הקהילתי של HCCC פועל בשיתוף פעולה עם ה- CAI, ובשיתוף עם מספר קבוצות מקומיות מבוססות קהילה, בכדי לספק הדרכה, הדרכה מוכנות לעבודה / מיומנויות חיים ובחינות הסמכה כדי לעזור לנשים ולמשפחותיהן להשיג הספקה עצמית ולחיות חיים מספקים ופוריים.

מרכז המכללה לעסקים ותעשייה (CBI) מוקדש לספק לקהילת מחוז ההדסון את כוח העבודה המיומן והמשכיל שיאפשר לאזור לשגשג ומפתח ומספק שיעורים חינוכיים ותוכניות למילוי צרכי הלמידה של עסקים, ארגונים ו יחידים.

בנוסף להציע אחת התוכניות הנרחבות ביותר של סיוע כספי, קרן Hudson County Community College 'מעניקה מלגות לסטודנטים ראויים. קרן HCCC העניקה מלגות של 1.25 מיליון דולר ליותר מ -1,000 סטודנטים.

חקור את HCCC

כאשר אתה מחשיב את Hudson County Community College (HCCC), שתי מילים יעלו בראשך: מצוינות בלימודים . הצעת חינוך איכותית היא בראש סדר העדיפויות שלנו ב- HCCC. עם זאת, שתי מילים אחרות יעלו בראשך כאשר אתה בוחן את HCCC: נוחות וזולה . הקמפוס העירוני היפה של כיכר ג'ורנל (הקמפוס הראשי שלנו) ממוקם בנוחות בלב מחוז ההדסון, פחות מ -20 דקות מעיר ניו יורק ומנמל התעופה הבינלאומי ניוארק ליברטי, והוא נגיש בקלות דרך PATH, רכבת או אוטובוס. ברגע שאתה בקמפוס, תראה כמה קל להסתובב. ארבעת קמפוסי הלוויין שלנו ממוקמים אסטרטגית ברחבי מחוז ההדסון, כך שלא משנה איפה אתה נמצא, יש לך גישה לקמפוסים ולתוכניות שלנו.

השתתף במכללה על פי לוח הזמנים שלך

ב- HCCC אנו מקלים עליכם לזכות בתעודה או בתואר על ידי הצעת יותר מ -300 שיעורי יום, ערב וסוף שבוע וקורסים שאינם אשראי המתאימים ללוח הזמנים ולתקציב שלכם. גדלי הכיתות שלנו קטנים, עם יחס ממוצע של 18: 1 תלמיד / מורה ליחס אישי מובטח. אם ההגעה לקמפוס קשה לך, אנו מציעים גם קורסים לתארים מקוונים. לא משנה מה אורח החיים שלך דורש, אנו נעזור לך לקבוע לוח זמנים שעובד במסגרת ציר הזמן שלך, התקציב שלך וחייך.

החשוב מכל, ב- HCCC, אתה יכול לבחור מבין יותר מ -60 תארים ותוכניות תעודה, כולל תוכניות הדגל שלנו בקולינריה וסיעוד. רבים מתלמידינו בוחרים להמשיך את לימודיהם לאחר סיום הלימודים ב- HCCC; שניהם אוניברסיטת פיירלי דיקינסון ואוניברסיטת ניו ג'רזי סיטי מקבלים העברת סטודנטים ל- HCCC לתכניות הארבע-שנתיות ותואר שני, ושניהם מציעים חבילות מלגות.

משתלמות וגמישות

אנו יודעים כמה יקר יכול להיות לימודים במכללה, אך אנו חושבים שתמצא כי HCCC הוא הערך הטוב ביותר עבור הכסף שלך. תתפלא לטובה ללמוד של- HCCC יש שכר לימוד סביר באזור. וידעתם ש -80 אחוז מהסטודנטים במשרה מלאה מקבלים סיוע כספי? המדריכים המנוסים שלנו עובדים עם כל סטודנט בנפרד, ומסייעים במציאת חבילות סיוע פיננסי, עבודה במשרה חלקית ומלגות כדי להקל על עלויות הלימודים במכללה. אנו מציעים גם סיוע מיוחד בשכר לימוד ו / או ויתורים לוותיקים ולמובטלים. אנו רוצים לוודא שמי שרוצה להשתתף ב- HCCC אינו יכול להרשות לעצמו שלא להשתתף ב- HCCC.

לאחר שתחקור את HCCC, תראה שזו בבירור הבחירה הראשונה לחינוך שלך.

מיקומים

ג'רזי סיטי

כתובת
70 Sip Avenue
07306 ג'רזי סיטי, ניו ג'רזי, ארצות הברית

Union City

כתובת
4800 John F. Kennedy Boulevard
07087 Union City, ניו ג'רזי, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך