Hofstra University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים לאוניברסיטת INFO Hofstra University

למד על קמפוס יפה, יפה בעוד החיים במרחק דקות ספורות מכל היתרונות של ניו יורק. ללמוד עם סגל המוביל שלנו, אשר מוקדש המטרות האקדמיות והמקצועיות שלך. התחל לעבוד לקראת תואר שלך ביום אחד של Pathway שלך.

עם יחס של 13: 1 לסטודנט לפקולטה, הופשטרה מדגישה מחקר, חוויות למידה מחוץ לכיתה ועבודה אישית אישית עם אנשי סגל וצוות. הפקולטה משתפת פעולה עם מנהלים בכירים בכל ענף לבניית תוכניות חזקות ולוודא כי סטודנטים Hofstra לענות על הצרכים בשוק העבודה. קבל תמיכה באבטחת מחקר והזדמנויות התמחות בקמפוס או בעיר. קח את מה שאתה לומד אל העולם בידיעה שאתה מוכן לחלוטין.

תוכלו לחיות בנוחות של שכונה בטוחה ויפה, עם אחת הערים הגדולות בקרבת מקום. נצל את היתרונות התרבותיים, העסקיים והחינוכיים של העיר ניו יורק. לחיות בדיור ב-קמפוס דיור, ליהנות הטבות של Hofstra University וסביב לונג איילנד, ולאחר מכן לעשות את הנסיעה הקצרה לעיר יותר.

ליהנות מעיר גדולה וקהילה קטנה

כאשר אתה לומד בשפה האנגלית שלנו ותוכניות Pathway , אנו עוזרים לך להסתגל לחיים באוניברסיטה האמריקנית ולהכין אותך לא רק ללימודי התואר, אלא גם לעיסוקי הקריירה שלך. תוכלו לפגוש חברים מרחבי ארה"ב ומכל רחבי העולם כאשר אתה משתתף בפעילויות ולהשיג מיומנויות להעברה בתוך ומחוץ לכיתה.

117044_rsz_adobestock_125218431.jpg

מתקני למידה

בחירת אוניברסיטה היא החלטה גדולה, ולכן INTO Hofstra הוא כאן כדי לתמוך בך. ברגע שאתה לאשר את ההצעה שלך, אנחנו עוזרים לך עם התאמה של החיים וללמוד בחו"ל. מאת לסייע לך עם הצרכים מראש הגעה צופה לך ללכת בשלב הבוגרים, אנו מספקים את התמיכה שאתה צריך כדי להצליח.

אנו נעזור לך לנצל את מלוא היתרונות האקדמיים, המקצועיים והחברתיים שלנו. למד את שיטות העבודה העסקיות הטובות ביותר בבית הספר פרנק ג 'זרב בית הספר לעסקים, בניין חדש 52,000 רגל מרובע עם המוביל המובילים בתעשייה. מחקר ומחקר של התנהגות פיזית ופיזיולוגית של הצרכנים עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר במדעי ההתנהגות ובמעבדה לחקר שוק. חדר המסחר של מרטין ב. גרינברג מציע את אחד מחדרי המסחר האקדמיים הגדולים ביותר באומה, זהה לאלה המשמשים את המוסדות הפיננסיים המובילים, ומצוידים ב- 34 מסופי בלומברג מקצועיים.

לא משנה מה האינטרס שלך, תהיה לך גישה לכל מתקני מדהים של Hofstra University . כל משאב בכיתה יכין לך סיכון החוצה הזדמנויות להמשיך בקמפוס בניו יורק. בחר מתוך מחקר חדשני, התמחויות עם ארגונים גלובליים ועוד. 99% מהסטודנטים המצטיינים מועסקים, לומדים או מתכננים ללמוד בבית הספר לתואר שני (תוצאות הבוגרים, 2016-17).

היתרון INF Hofstra

שותפים Hofstra עם INTO כדי ליצור מערכת תמיכה לסטודנטים בינלאומיים. אנגלית אקדמית שלנו, הבינלאומי שנה אחת ותוכנית Pathway בוגר לעזור לך המעבר לתוכנית תואר בארה"ב. תוכלו להיכנס לתוכנית משולבת במלואה שבה תלמד לצד עמיתים אמריקאים שלך כדי להרוויח זיכויים אקדמיים לקראת תואר Hofstra שלך תוך פיתוח כישורי אנגלית שלך אקדמי. עם השלמת מוצלחת של Pathway שלך, תמשיך לעבוד כדי להשלים את תואר Hofstra שלך.

מעבר אמריקני חלק

מרגע שאתה נרשם בתוכנית אקדמית, יש לך גישה לשימוש בכל המתקנים והמשאבים ברחבי הקמפוס. נצל את הטכנולוגיה המתקדמת של המדינה ואת התאמות הנוחות בקמפוס המתאימות לצרכים שלך. אנחנו רוצים שתהיה לך החוויה האקדמית הטובה ביותר האפשרית בזמן שלך בהופסטרה.

משאבים בקמפוס

Hofstra מלא את המשאבים שאתה צריך כדי להצליח. מצא תמיכה במרכז INFO Hofstra, להתעמק במחקר בספרייה, ולהיות מעורבים בארגוני סטודנטים להרחיב את הלמידה שלך. סגל INFO Hofstra יכול לעזור לך עם כל דבר, החל הקצאת שיעורי הבית למיומנויות להעברה עבור הקריירה שלך.

שירותי תמיכה טרום הגעה

התמיכה של INTO Hofstra מתחילה ביום שבו תאשר את הצעתך. אנו מספקים מספר רב של שירותי תמיכה לפני ההגעה, כמו לעזור לך להבין את תהליך הויזה, לאסוף אותך מנמל התעופה ולתת לך אוריינטציה מפורטת לפני תחילת הלימודים.

גודל מחלקה קטנה

קח שיעורים עם תלמידים בינלאומיים ואמריקאים ולעזור לבנות את כישורי השפה האנגלית שלך. הגדלים הקטנים בכיתה מאפשרים לך לקיים אינטראקציה אחת על אחת עם מדריכים ושיתוף פעולה עם תלמידים אחרים.

מיקומים

ניו יורק

כתובת
1000 Hempstead Turnpike, Hempstead, NY 11549
ניו יורק, ניו יורק, ארצות הברית

תכניות

Graduate Pathway